این مقاله توسط هیلی Brtizky در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

فرماندهی ارتش Sgt. مسلح ، اریک اشمیت از ارتش اطلاعات و امنیت فرماندهی (INSCOM) درگذشت در روز سه شنبه در کانتی فیرفکس ویرجینیا ارتش تایید کرد.

با توجه به بیانیه ای از INSCOM علت مرگ در حال حاضر در حال بررسی توسط کانتی فیرفکس اداره پلیس و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی (CID). او 48 سال است.

“CSM Schmitz شد یک سرباز. او 28 سال خدمت به ملت ما خواهد بود از دست رفته برای سال های آینده” مسلح ، ژنرال Gary Johnson, فرمانده INSCOM گفت: در این بیانیه است. “اریک خستگی ناپذیر شریک پیشرو INSCOM را 17,500 سربازان ارتش و غیر نظامیان و پیمانکاران و ما مدیون او و خانواده اش بدهی قدردانی.”

اخبار از مرگ او بود که برای اولین بار منتشر شده توسط بهره برداری پایدار جنگجو, یک سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر نظامی زخمی و اجرای قانون جانبازان.

“ما افکار خود را با خانواده سربازان خود و عزیزان خود را” OEW posted on Facebook. “اریک مراقبت عمیقا برای OEW ماموریت زندگی می کردند و آن را هر روز.

“او یک هم تیمی قوی و قدرتمند محرک برای همه ما و بالاتر از همه چیز از یک دوست. هر یک از ما را از دست او عمیقا.”

Schmitz شده بود به فرماندهی گروهبان یکم. در INSCOM از سپتامبر سال 2017 با توجه به زیستی. او داوطلب خدمت سربازی در ارتش در 24 نوامبر سال 1992 و در طول این دوره از کار خود را اهدا شد و برنز ستاره لژیون شایستگی ارتش تقدیر مدال خدمات شایسته مدال و دکوراسیون دیگر.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im