‘هر آمریکایی باید خشم’ در پلیس انجام در جورج فلوید مرگ Goldfein می گوید

این مقاله توسط دیوید Roza در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

رئیس ستاد نیروی هوایی ژنرال دیوید Goldfein خطاب به تظاهرات خشونت آمیز که roiled ایالات متحده به عنوان او گذاشته یک طرح برای مقابله با نژادپرستی در خدمات خود را در روز سه شنبه یک طرح است که شامل یک بازرس کل بررسی نیروی هوایی سیستم حقوقی.

طرح آمد روز بعد از ارشد استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth رایت مشترک قدرتمند مقاله در مورد مبارزه با نژاد پرستی هر دو در داخل و خارج از مدرسه در میان در سراسر کشور تظاهرات که به دنبال کشتن جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس هفته گذشته است.

“هر آمریکایی باید خشم است که رفتار به نمایش گذاشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس هنوز هم می تواند اتفاق می افتد در سال 2020” Goldfein نوشت در روز سه شنبه. “همه ما آرزوی آن را ممکن است برای نژاد پرستی به رخ می دهد در امریکا … اما آن را ندارد و ما در یک لحظه که در آن ما باید به مقابله با چیزی است.”

Goldfein جزئیات طرح خود را به آدرس نژادپرستی در خدمات در ایمیل اول ارسال شده در محبوب Facebook صفحه: نیروی هوایی amn/nco/snco. یک نیروی هوایی رسمی تایید کرد که ایمیل فرستاده شده بود برای همه بال فرماندهان و بالاتر با یک بخشنامه به “اطمینان از توزیع گسترده ای از این پیام” ایمیل به عنوان خوانده شده.

هر دو Goldfein و رایت پیام به خدمات درست یک هفته پس از نیروی هوایی بود لعنتی برای پوشش گزارش های نژادی و نابرابری در خود سیستم عدالت.

در پیام Goldfein متعلق به کسانی نژادی و نابرابری که برای اولین بار گزارش شده توسط انجمن حمایت از حفاظت از مدافعان ما. در این گزارش ذکر شده نیروی هوایی نتیجه گیری که نیروی هوایی در E-2 سطح دریافت و انضباط در دو نرخ دیگر جمعیت.

“[W]کلاه اتفاق می افتد در خیابان های امریکا نیز اقامت ما در نیروی هوایی” Goldfein نوشت. “گاهی اوقات آن را صریح و گاهی اوقات آن را ظریف نیست بلکه سیستم ایمنی بدن به این طیف از تبعیض نژادی و سیستمیک تبعیض و تعصب ناخودآگاه. ما این را در آشکار بی عدالتی در برنامه ما نظامی عدالت است.

“ما نمی خواهد خجالتی و دور از این,” او اضافه شده است. “به عنوان رهبران و سربازان ما را به خود ما بخشی و مقابله با آن بر روی سر.”

Goldfein خواست سربازان شروع به خواندن رایت مقاله و به دنبال توصیه های خود از گوش دادن به دیدگاه ها و داستان زندگی خود را همکار نیروی هوایی.

“بحث ما متفاوت تجربه های زندگی و دیدگاه می تواند دشوار و ناراحت کننده و در نتیجه اغلب اجتناب شود,” او نوشت. “اما ما شده اند ارائه یک بحران است. ما دیگر نمی تواند راه رفتن با این مشکل … وقت آن است که برای هر یک از ما به تلاش برای درک و فرهنگ شمول و متعلق سراسر نیروی هوایی ما.”

Goldfein و رایت میزبان Facebook تاون هال در این لینک با شروع در 5:00 p. m. EST در روز چهارشنبه در مورد این موضوع. تاون هال است که انتظار می رود به دو ساعت گذشته.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net