را وارد کنید امروز! باب ویلا را $3,000 سازماندهی کنید! سادگی با CleverMade

را وارد کنید امروز! باب ویلا را $3,000 سازماندهی کنید! سادگی با CleverMade – باب ویلا

در این سال عبور “دریافت سازمان یافته” خود را به انجام لیست. با CleverMade خانه ملزومات خانه و گاراژ را عملکرد بهتر و نگاه خود را بهترین با تشکر تاشو جعبه رختشویی مانع totes, و بیشتر.

ما را وارد کنید $3,000 سازماندهی کنید! سادگی روزانه از طریق ژانویه 31 برای شانس خود را برای برنده شدن یک جایزه منحصر به فرد بسته از CleverMade (شروع 12:00 p. m. ET در 31 دسامبر 2019 از طریق 11:59 p. m. و در ژانویه 31). شش برندگان هر 500 دلار دریافت کارت هدیه – برای هر خانه ملزومات در CleverMade فروشگاه آنلاین!

در این سال کاهش استرس و سهولت به سال جدید با CleverMade. اختصاص داده شده به ساخت زندگی روزمره آسان تر CleverMade محصولات طراحی شده برای حداکثر عملکرد و سبک. از خرید قابل استفاده مجدد totes به لباس تاشو سبد CleverMade راه حل کمک به شما در کاهش ضایعات درهم و برهمی و سردرد.

در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما CleverMade محصولات:

  • ما عشق فوق العاده با دوام CleverCrates. این همه منظوره ابزار جعبه آمده در طیف وسیعی از اندازه ها و سبک های مناسب شیوه زندگی خود را. به پایان رسید خود را با خرید toting و سازماندهی نیاز دارد ؟ فقط سقوط خود را CleverCrates و فروشگاه با سهولت.
  • خسته از لباس های شسته شده تا ستون – و بدون داشتن محل به فروشگاه بزرگ مانع? با CleverMade را در سبد لباس های شسته شده لوکس, شما می توانید ذخیره و حمل تا دو بار از لباس های شسته شده. هنگامی که تمام لباس های خود را تمیز و برابر خود مانع مسطح و در یک کشو یا کمد.
  • پررنگ و سازنده و شیک در سال 2020 با SnapBasket لوکس حمل و نقل کردن. این تاشو کیسه بوم می آید در انتخاب خود را از شش رنگ زیبا – از نیروی دریایی-و-سفید راه راه برای خوش مزه آلو. نگه داشتن همه چیز شما نیاز دارید – از afterschool تنقلات به ورزشگاه دنده – دستی و قابل حمل در خود SnapBasket لوکس حمل و نقل کردن. باز و بسته در یک ضربه محکم و ناگهانی خود را با ساخته شده است در ثبت SnapHinge™ تکنولوژی SnapBasket لوکس اجازه می دهد تا به صورت صاف و آسان سازی باقی می ماند اما زمانی که ساختار باز تا دیگر ریخته مواد غذایی.
  • شما پستو قبل با CleverMade پشته و ذخیره سازی سیستم. مناسب برای فصلی, گنجه و گاراژ ذخیره سازی ساخته شده است در دسته اجازه می دهد تا برای آسان toting. بالا و دو طرف زیپ باز و بسته برای دسترسی دوگانه. برابر تخت هنگامی که شما نیاز به فضای بیشتر!

پیدا کردن این مفید لوازم جانبی و دیگر راه حل های روزانه توسط کاوش CleverMade صفحه اصلی ملزومات است.

CleverMade مستقر در سان دیگو حذف استرس از زندگی روزمره با محصولات طراحی شده برای عملکرد و سهولت. CleverMade را به صرفه جویی در فضا راه حل عبارتند از: ذخیره سازی جعبه ملزومات خانه دنده در فضای باز و حفاظت از سرقت. CleverMade ماموریت برای ایجاد محصولات که زندگی شما را آسان تر – در خانه و بر روی بروید.

را وارد کنید در حال حاضر!

وارد باب ویلا را $3,000 سازماندهی کنید! سادگی با CleverMade روزانه برای افزایش شانس خود را برای برنده شدن یکی از شش $500 کارت هدیه.

باب ویلا را $3,000 سازماندهی کنید! سادگی با CleverMade (این “قرعه کشی”) است اسپانسر شده از طرف ویلا Media, LLC, اداره پست, جعبه, 835, West Barnstable, MA 02668 (“حامی”). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط CleverMade (این “جایزه دهنده”). قرعه کشی متشکل از شش (6) نقشه های تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق (“و”) در تاریخ 31 دسامبر 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در تاریخ 31 ژانویه 2020 (این “قرعه کشی دوره”). باز تنها به ساکنان به هم پیوسته ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. ببینید قوانین رسمی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر