وارد باب ویلا را $4,800 “قدرت به انجام آن همه” سادگی با هنرمند امروز!

وارد باب ویلا را $4,800 “قدرت به انجام آن همه” سادگی با هنرمند امروز! – باب ویلا

این که آیا شما در حال ایجاد یک عرشه به روز رسانی آشپزخانه خود را و یا گرفتن حیاط خود را در شکل شما نیاز به یک مجموعه ای از ابزار شما می توانید در تکیه می کنند. به همین دلیل هنرمند طراحی V20* سیستم بی سیم الکتریکی ابزار قدرت است. هنرمند را به 20 ولت لیتیوم یون باتری کار می کند در تمام V20* و ابزار قدرت و اجازه می دهد تا شما را به حرکت آزادانه و قدرت از طریق وظایف به راحتی.

این ماه ژوئیه (شروع 12:00 p. m. ET در 30 ژوئن از طریق 11:59 p. m. ET جولای 31) ما در حال ارائه به شما فرصت برای برنده شدن یکی از سه V20* بسته های جایزه از هنرمند. همه شما باید انجام دهید این است را وارد کنید روزانه برای یک شانس برای برنده پس از 11 ابزار قدرت و لوازم جانبی:

این ابزار همه بخشی از V20* سیستم از هنرمند® است که قدرت انجام آن را تمام ساخت. تعمیر. بازگرداندن. حفظ کند.™ با این طیف گسترده ای از جدید الکتریکی گزینه های کاربران می توانید انواع برنامه های کاربردی اجازه می دهد آنها را به انجام بیشتر.**™

تاسیس نزدیک به یک قرن پیش و هنرمند است یاد آمریکا با نام تجاری است که مالکان اصلی و سازندگان و علاقه مندان به خودرو و مکانیک کارشناسی ارشد باید اعتماد پس از سال 1927 – و امروز هنرمند همچنان که میراث. با تمرکز بر قابل اعتماد با عملکرد بالا و ابزار های ذخیره سازی و تجهیزات هنرمند زنده کرده است آن طولانی ایجاد غرور در کیفیت برتر. در حال حاضر آن را آسان تر از همیشه برای به دست آوردن ابزار قابل اعتماد برای نسل های در مکان های بیشتر از همیشه.

این محتوا ایجاد شده است با اطلاعات ارائه شده توسط Stanley Black & Decker. Stanley Black & Decker یک جایزه دهنده برای باب ویلا را $4,800 CRAFSTMAN سادگی. تمام نظرات کسانی هستند که از BobVila.com.

را وارد کنید امروز!

وارد باب ویلا را $4,800 “قدرت به انجام آن همه” سادگی با هنرمند روزانه برای افزایش شانس خود را برای برنده شدن 11 قدرتمند ابزارهای شارژی و لوازم جانبی از هنرمند.

باب ویلا را $4,800 “قدرت به انجام آن همه” سادگی با هنرمند (the “قرعه کشی”) است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 600 B St Ste 300 سن دیگو کالیفرنیا 92101 (“حامی”). جایزه ارائه خواهد شد توسط هنرمند (the “جایزه دهنده”). قرعه کشی متشکل از سه (3) نقشه های تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق (“و”) در تاریخ 30 ژوئن 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 (این “قرعه کشی دوره”). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. نصب و راه اندازی را شامل نمی شود. ببینید قوانین رسمی.

*حداکثر اولیه ولتاژ باتری (اندازه گیری بدون حجم کار) 20 ولت. ولتاژ اسمی است 18.

**در مقایسه با محصولات رقابتی با خار موتور و عملکرد بر اساس UWO قدرت و حداکثر گشتاور یا SCFM.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de