وارد باب ویلا را $3,000 کامل حیاط مراقبت سادگی با Greenworks امروز!

وارد باب ویلا را $3,000 کامل حیاط مراقبت سادگی با Greenworks امروز! – باب ویلا

ما جان سالم به در زمستان و در حال حاضر از آن زمان به آمادگی برای بهار. چه راهی بهتر به استقبال فصل از با تکمیل حیاط و باغ راه اندازی مجدد. ما رو تنها ابزار برای شما و با تشکر از Greenworks شما نمی خواهد که به صرف یک پنی — اگر شما را وارد کنید و برنده شدن در آن است.

امروز و هر روز این ماه (شروع در ساعت 12:00 p. m. EST در 15 مارس سال 2020 از طریق 11:59 p. m. EST مارس 15 سال 2020) را وارد کنید روزانه برای یک شانس برای برنده شدن هفت Pro 80V لیتیوم-یون باتری حیاط ابزار از Greenworks.

در واقع ما شما را تشویق به ورود روزانه به دلیل این افزایش شانس خود را از بودن تنها برنده این بازی هیجان انگیز جایزه بسته است. یک برنده دریافت خواهد کرد:

این Greenworks Pro 80 ولت خانواده ترکیبی از ابزار های حرفه ای-کیفیت درجه شارژی با باتری بهره وری و فن آوری هوشمند. نتیجه این است که مدت طولانی در اوج عملکرد این که آیا شما نیاز به توده یونجه یا کاه تر و تمیز دیدم و یا پاک کردن.

فراموش نکنید درهم کابل فرمت و عمر کوتاه باتری. Greenworks’ Pro 80V ابزارهای ساخته شده با راندمان بالا موتور و جهانی باتری سیستم است که با این نسخهها کار در سراسر محصولات متعدد. یکپارچه باتری لیتیوم یون اتهامات سرعت – فقط یک ساعت به ظرفیت کامل. مراقبت های حیاط و محوطه سازی هرگز آسان تر و یا سبزتر.

نرم افزار 80V سیستم به شما می دهد حداکثر قدرت – با صفر گاز, انتشار صفر و صفر تعمیر و نگهداری. با تشکر از کارشناس مهندسی شما می توانید خود را تکمیل وظایف در فضای باز با کمتر لرزش و نویز کمتر و کمتر ظروف سرباز یا مسافر. لذت بردن از عملکرد گاز بدون هزینه بو یا محیط زیست آسیب برساند.

به عنوان یک رهبر صنعت در باتری لیتیوم یون مجهز به ابزار Greenworks پشت کردن نام خود را با عمل است. با نام تجاری شده است نام رسمی, هوای آزاد, تجهیزات برق ارائه دهنده روز زمین سال 2020 به 50 سالگرد جشن. روز زمین در حال گردش است 50 سال جاری و Greenworks را جشن می گیرند با حمایت 50 “اعمال سبز” در سطح جهان است. “در Greenworks ما گرفته اند در یک طرز فکر که هر روز روز زمین است می گوید:” علامت سیوال مدیر بازاریابی برای Greenworks ابزار.

که مقر آن در مورسویل, North Carolina, Greenworks ابزار آگهی های شارژ در باطری, هوای آزاد, ابزار قدرت است. مشتریان خود طیف وسیعی از علاقه مندان به DIY برای محوطه سازی حرفه ای. انتخاب ابزار مناسب برای هر کار با Greenworks 24-ولت تا 40 ولت و 60 ولت و 80 ولت ابزار قدرت است. این برند همچنین تولید تجاری-درجه 82-ولت باطری تجهیزات در فضای باز و همچنین به عنوان طناب دار تجهیزات و ماشین چمن زنی حلقه. خود ابزارهای شارژی قابل مقایسه با مدل های بنزینی بدون ظروف سرباز یا مسافر لرزش و سر و صدا و گازهای سمی است. برای اطلاعات بیشتر greenworkstools.com.

را وارد کنید امروز!

وارد باب ویلا را $3,000 کامل حیاط مراقبت سادگی با Greenworks روزانه برای افزایش شانس خود را از برنده شدن در یک بسته جایزه از هفت Pro 80V, هوای آزاد, ابزار قدرت برای خود حیاط و باغ.

باب ویلا را $3,000 کامل حیاط مراقبت سادگی با Greenworks (این “قرعه کشی”) است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 1 اسکله 76, 408 12th Avenue, New York, NY 10018 (“حامی”). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط Greenworks (این “جایزه دهنده”). قرعه کشی متشکل از یک (1) طراحی تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق (“و”) در 15 مارس سال 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در 15 آوریل سال 2020 (این “قرعه کشی دوره”). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. نصب و راه اندازی را شامل نمی شود. ببینید قوانین رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر