وارد باب ویلا را در سال 2020 راه اندازی مجدد دفتر خانه خود را به سادگی با VASAGLE امروز!

وارد باب ویلا را در سال 2020 راه اندازی مجدد دفتر خانه خود را به سادگی با VASAGLE امروز! – باب ویلا

ماندن ؟ برای بسیاری از ما صفحه اصلی تبدیل شده است به محل ما همه چیز را از تحصیل کودکان و نوجوانان ما به نگه داشتن با کار. اگر شما نیاز مقرون به صرفه راه اندازی مجدد ما رو تنها چیزی که. ما در حال همکاری با نام تجاری مبلمان VASAGLE و به دور هفت جایزه بسته از خانه ملزومات است. ما می خواهیم را کمی بلند به گام خود را هر زمان شما به سر میز خود را!

VASAGLE یک نام تجاری مبلمان توسط SONGMICS باعث می شود سبک شخصی مقرون به صرفه است. از سال 2011 خود را در تیم ایجاد شده است مقرون به صرفه و انعطاف پذیر و لذت بخش خانه مبلمان برای فضاهای کوچک در سراسر جهان است. قصد خود را? به شادی را به محیط اطراف خود را و اجازه دهید شخصیت خود را از طریق درخشش دکوراسیون خانه است. حمل و نقل رایگان است. فروشگاه آنلاین در VASAGLE توسط SONGMICS.

امروز و هر روز از طریق ژوئن (شروع 12:00 p. m. ET در 31 ماه مه سال 2020 و پایان 11:59 p. m. 30 ژوئن 2020) را وارد کنید و شانس خود را برای برنده شدن یکی از هفت بسته های جایزه از VASAGLE. هر برنده دریافت خواهد کرد چهار دفتر ملزومات از جمله یک میز یک نردبان قفسه, قفسه کتاب و یک مجموعه ای از دو شناور قفسه های دیوار.

به عنوان پاداش هدیه ای برای تمام خوانندگان ما بازدید VASAGLE فروشگاه آنلاین و کد را وارد کنید BOBVILA10 برای ده درصد storewide خرید (معتبر از تاریخ 31 مه سال 2020 از طریق جولای 20, 2020).

چه چهار مبلمان دفتر باید بدون.

1. مطالعه کامل میز

 صفحه اصلی دفاتر می تواند احساس کمی پراکنده – به معنای واقعی کلمه. با مدارک رسید و صورتحساب ستون می توان آن را سخت به نگه داشتن چیزهای سازمان یافته است. و پس از آن وجود دارد ، صفحه اصلی دفاتر رنج می برند اغلب از کمبود منسجم طراحی شده است. اما نه بیشتر. با VASAGLE مقرون به صرفه خط از خانه و مبلمان اداری فضا خود را احساس خواهد شد بزرگ تر و همه چیز را در یک مکان. خود را 47 اینچ میز کامپیوتر شامل یک قاب فلزی است که نمی خواهد تلو تلو خوردن در زمانی که شما در حال کار. این برنامه شامل دو قفسه های ذخیره سازی (که می تواند نصب شده در سمت چپ یا راست) و یک فضای کاری منطقه مونتاژ ساده است و منافع فوری هستند.

2. فهرست نردبان قفسه

به جای خسته کننده قفسه کتاب صنوبر تا دفتر خود را با VASAGLE 4 ردیف نردبان قفسه. مات سیاه و سفید قاب فلزی تقویت شده است با یک تیر افقی در پشت در حالی که در سبک پرنعمت نئوپان قفسه برگزار خواهد شد خود کتاب و وسایل بدون کمانش. اول ایمنی ، این واحد همراه با چهار محافظ کلاه برای محافظت از کف خود را از خراش و همچنین به عنوان ضد سرنگونی اتصالات به لنگر آن را به دیوار. این نگاه حداقلی را جا به هر محیط سنتی یا معاصر است.

3. صنعتی قفسه کتاب

درمان کمبود فضای ذخیره سازی با این صنعتی-دیدار-روستایی 4 ردیف قفسه کتاب. این جفت سیاه و سفید قاب فلزی با رنگ قهوه ای چوب تن به نگه دارید تا وسایل خود را به زیبایی. با چهار ردیف شما می توانید همه چیز را از کتاب های مورد علاقه و عکس های خانوادگی به گیاهان و مخازن ذخیره سازی. این واحد همراه با پا قابل تنظیم تا هر کوچک و فرورفتگی و یا ناهمواری در زمین است که به راحتی جبران حداکثر ثبات است. آسان به راه اندازی و حتی ساده تر برای لذت بردن از VASAGLE صنعتی قفسه کتاب شما همون سبک و کاربردی است بیش از حد.

4. روستایی شناور قفسه

نور افکن گرانبها heirlooms عکس های بی بها و اشیاء مورد علاقه. با VASAGLE را روستایی شناور قفسه اموال باارزش خود را خواهد درخشید و با خیال راحت لنگر به دیوار. این مجموعه از دو مد مضطرب قفسه های دوست داشتنی اضافه شده به هر اتاق از جمله دفتر خانه خود را. آنها همچنین جامد. مجریان دیوار را شامل می شوند برای استفاده در بتن و همچنین به عنوان تیغه خاتم. مونتاژ راحت تر از همیشه به لطف شماره قطعات و دستورالعمل های دقیق. فقط در چند مرحله ساده قفسه های خود را خواهد شد در صفحه نمایش آماده در هیچ زمان.

برای مبلمان اداری و فراتر از آن بازدید VASAGLE فروشگاه آنلاین و کد را وارد کنید BOBVILA10 برای ده درصد storewide خرید (معتبر از تاریخ 31 مه سال 2020 از طریق جولای 20, 2020).

را وارد کنید در حال حاضر!

وارد باب ویلا را در سال 2020 راه اندازی مجدد دفتر خانه خود را به سادگی با VASAGLE روزانه برای افزایش شانس خود را برای برنده شدن یکی از هفت بسته های جایزه شامل یک میز و یک نردبان قفسه, قفسه کتاب و یک مجموعه ای از دو شناور قفسه.

باب ویلا را در سال 2020 راه اندازی مجدد دفتر خانه خود را به سادگی با VASAGLE (این “قرعه کشی”) است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 1 اسکله 76, 408 12th Avenue, New York, NY 10018 (“حامی”). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط VASAGLE توسط SONGMICS (این “جایزه دهنده”). قرعه کشی متشکل از هفت (7) نقشه های تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق (“و”) در 31 ماه مه سال 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در 30 ژوئن 2020 (این “قرعه کشی دوره”). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله منطقه کلمبیا اما به استثنای P. O جعبه, APO, اعضای این سازمان, DPO آدرس آلاسکا و هاوایی و پورتوریکو) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. نصب و راه اندازی را شامل نمی شود. ببینید قوانین رسمی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im