وارد باب ویلا را در سال 2020 کامل کوره سادگی با IG ذغال کباب امروز! – باب ویلا

با BBQ فصل سریع نزدیک شدن شما می خواهید یک جلو پنجره شما می توانید تکیه بر روی یک ارائه می شود که خوشمزه, نتایج سازگار. نگاه هیچ بیشتر از IG ذغال کوره BBQ. تلفن همراه خود را, فولاد ضد زنگ کوره زغال چوب مجموعه های یک استاندارد بالا برای سادگی و کمال در پخت و پز.

در این ماه ما در حال همکاری با IG ذغال کباب را به شما باب ویلا را در سال 2020 کامل کوره سادگی. وارد امروز و هر روز از طریق مارس 15 (شروع 12:00 p. m. ET در 15 آوریل سال 2020 از طریق 11:59 p. m. و در مارس 15 سال 2020) برای شانس خود را برای برنده شدن یکی از سه IG ذغال فولاد ضد زنگ کوره و کباب کردن مجموعه.

هر دولت از هنر IG کوره زغال چوب ساخته شده از فولاد ضد زنگ براق. با اندازه جمع و جور خود (71 پوند) و تاشو و جداول جانبی آن را آسان برای ذخیره و حمل و نقل برای همه شما tailgating احزاب و تابستان پیک نیک. چرخ قفل در محل برای ثبات فوق العاده.

IG کوره زغال چوب است که با سادگی در ذهن طراحی و آسان به جمع آوری است. بزرگ آن کوره بالا در مجموع سطح پخت و پز از 16″ x 30″ است که قابل حمل هنگامی که شما آماده برای پاک کردن. دور از خاکستر کشویی کردن سینی خاکستر. یک چرخش دسته اجازه می دهد تا شما را به بالا بردن و پایین ذغال سنگ تخت برای آسان کنترل حرارت و زیبایی گریل همبرگر و کباب.

طبخ خود را جشن استفاده از BBQ مجموعه شامل با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ ظروف پخت و پز. هر چه خود را همه فن حریف بق لذت بردن از همبرگر و هات داگ را به سیخ کشیده و کباب – IG ذغال سنگ ذغال سنگ کوره و کباب مجموعه انجام خواهد شد برای کمک به دوام مهندسی و کارآمد طراحی شده است.

IG ذغال کباب است که با الهام از هزار سال سنت خاورمیانه barbecuing. فقط در ایالات خانواده جمع آوری در اطراف کباب به جشن شادی و لذت بردن از بهترین کباب جهان را ارائه کرده است. این شرکت دوست دارد به نگه داشتن چیزهای ساده و با استفاده از زغال چوب با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ و درجه حرارت-کنترل مکانیزم برای ایجاد کامل کوره در هر زمان.

را وارد کنید در حال حاضر!

وارد باب ویلا را در سال 2020 کامل کوره سادگی با IG ذغال کباب روزانه برای افزایش شانس خود را برای برنده شدن یکی از سه IG ذغال سنگ ذغال سنگ کوره و کباب کردن مجموعه.

باب ویلا را در سال 2020 کامل کوره سادگی (این “قرعه کشی”) است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 1 اسکله 76, 408 12th Avenue, New York, NY 10018 (“حامی”). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط IG ذغال کوره ای (“جایزه دهنده”). قرعه کشی متشکل از سه (3) نقشه های تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق (“و”) در 15 آوریل سال 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در مارس 15 سال 2020 (این “قرعه کشی دوره”). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. ببینید قوانین رسمی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im