احساسات و هرج و مرج': نیروی هوایی نسخه های شاهدان عینی از بشار اسد حمله موشکی

سرهنگ سرهنگ Staci کلمن به خاطر تاثیر از اولین موشک هدف قرار دادن بشار اسد پایگاه هوایی عراق در تاریکی شب از س

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

سرهنگ سرهنگ Staci کلمن به خاطر تاثیر از اولین موشک هدف قرار دادن بشار اسد پایگاه هوایی عراق در تاریکی شب از ساعت Jan. 7.

"انفجار امواج احساس می شود می تواند در طول کل بدن," او گفت:.

مانند دیگران ماندم, به در, پایگاه کلمن به خاطر فکر کردن در مورد او و خانواده و تماس با آنها را فقط به گفتن "من شما را دوست دارم" پس از هشدار از حمله های دریافتی است. ده ها تن از موشک های بالستیک بعدها باران را بر این پایه که در آن ایالات متحده و عراق نیروهای آموزش دیده با هم.

کلمن فرمانده 443rd هوایی اعزامی اسکادران یکی از 24 نیروی هوایی ایالات متحده که به گفته های شاهدان عینی این حملات شدند و این هفته منتشر شده توسط U. s. Air Forces Command. این حساب شامل کسانی که مستقر در اربیل پایگاه هوایی اردوگاه تاجی و اردوگاه Manion -- همه از آن بودند نهفته انفجار.

این حملات در تلافی یک Jan. 3 امریکا که به کشته شدن ایران و سپاه قدس, فرمانده مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی.

مرتبط با: تعداد سربازان مبتلا به TBI ایران پس از حمله موشکی افزایش به 109

گزارش های اولیه پیشنهاد آمریکایی ها هیچ صدمه شدند در حملات; با این حال پنتاگون بارها و بارها اصلاح آن بیانیه ای در مورد آسیب های بعد تایید است که ده ها تن از نیروهای با تجربه ضربه مغزی علائم مانند.

در مجموع 110 نیروهای نظامی رنج می برد خفیف مغزی و صدمات پنتاگون گفت در ماه فوریه است. هفته گذشته وزارت دفاع سخنگوی سرهنگ سرهنگ توماس کمپبل گفت: Military.com این تعداد افزایش یافته است.

اکثریت مبتلا نیروهای -- حدود 70 درصد -- تا به حال بازگشت به وظیفه در عراق به عنوان Feb. 21 او گفت: از جمله برخی که حمل و نقل به آلمان برای ارزیابی و درمان است. اطلاعات اضافی ارائه نشده است.

'زیادی از روده'

قبل از آن که شب کلمن به حال به تصمیم می گیرید که اعضای تیم او نیاز به ماندن در پشت وجود نمی دانستند چه دریافتی حمله خواهد آورد.

"من تصمیم گیری که زندگی می کنند و کسانی که می میرند. من را باور نمی کند هر کسی خواهد زنده ماندن یک موشک بالستیک حمله و آن را ساخته شده من احساس بیمار و درمانده" او گفت:.

یک تعداد انگشت شماری از سربازان برفلد در این ویژگی به یاد می آورد که در جریان 8 p. m. به وقت محلی برای امکان "تهدیدات شیمیایی و بیولوژیکی و یا موشک های بالستیک" که گفته خواهد رسید پایگاه بین ساعت 11 شب تا 1 صبح

اما هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چه بود.

سروان. Adella راموس 443rd AES فرودگاه عملیات پرواز فرمانده گفت: "زندگی یا مرگ در تصمیم گیری" رهبران تیم مانند کلمن ساخت شد شد "بر اساس اطلاعات کمی و زیادی از روده."

"هیچ کس کاملا درک بزرگی از آنچه که ما ممکن است در مواجهه با" او گفت:.

"ما اعتماد ما پرواز فرماندهان و آنها به ما اعتماد" اضافه شده مسلح ، Johnathan اردن مدیر عملیات برای 443rd.

اردن که مشغول به کار به طور مستقیم با کلمن در زمان 80 سربازان به ایمنی در حالی که 80 باقی مانده است.

او تلاش برای کاهش تنش با نشاط جوک در هیئت مدیره C-130 هرکولس حمل و نقل در مسیر به 332nd هوایی اعزامی بال ستاد در منطقه است. اما در پشت ذهن خود را به او گفت که او فکر کردن در مورد "این واقعیت که ما ممکن است برای شناسایی بدن و ذخیره کردن دوستان ما به استراحت" هنگامی که آنها پس از آن را بیش از.

انفجار بسیار قوی

یکی airman که باقی مانده ناشناس گفت: هیچ چیز نمی تواند او آماده شدن برای تاخت و تاز-نه زنگ در گوش خود را و نه "تاری ترکیبی از احساسات و هرج و مرج است."

"بمب پس از بمب ما را تکان داد برای آنچه که احساس می کردم تمام شب" به airman گفت.

صدای شلیک گلوله زد بیرون در یک نقطه باعث airman به فکر می کنم این گروه تحت حمله از نیروهای دشمن نفوذ پایه. به جای یک موشک انفجار بود موجب یک مهمات سازی آتش "باعث دور برای کوک کردن" او گفت:.

در همین حال نیروهای امنیتی و نیروی هوایی از 443rd AES شد, رفاه چک در پرسنل پرواز هواپیما خط و پایه پناهگاه قبل و بعد از موشک رسید. یکی زده فقط 100 متر از موقعیت خود را به عنوان آنها نشسته در یک نظامی وسیله نقلیه همه زمین (MATV) این گروه گفت: در ترکیب خود را حساب.

حتی با موشک های ورودی و نیروهای امنیتی تا به حال به عمل می کنند: آنها تا به حال دیده پرسنل ارتش تقلا برای خارج شدن از یک محیط گارد برج پس از آن آتش از یکی از این حملات است. این سربازان مورد استفاده در MATV به رم به نزدیکی HESCO موانع دفاعی ضربه زدن باقی مانده به ایجاد یک پل بر ارغنون سیم و اجازه می دهد که سربازان برای فرار برج.

"تعداد کمی از ما برگزار موقعیت دفاعی برای حفظ امنیت محیط در حالی که بقیه از ما به سرعت بررسی می شود بیش از این سربازان برای هر صدمات جدی" این سربازان گفت.

قبل از هشت موشک ضربه ناشناس airman گفت که او فکر کردن در مورد دختران خود را و شروع به بی سر و صدا و آواز "You are my sunshine," فقط مانند آنها اغلب از او بخواهید به انجام زمانی که او در خانه است.

"من تا به حال به طور کامل پذیرفته شده است که من می میرند که در پناهگاه با تیم" به airman گفت. "من هرگز شده است بسیار خوشحال برای دیدن طلوع آفتاب."

بیشتر بخوانید از نیروهای' دست اول حساب ایران حمله موشکی در اینجا.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: رئیس جمهور تهمت سفارشات نیروی دریایی به قتل ایرانی, قایق است که آزار و اذیت ما و عروق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب