با ناو هواپیمابر تئودور روزولت کنار این نزدیکی هست با توجه به این رمان coronavirus شیوع بیماری های نظامی آمریکا در گوام به نمایش گذاشته یادآور عمیق خود را به نیمکت این هفته در یک منطقه که در آن قدرتهای جهانی به رقابت بپردازند.

چهارده هواپیما رژه در شکل گیری شناخته شده به عنوان “فیل پیاده روی” در امتداد باند فرودگاه در اندرسن پایگاه نیروی هوایی در روز دوشنبه. در میان آنها پنج B-52 Stratofortress استراتژیک بمب افکن; شش KC-135 Stratotanker هوایی refuelers; یک MH-60S Knighthawk هلیکوپتر و دو وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین: یک نیروی هوایی RQ-4 Global Hawk و نیروی دریایی MQ-4C Triton.

فیل پیاده روی بود به نشان دادن توانایی “تولید مبارزه با airpower در یک لحظه متوجه به اطمینان از ثبات منطقه ای در سراسر هند و اقیانوس آرام” با توجه به 36th بال وب سایت.

مرتبط: دو ما سربازان با COVID-19 ‘و راه رفتن در اطراف’ پس از مصرف داروی ابولا

این نمایش به احتمال زیاد کارگردانی در چین و کره شمالی با توجه به سابق نیروی هوایی افسر رالف Cossa در حال حاضر یک مشاور برای اقیانوس آرام فروم فکر می کنم تانک در هاوایی است.

“آنها می خواهند به سیگنال است که با وجود مشکلات با حامل ما هنوز نیروهای با توانایی به پاسخ” Cossa گفت. “ما می خواهیم به نشان می دهد ما هنوز هم آماده به پاسخ می دهند.”

بیش از آخر هفته چین لیائونینگ ناو هواپیمابر بین ژاپنی جزایر اوکیناوا و میاکو و شرق تایوان. این سفر نشان داد که coronavirus است نهفته پکن حامل مانند آن کسانی که از ایالات متحده, نیروی دریایی, ناشناس, چینی, کارشناس نظامی گفت: در این کشور دولتی گلوبال تایمز روزنامه.

اما Cossa گفت: لیائونینگ نیست یک تهدید واقعی برای نیروهای ایالات متحده در منطقه است.

“چینی هواپیما حامل نیست مرا از دست دادن مقدار زیادی از خواب,” او گفت:. “من نمی خواهم به در یک در یک مبارزه با نیروی دریایی ایالات متحده.”

یک روز پس از گوام فیل پیاده روی کره شمالی جت های جنگنده شلیک موشک به جنوب شرقی این کشور ساحل در حالی که راه اندازی یک واحد شلیک موشک های کروز از زمین به کره جنوبی ،

“هیچ چیز می شود کره شمالی توجه مانند B-52s,” Cossa گفت.

روزولت باقی مانده در گوام که در آن چهار مطلب ملوانان مبتلا به کروناویروس در بیمارستان بستری شده است, نیروی دریایی اعلام کرد روز سه شنبه یک روز پس از یک عضو خدمه فوت ناشی از این بیماری است.

ادامه مطلب: آخرین نظامی COVID-19 پاسخ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im