Eglin دستورات مختصر تعلیق پرواز عملیات زیر F-35, F-22 تصادفات

عملیات پرواز در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا متوقف شده به صورت مختصر "ایمنی مکث" پنج شنبه پس از دو پشت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 خرداد 1399

عملیات پرواز در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا متوقف شده به صورت مختصر "ایمنی مکث" پنج شنبه پس از دو پشت به پشت سقوط از خفا مبارزان کمتر از یک هفته از هم جدا.

"حوادث طی چند روز گذشته به ما یادآوری می کنند که دفاع از کشور ما می تواند یک کسب و کار خطرناک" گفت: Brig. ژنرال اسکات قابیل فرمانده 96 آزمون بال گفت: در نامه ای ارسال شده در Eglin رسمی Facebook صفحه. "این برای من بسیار مهم است که ما در حال حاضر یک ایمنی قابل تامل است."

جزئیات بعدی: ستوان با کارولینای جنوبی ارتش گارد ملی " در افغانستان

"من درخواست فرماندهان در تمام سطوح برای انجام یک مجازی ایمنی روز شنبه, مارس 21" قابیل ادامه داد. "من خواسته ام من دفتر ایمنی به منظور توسعه ایمنی توجیهی برای استفاده در نصب و راه اندازی. اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد ایمنی بعد منتشر خواهد شد خود را از طریق زنجیره ای از فرمان. لطفا از این زمان به تمرکز بر ایمن ماندن در این آخر هفته چگونه ما انجام ماموریت با خیال راحت و انعطاف پذیری است."

F-35A Lightning II, اختصاص داده شده به 58 اسکادران جنگنده از 33 جنگنده بال سقوط کرد و حدود 9:30 p. m. به وقت محلی در روز سه شنبه پس از فرود در پایگاه مقامات گفت: در یک نسخه. خلبان که در شرایط پایدار "با موفقیت خارج و منتقل شد به 96 گروه پزشکی بیمارستان در Eglin برای ارزیابی و نظارت بر" انتخابات گفت: در زمان.

"وجود دارد بدون از دست دادن زندگی و یا آسیب به غیرنظامیان اموال" آزادی گفت:

سقوط-فرود مشخص دومین حادثه در فلوریدا تکدی پایه در زمان یک هفته.

اف-22 رپتور گذشته سقوط کرد صبح روز جمعه طی یک روال پرواز آموزشی در نزدیکی Eglin.

خلبان قادر به خارج کردن با خیال راحت و به حال ارزیابی شده توسط 96 گروه پزشکی; تصادف رخ داده است حدود 12 مایلی شمال شرقی Eglin در آزمون آموزش و محدوده. بدون آسیب گزارش شده است.

"ما یک آه امداد تنفس دانستن خلبانان دو هواپیما بودند برای مراقبت توسط تیم پزشکی و منتشر شده از بیمارستان" قابیل روز چهارشنبه با اضافه کردن مقامات امنیت "در مراحل اولیه از این حادثه تحقیقات است."

33 جنگنده بال سرب آموزش بال برای F-35 خلبان دانش آموز در پایه. اگر چه F-35 پنتاگون جدیدترین و پیشرفته ترین هواپیماهای قدیمی ترین حمله مشترک مبارزان در ناوگان اقامت در Eglin. این هواپیما بخشی از لاکهید مارتین اولین کم رای اولیه تولید دسته.

در ضمن F-22 است که بخشی از 325th جنگنده بال است که اختصاص داده شده به Tyndall. اما پس از طوفان مایکل در سال 2018 به نیروی هوایی منتقل شده خود F-22 ناوگان از Tyndall تقسیم هواپیما بین Eglin مشترک پایه لنگلی-Eustis ویرجینیا; مشترک پایه Elmendorf-Richardson, آلاسکا; و مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam هاوایی.

رپتور مدرسه برای خلبانان و همچنین تعمیر و نگهداری عملیات منتقل شدند به Eglin.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: راز هواپیماهای بدون سرنشین, سقوط B-1 موتور خرابی در میان عمده 2019 نیروی هوایی ناگوار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب