Duckworth می گوید او را بلوک نظامی تبلیغات تا Vindman می شود در نظر

سناتور. Tammy Duckworth روز پنجشنبه گفت او آماده شد قرار داده و نگه دارید و بر روی بیش از 1100 به طور معمول روال نظامی تبلیغات مگر اینکه تهمت استیضاح شاهد ارتش ستوان سرهنگ الکساندر Vindman می شود نمایشگاه در نظر گرفتن.

در یک بیانیه Duckworth بازنشسته ارتش سرهنگ که از دست هر دو پا در عراق گفت: او را بلوک تبلیغات لیست با 1,123 نام در آن تا زمانی که او تا به حال تایید وزیر دفاع علامت Esper که او نمی خواهد فرضا “انتظار و سزاوار ارتقاء” از Vindman به سرهنگ.

جزئیات بعدی: مشکوک به, نام, جزئیات جدید منتشر شده در مورد گم سرباز ونسا Guillen

به عنوان یک عضو کمیته نیروهای مسلح سنا, Duckworth یک ایلینوی از حزب دموکرات است قدرت را نگه دارید در نامزد بدون بیان دلیل اما بیانیه او روشن ساخته است که او می ترسید جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای استفاده از نفوذ خود برای جلوگیری از Vindman ارتقاء.

Vindman سابق اوکراین متخصص در شورای عالی امنیت ملی که دریافت قلب بنفش برای سرویس در عراق و شهادت در ماه نوامبر گذشته در مجلس استیضاح جلسات که او دانش جولای 25 تلفن تماس بین تهمت و اوکراین ولدیمیر Zelensky.

طی تماس ناروا گفته و هشدار داده است که کمک های نظامی به اوکراین برگزار خواهد شد تا مگر Zelensky توافق برای راه اندازی یک بررسی معاملات در اوکراین از هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

Vindman شهادت دادند که او جلو آمد “از حس وظیفه” و اعتقاد به این که آن را “نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف است.”

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه توسط سنا از استیضاح اتهامات در ماه فوریه Vindman اخراج شد در شورای امنیت ملی و همراهی از کاخ سفید است.

برادر دوقلوی او در ارتش ستوان سرهنگ یوگنی Vindman یک وکیل در شورای عالی امنیت ملی کارکنان نیز همراهی می کردند از کاخ سفید است.

در یک سری از توییت در فوریه. 8 تهمت گفت: او نمی دانست که Vindman اما “او بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل’ تماس های نادرست & داده شد وحشتناک گزارش خود را برتر از او گزارش شده که علنا اعلام کرد که Vindman به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات است. به عبارت دیگر’،'”

در بیانیه Duckworth گفت: این امر می تواند “به سادگی بی سابقه و اشتباه برای هر commander-in-chief به دخالت در روال امور نظامی در همه اینکه آیا یا نه او یک انتقام گیری شخصی در برابر یک سرباز که خود را وطن پرست وظیفه و گفت: حقیقت-یک سرباز است که توصیه می شود برای ارتقاء توسط مافوق خود به دلیل عملکرد خود را.”

او گفت: او را نگه دارید و بر روی تبلیغات را شامل نمی شود و ژنرال ارتش ، گاس Perna فرمانده ارتش ایالات متحده Materiel فرمان چه کسی نامزد شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن برای کمک به توسعه یک واکسن برای COVID-19.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مربوط به: ‘هیچ تحقیقات’ به ستوان سرهنگ Vindman را انجام, ارتش, منشی می گوید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>