جزر و مدی هدفن شنوندگان خواهد بود قادر به جریان Dr Dre را یاد مزمن آلبوم این یکشنبه 24 ساعت جلوتر از دیگر خدمات جریان.

آیا شما مانند ما فکر جریان خدمات لیست پخش از Dr Dre منی از آلبوم مزمن و آهنگ از آلبوم خود را ؟

خوب این نظر PSA به عنوان جزر و موفق به به ثمر رساند منحصر به فرد جریان پنجره به صورت مزمن است که در دسترس خواهد بود به جزر و مدی هدفن مشترکین این پنج شنبه (19 مارس).

آن را راه اندازی بر روی جزر و یک روز جلوتر از دیگر خدمات جریان با آلبوم آنلاک 12am EST زمان. آن را در حال حاضر تایید کرد که این آلبوم خواهد بود که در انگلستان در ساعت 5 صبح روز یکشنبه.

آن خواهید بود حداقل به ما دانش اولین بار این آلبوم در دسترس ساخته شده در جریان خدمات و جزر و مدی است که در خدمت آن در MQA با کیفیت که نشان می دهد که هر کسی با استفاده از رایگان ردیف نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به این آلبوم است.

با اولین تک آهنگ از این آلبوم منتشر شد تقریبا 30 سال پیش در سال 1992 مزمن در نظر گرفته شده است به یکی از با نفوذ ترین در West Coast rap, music, راه اندازی حرفه ای انفرادی از Dr Dre بعد از او جدا از N. W. A و همچنین به عنوان حرفه ای یک هنرمند شناخته شده و شناخته شده به عنوان Snoop Dog.

با انتشار این آلبوم در جزر و مد جریان طرفداران هم اکنون می توانید لذت بردن از ‘Nothin’ اما ‘G’ مارس’ و دیگر آهنگ عناوین ما احتمالا نمی تواند لیست کامل در این سایت.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de