ده ها تن از دریایی استخدام در بوت کمپ در سن دیگو COVID-19

دریایی سپاه است متوقف آموزش برای یک شرکت از نیروهای که وارد بوت کمپ در سواحل غرب در ماه گذشته پس از حدود چهار دوجین از آنها را آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از کوروناویروس.

اعضای براوو شرکت 1st آموزش گردان شد حدود پنج سال به آموزش خود را در Marine Corps Recruit Depot San Diego, هنگامی که یکی شروع به نشان دادن علائم COVID-19. که جذب آزمایش مثبت شد و بلافاصله به انزوا و گفت: سروان. مارتین هریس سخنگوی آموزش پایه.

که منجر به دنبال تست و تماس با تجزیه و تحلیل برای شناسایی هر کسی که می خواهم در تماس نزدیک با بیمار, استخدام. همه براوو شرکت در نهایت آزمایش هریس گفت و منجر به حدود چهار ده استخدام تست مثبت برای ویروس.

بسیاری از کسانی که جذب نشان داد هیچ نشانه ای برای بیماری او اضافه شده است. که باعث شده است تا آموزش انبار به تغییر راه آن را دریافت محموله های استخدام جدید.

مرتبط: استخدام که انجام COVID-19 به بوت کمپ منتقل شده بود Temp چک نمایش

“در حالی که این موارد مثبت در حال حاضر جدا شده به یک شرکت و در قرنطینه افزايش بدون علامت مثبت آزمون باعث شده است تا تست از تمام پرسنل در قرنطینه و استخدام تمام می رسند که در انبار در آینده که آیا یا نه آنها در حال حاضر علائم” هریس گفت. “تمام نیروهای که وارد 14-روز برگزاری دوره سالم هستند و در حال نمایش توسط پرسنل پزشکی چندین بار در هر روز و باقی می ماند در تماس با خانواده خود را مطلع نگه داشتن آنها.”

این یک رویکرد مشابه گرفته شده در سواحل شرق که در آن دریایی سپاه در حال حاضر مبارزه ده ها تن از COVID-19 موارد در بوت کمپ. دو بدون علامت استخدام وجود دارد اعتقاد به گسترش این ویروس به دیگر اعضای خود را آموزش شرکت همراه با مته و مربيان در Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره در کارولینای جنوبی است.

جدید شیوع در سن دیگو برای اولین بار reportedby دریایی سپاه بار. هیچ کس در خارج براوو شرکت دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در سن دیگو هریس گفت. یک زن و شوهر مته مدرسان اختصاص داده شده به این شرکت را نیز آزمایش مثبت شده اند و به انزوا او اضافه شده است.

سپاه تفنگداران دریایی قرار گرفته و به یک میزبان جدید اقدامات ایمنی در محل در آن ورود به سطح اردوگاه های آموزشی برای جدید enlistees و افسران برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. بود که پس از چندین استخدام در نیویورک, کانون کشور شیوع کروناویروس صدا هشدار دهنده در مورد خدمات تصمیم به ادامه حمل و نقل جدید کارآموزان به boot camp — به ویژه از کشورهای با بالا مورد نرخ.

استخدام و مته مدرسان در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله با نگه داشتن حداقل 6 فوت از فضای بین مردم زمانی که ممکن است. دریایی سپاه نیز لغو فارغ التحصیلی و دیگر خانواده وقایع روز است که به طور معمول را صدها نفر از مردم بر روی انبار در یک زمان.

ورود به سطح اردوگاه های آموزشی و نیروی دریایی کشتی ها ثابت کرده اند که برخی از مهم ترین اماکن نظامی را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در طول جهانی همه گیر. حداقل دو کشتی های نیروی دریایی که در آن ملوانان زندگی در محله های تنگ شده است, کنار عنوان, عروق, در حال تخلیه.

تمام شاخه نظامی این ماه قرار دادن مکث در ارسال محموله جدید از استخدام به بوت کمپ به عنوان امکانات آماده شد به خانه آنها را در انزوا قبل از اینکه رسما شروع آموزش.

که اتفاق افتاده است در Marine Corps Recruit Depot San Diego, هنوز, اما مقامات را از نزدیک نظارت بر تعداد COVID-19 نفر از نیروهای جدید ممکن را به پایه.

“ما همچنان به عمدی و اقدامات پیشگیرانه به عنوان ما همچنان به انطباق و واکنش نشان می دهند به تغییر وضعیت” هریس گفت.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

ادامه مطلب: ‘ما در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر’: استخدام اصرار بوت کمپ بسته شدن در میان همه گیر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>