DoD را 7 میلیارد دلار نظامی خانواده حرکت می کند قرارداد با آمار دیگر اعتراض

دو کنسرسیوم که نیست انتخاب شده برای پنتاگون $7.2 میلیارد دلار قرارداد برای رسیدگی به کالاهای خانگی از پرسنل ن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

دو کنسرسیوم که نیست انتخاب شده برای پنتاگون $7.2 میلیارد دلار قرارداد برای رسیدگی به کالاهای خانگی از پرسنل نظامی در طول حرکت اعتراض کرده اند جایزه دور دوم اعتراض که می تواند قرارداد را شروع کنید.

این شرکت متصل Global Solutions LLC و HomeSafe داد LLC ثبت اعتراضات جولای 13 با دولت دفتر پاسخگویی بیش از یک U. s. Transportation Command جایزه برای آمریکایی رول در رول کردن حامل گروه یا قوس از نیوآرک نیوجرسی.

بعدی به عنوان خوانده شده: "من اهمیتی نمی دهند چه نظامی می گوید:" مغلوب ساختن پیشی جستن رد تغییر نام فورت براگ

این دو در ابتدا ثبت اعتراضات در ماه مه بیش از نگرانی هایی است که قوس را برآورده نمی کنند قرارداد را معیار و ادعا شده که این شرکت نمی به درستی فاش مالکیت آن است. TRANSCOM لغو این جایزه ژوئن 9 در حالی که آن را بررسی اتهامات.

در ژوئن 29, TRANSCOM دوباره عقد قرارداد به ARC پس از پیدا کردن که آن را به اشتباه ذکر شده یک خواهر و برادر شرکت -- یک محکوم در سال 2016 از تثبیت قیمت و نقض ضد تراست-به عنوان پدر و مادر خود شرکت با انتخاب نام اشتباه از یک منوی کشویی در کاربرد آن است.

خود شرکت مادر و خواهر و برادر شرکت کرده اند نام مشابه و مشترک همان نام تا سال 2017 زمانی که پدر و مادر Wallenius Wilhelmsen گروه شد و شرکت عموم معامله.

"خطاهای جزئی از دولت و سیستم جایزه مدیریت هستند زمینه را برای رد صلاحیت" TRANSCOM مقامات گفت.

قوس پیشنهاد "ارائه بهترین خدمات برای بهترین ارزش از خدمات اعضای DoD غیر نظامیان و خانواده های آنان" اضافه شده David Dunn یک TRANSCOM امور عمومی متخصص.

در اعلام تصمیم این TRANSCOM را اعلام نکرده و آن را به عنوان نهایی اجازه می دهد از دست دادن مناقصه در اعتراض به -- و به طور بالقوه به تأخیر انداختن قرارداد پس از شروع دولت دفتر پاسخگویی به 100 روز به ارائه یک تصمیم.

این جایزه اعلام شد به پا زدن کردن نه ماه دوره گذار به تغییر فن آوری اطلاعات و همه سیستم ها از TRANSCOM به ARC اجازه می دهد ARC تیم به دسته همه نظامی حرکت 2021.

اما به دلیل اعتراضات "کار در مرحله گذار از قرارداد است به حالت تعلیق تا زمانی که گائو در اعتراض به تصمیمات صادر شده" دان گفت.

"ما با اعتماد به نفس این جایزه تصمیم گیری خواهد شد و مقاومت در برابر گائو را بررسی و نگاه به جلو به ارائه این راه حل به DoD خانواده," او اضافه شده است.

ARC کنسرسیوم شامل شرکت ایالات خطوط ون و فلاور حمل و نقل به نام UniGroup; اطلس جهان و اطلس جهان, گروه بین الملل; شرکت های متحرک Suddath و گروه پاشا; و Deloitte.

متصل به راه حل های جهانی است, جکسون ویل فلوریدا-بر اساس همکاری بین کراولی کل مدیریت نظامی و چندین خطوط ون و تدارکات شرکت ها از جمله بزرگراه میان ایالتی و ملی دقیق محرک Conser در حال حرکت و ذخیره سازی و چابکی.

HomeSafe داد یک جابجایی تیم هماهنگ توسط KBR از هوستون, عمومی افشا آن مشارکت.

در انتشار HomeSafe داد مدیر عامل Al تامپسون گفت: گروه همچنان به مبارزه با این جایزه به دلیل قوس پیشنهاد بیش از دیگر واجد شرایط مناقصه "بیش از 2 میلیارد دلار" و پيمانكاران فرعي "حساب برای تنها 35 درصد از کل DoD حرکت بازار است."

"با 2021 نظامی در حال حرکت فصل مجموعه به پیچیده ترین ثبت آن ضروری است که گائو را اقدام مناسب است که بهترین در دراز مدت تاثیر بر اعضای نظامی و خانواده های آنها" تامپسون گفت.

پس از قوس بود دوباره عقد قرارداد مدیران متعهد به "ارائه کلید فراگیر در سراسر جهان خدمات جابجایی به خدمات اعضا و خانواده های آنان است."

"تیم ARC باقی می ماند متعهد به پیشنهاد ما برای ارائه خدمات به مشتریان استثنایی به TRANSCOM و خدمات اعضای" ARC مدیر عامل اریک Ebeling گفت. "ما مشتاقانه منتظر آغاز به کار در [جهانی کالاهای خانگی قرارداد]."

خدمات اعضا و خانواده ها در حال حرکت در این سال انجام شده است بنابراین کمتر از یک موجود ساخت که ایالات متحده حمل و نقل فرماندهی مدیریت برنامه ریزی نظارت دولت و هماهنگی صدها نفر از شرکت ها در حال حرکت.

تصمیم به برون سپاری کل عملیات و پس از چند سال با مشکلات نظامی حرکت می کند از جمله نیروهای نظامی گزارش را از دست داده و کالاهای آسیب دیده و همچنین به عنوان خدمات به مشتریان ضعیف.

دلار 7.2 میلیارد دلار قرارداد تحت پوشش دوره انتقال و سه سال پایه دوره است. باید قرارداد ادامه آن می تواند به ارزش 20 میلیارد دلار در دهه آینده.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با:پنتاگون وزن خصوصی نظامی عدد حرکت می کند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن