DODEA برنامه ای برای بازگشایی کلاس های درس در همه مدارس در پاییز اما با مجازی گزینه

کایزرسلاوترن آلمان — همه پنتاگون 160 مدارس را بازگشایی کلاس های درس در پاییز اگر محلی شرایط بهداشتی اجازه می دهد در حالی که مجازی گزینه نیز در دسترس خواهد بود برای دانش آموزان و مسئولین مدرسه گفت.

“ایمنی دانش آموزان و معلمان ما بسیار مهم و ضروری به کودکان به کلاس برای یادگیری گفت:” تام بردی, مدیر وزارت دفاع فعالیت های آموزش.

“آن را به آرامی گرفته شده,” او گفت: این تصمیم به از سرگیری یادگیری در کلاس درس.

پیش بینی بازگشت به مدرسه برای برخی از 69,000 دانش آموزان و 8,700 مربیان در سراسر جهان می آید پس از چند ماه از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

DODEA نورد دیجیتال آموزش برنامه زمانی که امکانات شروع به بسته شدن بهار گذشته به عنوان همه گیر شروع به گسترش کرد. بردی گفت: مدارس در حال آماده بازگشت به آن در صورت لزوم.

“ما باید به انعطاف پذیر,” او گفت:. “اگر وجود دارد هر گونه نشانه ای که وجود دارد سنبله (در عفونت) ما به شما کار با ما فرماندهان محلی و بازگشت به دیجیتال پلت فرم است که ما در سال گذشته به دلیل ایمنی مهم ترین چیزی که ما نگران است.”

بسیاری از مدارس برنامه ریزی برای باز کردن در زمان و به عنوان برنامه ریزی شده, مقامات گفت. استثنا در حال حاضر هشت DODEA مدارس واقع در کنتاکی و جورجیا آلاباما و کارولینای جنوبی که تاریخ افتتاح در ماه اوت تغییر خواهد کرد تا سه هفته به دلیل افزایش coronavirus عفونت نرخ.

مجازی مدرسه برنامه آغاز خواهد شد Aug. 24 و پدر و مادر در هنگام ثبت نام فرزند خود را برای این برنامه باید به توافق برسند به یک ترم با یک گزینه برای کل سال است.

DODEA مجازی دبیرستان برای نمرات 9-12 در حال گسترش است که شامل مدارس ابتدایی و دبیرستان. دانش آموزان ثبت نام شده در مدرسه مجازی نمی خواهد بود قادر به شرکت در هر گونه فعالیت های فوق برنامه.

مدارس را پایبند به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سایر دستورالعمل و هماهنگی با محلی و فرماندهان نظامی که بررسی و به روز رسانی حفاظت از سلامت وضعیت خود را برای تاسیسات.

اجتماعی فاصله خواهد بود و نقش مهمی در حفظ سلامت دانش آموزان و کارکنان و خانواده بردی گفت. میزان اجتماعی فاصله به اجرا در مدارس بستگی به حفاظت از بهداشت و درمان, بیماری, همچنین شناخته شده به عنوان HPCON.

در ارشاد منتشر شده آنلاین DODEA گذاشته اجتماعی فاصله استراتژی در کلاس های درس و سالن های غذاخوری و زمین های بازی و دیگر مناطق.

“وجود دارد هیچ راه حل واحد برای این چالش” هدایت گفت. “تنوع از ما, جغرافیا, ساختمان, سازه, HPCON سطح و نیاز مستلزم طیف گسترده ای از گزینه.”

در کلاس درس این گزینه ها عبارتند از فاصله میز یا صندلی حداقل 6 فوت از هم جدا که در آن ممکن است تبدیل میز به صورت در همان جهت و با استفاده از نوار در طبقه نشان می دهد فاصله مناسب.

ماسک پوشیدن توسط دانش آموزان و کارکنان بستگی دارد HPCON سطح و چه فاصله ممکن است.

کلاس های تربیت بدنی انجام می شود می تواند در خارج از منزل و مدارس ممکن است تلو تلو خوردن وعده های غذا در کافه تریا و اجتناب از نیاز دانشجویان خط تا با ایجاد یک سفارش روش.

مدارس خواهد دید اگر نصب و راه رفت و به HPCON چارلی — نشان می دهد قابل توجه و پایدار جامعه انتقال ویروس است.

مدارس دیگر به حضور کامل جوایز به طوری که کودکان نمی تواند جریمه برای بودن بیمار, مقامات گفت.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>