DODEA می دهد دانش آموزان در پایگاه های نظامی یک استراحت در نمرات با توجه به کروناویروس گلایه

سئول کره جنوبی — دانش آموزان در پایگاه های نظامی ایالات متحده را دریافت درجه بالاتر از دو چهارم سال تحصیلی برای کمک به کسانی که مبارزه با مطالعات و مشکلات دیگر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان که نظارت بر مدارس می گوید.

وزارت دفاع فعالیت های آموزش در مارس 24 یادداشت توضیح داد که درجه انتظارات با هدف ساخت مطمئن شوید که دانش آموزان نیست محروم دلیلی مدارس بسته شده اند و برای چند هفته.

معلمان را حفظ نرمال درجه بندی روش برای سه ماهه چهارم اما پس از آن نمرات محاسبه می شوند آنها را در مقایسه با دریافت نمرات در سه ماهه سوم DODEA گفت.

“دانش آموزان دریافت خواهد کرد بالاتر از این دو نمره برای هر درس در Q4 گزارش کارت” آن را گفت.

DODEA همچنین توصیه کرده است معلمان برای نشان دادن انعطاف پذیری از دست رفته و یا ناقص کار توسط دانش آموزان ارائه گزینه های به پایان برساند و یا ازنو تکالیف.

“هر دانشجویی که اقدام به انتساب می توانید دریافت درجه هیچ کمتر از 50% در انتساب” آن گفت:, و اضافه کرد که سالمندان بودند که در مسیر فارغ التحصیل زمانی که مدارس بسته خواهد بود قادر به انجام این کار.

DODEA نیز توضیح داد: این دستورالعمل که درخواست systemwide در سوال و جواب های سبک fact sheet منتشر شده آنلاین.

شیوه “ارائه یک مسیر را تشویق می کند که تعامل دانش آموز و یادگیری در حالی که دانش آموزان برگزار می شود بی ضرر برای یک وضعیت خارج از کنترل خود” DODEA مدیر توماس بردی گفت: در این یادداشت.

“بازخورد بر یادگیری و فعالیت های در حال انجام ارزیابی انتقادی به بهبود عملکرد دانش آموز چه در کلاس درس و یا در آموزش از راه دور تنظیمات” او گفت:.

ارتش مدارس باید به دنبال کسانی که در جوامع محلی در بستن و راه اندازی کلاس های آنلاین به عنوان ویروس که اولین بار در چین در اواخر سال گذشته شروع به گسترش در سطح جهان است.

بسیاری از دانش آموزان به همراه والدین و معلمان باید تلاش برای انطباق با این تعطیلی تمدید کرده است در بهار گذشته ،

DODEA-اقیانوس آرام را اعلام نکرده است که آیا مدارس را بازگشایی این سال گفت آن است که با همکاری نزدیک با ستاد فرماندهی و رهبری نظامی برای نظارت بر شرایط محلی.

“ایمنی دانش آموزان و کارکنان بالاترین اولویت ما است و ما نمی خواهد سر کلاس های حضوری تا زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار” سخنگوی میراندا فرگوسن گفت: در یک ایمیل. “در حالی که ما یک تاریخ پیش بینی شده برای بازگشایی مدرسه ما امکانات در این زمان ما در حال بررسی راه های مدارس به طور بالقوه می تواند بازگشایی در حالی که نشست [حفاظت از سلامت وضعیت] دستورالعمل.”

ادامه مطلب: نیروی دریایی گسترش دریا وظیفه پرداخت به اعزام کشتی های نبرد ویروس, شیوع بیماری

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر