DoD اشتباه محاسبه پس انداز از پیشنهاد فرضا ارز ادغام ناظر می گوید

دولت فدرال حسابداری آژانس گرفته و موضوع را با برآورد هزینه توسط وزارت دفاع برای حمایت از پیشنهاد ادغام آن فرضا سیستم نظامی جداگانه خدمات ارز.

در یک گزارش به دستور کنگره در سال گذشته منتشر شد و پنج شنبه توسط دولت دفتر پاسخگویی GAO تحلیلگران یافت گسل با چندین اساسی محل کسب و کار مورد تجزیه و تحلیل انجام شده توسط پنتاگون نیروی کار در تحکیم نظامی رساله فروشگاه سیستم های.

کسب و کار مورد تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند که DoD می تواند صرفه جویی در بین $690 میلیون و 1.3 میلیارد دلار در پنج سال اول پس از ادغام هنر دفاع آژانس ارتش و نیروی هوایی خدمات ارز, نیروی دریایی خدمات ارز فرماندهی و سپاه تفنگداران دریایی خدمات اجتماعی بورس.

مرتبط با: نیروی کار پشت بحث ادغام پایه فروشگاه سیستم های

اما گائو تحلیلگران گفت: پس انداز که پنتاگون بر اساس عوامل مختلف از جمله کاهش هزینه کالاهای فروخته شده” با حذف تکراری خرید در سراسر چهار سیستم ممکن است یک “حد برآورد.”

با توجه به گائو و تحلیل اشتباه محاسبه تعداد یکسان محصولات فروخته شده در سراسر چهار سیستم های کم هزینه برای ساختمان های جدید زیرساخت های فن آوری اطلاعات برای تثبیت نظام و موفق به شامل جابجایی هزینه های مورد نیاز برای یک مقر مرکزی.

“تا زمانی که نیروی کار reassesses و به روز رسانی در صورت لزوم آن را پس انداز و هزینه های برآورد وزارت دفاع و کنگره نمی خواهد که اطلاعات قابل اعتماد به نظر رساله تحکیم” گائو گزارش اشاره می کند.

برای DoD برای تحکیم چهار سیستم به آن نیاز خواهد کنگره تصویب. اما آیا پنتاگون خواهد متهور پس از آزادی از گائو گزارش نامشخص است; گزارش شده توسط قانون مورد نیاز در مالی 2020 دفاع ملی مجوز قانون و قانونگذاران گفت که آنها نمی خواهد در نظر گرفتن این پیشنهاد تا گائو در حال انجام یک تجزیه و تحلیل دقیق از پنتاگون را مورد کسب و کار.

پیشنهاد ادغام شده و تایید شده توسط معاون وزیر دفاع دیوید Norquist که سال گذشته به کارگردانی بخش برای شروع برنامه ریزی برای تحکیم آن باید تایید شود.

خواستار طرح برای هنر و ارز ساختمان باقی می ماند و جداگانه خود را حفظ موجود در مغازه ها و برچسب زدن.

تحکیم نمی خواهد بدون چالش: Commissaries پشتیبانی می شوند با بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره, فروش یارانه مواد غذایی به خریداران در هزینه به علاوه 5 درصد اضافه بها استفاده می شود که برای بازسازی و حفظ فروشگاه ها و تجهیزات در حالی که مبادلات عمل در سود است که پشتیبانی نظامی روحیه رفاه و برنامه های تفریح و سرگرمی از جمله مراکز ورزشی و امکانات مراقبت از کودک, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی و دیگر کیفیت زندگی برنامه های.

حمایت نظامی از گروه های مطرح شده اند نگرانی هایی است که ادغام می تواند صدمه دیده است کسانی که عدم اختصاص صندوق برنامه اگر فرضا سیستم درو پول دور از آنها.

گائو ساخته شده و چهار توصیه به وزارت دفاع از جمله که DoD ارزیابی مجدد آن هزینه-صرفه جویی برآورد و ارائه اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نظامی,’ واکنش ها به کسب و کار مورد تجزیه و تحلیل که گائو گفته تحلیلگران از سمت چپ بود از پنتاگون گزارش به کنگره در آوریل است.

در واکنش به گزارش وزارت دفاع گفت که با استفاده از گائو را روش توصیه شده برای محاسبات خالص پس انداز برای پنج سال اول خواهد بود بین $309 میلیون و 739 میلیون. وزارت دفاع افغانستان پس انداز هنوز هم “قابل توجه و ارزشمند به دنبال.”

وزارت دفاع گفت: آن را باور نمی کند که این تغییرات و هزینه آن را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد مزایای تحکیم و اضافه شده است که آن را شامل نمی شود هزینه های جابجایی از یک مقر به دلیل یک “موقعیت تصمیم گیری بسیار حساس تصمیم گیری در بهترین سمت چپ به بعد در طول تاریخ دقیق ادغام برنامه ریزی است.”

وزارت دفاع موافق نیست که آن را باید فراهم کنگره با ورودی داده شده آن را از خدمات نظامی در یمن گفت: آنها داده بود که اطلاعات به کارکنان حرفه ای در خانه و کمیته نیروهای مسلح سنا اما نمی توانید آن را در گزارش نهایی.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: کلید پنتاگون رسمی تایید فرضا ارز ادغام </

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>