DoD پایه مدارس تمدید مهلت ثبت نام در آموزش مجازی

وزارت دفاع فعالیت های آموزش والدین دو روز اضافی برای تصمیم گیری که آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه در فرد در ماه آینده و یا آنها را به ثبت نام در آموزش مجازی به مدت حداقل یک ترم.

DoDEA تمدید مهلت برای ثبت نام دانش آموزان برای آموزش مجازی به 30 جولای. گزینه ای است که در دسترس برای هر دانش آموز در مورد خطرات ناشی از COVID-19 همه گیر و همچنین به عنوان کسانی که با سلامت آسیب پذیری با توجه به DoDEA مقامات.

جزئیات بعدی: Infinite نشان دادن سرباز با اشاره لود تپانچه در دوستان باعث ارتش پروب

وزارت دفاع در حال برنامه ریزی برای تمام دانش آموزان برای شروع مدرسه در محلی خود کلاس های درس Aug. 17 و هفت. 1 بسته به محل.

مدارس باز خواهد شد مشروط بر نیروی حفاظت از سلامت وضعیت تاسیسات محلی. تحت حفاظت بهداشت شرایط آلفا و براوو دانش آموزان گزارش خود را به مدارس. تحت HPCON چارلی و یا بالاتر ساختمان مدرسه بسته خواهد شد و دانش آموزان دریافت خواهد کرد آموزش از معلمان خود را از راه دور.

وقتی سال تحصیلی شروع می شود, دانش آموزان در کلاس های درس سنتی انتظار می رود مدارس به اغلب تمیز و مقادیر با توجه به DoDEA راهنمایی و میز را می توان در حداقل شش فوت از هم جدا اگر یک نصب و راه اندازی تحت HPCON براوو.

دانش آموزان انتظار می رود به عمل اجتماعی فاصله و باید پوشیدن پوشش صورت در هنگام فیزیکی فاصله است “دشوار است.” کارکنان نیز باید از پوشیدن ماسک صورت در هر ارشاد, اما آنها لازم نیست.

برای کسانی که انتخاب آموزش مجازی گزینه مدرسه آغاز می شود Aug. 24. دانش آموزان را دریافت دستور العمل از یک مدرسه ایجاد شده توسط DoDEA است که مستقل محلی خود درس و تجربه خود را همان باقی خواهد ماند بدون در نظر گرفتن محلی شرایط بهداشتی.

مجازی مدرسه خود را داشته باشد و کارکنان و مدرسان و دانش آموزان با معلمان — و پدر و مادر — برای اطمینان حاصل شود که آنها در حال انجام کار است.

دانش آموزان “خواهد بود قادر به دسترسی به محتوای آموزشی و تکالیف 24/7 اجازه می دهد برای برنامه ریزی انعطاف پذیری” در حالی که معلمان ارائه خواهد شد به طور منظم ساعات اداری و پشتیبانی مداوم و تعامل به عنوان مورد نیاز با توجه به DoDEA.

اما وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد خدمات پشتیبانی خواهد شد و چگونه یادگیری را با توجه به پدر و مادر در مواجهه با تصمیم گیری.

در بیانیه ای به پدر و مادر DoDEA مدیر تام بردی تشویق آنها برای انتخاب در مدرسه گزینه, گفته, کلاس درس است “مطلوب محیط زیست برای بسیاری از ما نظامی-ارتباط دانش آموزان است.”

“بازگرداندن آموزش و یادگیری برای آشنایی با محیط کلاس های درس ما فراهم می کند دانش آموزان با ثبات و تداوم. چهره به چهره آموزش و روال مدرسه اضافه کردن به طور قابل توجهی به رشد و موفقیت برای همه دانش آموزان” بردی گفت.

اگر آنها نگرانی های آموزش مجازی در دسترس است از طریق DoDEA و همچنین مستقل از تحصیل در خانه است.

این اتحادیه که نشان دهنده DoDEA معلمان آغاز شده است تشویق والدین برای انتخاب آموزش مجازی گزینه برای فرزندان خود. با توجه به پست خود در Facebook صفحه

فدرال آموزش و پرورش انجمن فاقد اعتماد به نفس در DoDEA توانایی با خیال راحت به بازگشایی مدارس در شرایط فعلی است.

در یک بیانیه FEA جمهور برایان شانس گفت DoDEA است اقدامات احتیاطی “کاملا غیر واقعی است.”

“DoDEA انتظار معلمان به نوعی پاک کردن هر سطح در یک کلاس درس در حالی که به طور همزمان آموزش کودکان,” او نوشت. “DoDEA امتناع نیاز دانش آموزان به پوشیدن ماسک و در عوض انتظار کودکان به عنوان جوان به عنوان پنج تا باقی می ماند نشسته و یک فاصله امن از هر یک از دیگر در طول روز است. چگونه می توانید یک معلم با خیال راحت ارتباط برقرار کردن با فرزند در صورتی که کودک با پوشیدن یک ماسک?”

FEA مدیر برای stateside DoDEA مدارس بیشتر کند.

“DoDEA طرح بازگشایی مدارس در فرد یادگیری یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد!” جین Loggins گفت. “DoDEA نیاز به بلافاصله تبدیل به یک کنترل از راه دور باز کردن همه مدارس و حفظ عملیات از راه دور تا زمانی که COVID تهدید rescinds در جوامع اطراف DoDEA مدارس کافی تجهیزات حفاظتی و تمیز کردن برنامه می توان تضمین شده و در همه مدارس و تست سریع و قابل اعتماد نتایج می شود به آسانی در دسترس است.”

پدر و مادر می گویند تصمیم گیری آسان نیست. در برخی از مکان ها در اروپا به عنوان مثال مدارس هستند نه گفتن والدین دقیق پروتکل های برنامه آنها را دنبال کنید تا بعد از آنها می دانند که چگونه بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید آموزش مجازی و یا پدر و مادر اطلاع DoDEA که برنامه آنها به homeschool.

“عدم پاسخ و غیر واقعی بودن اقدامات صورت گرفته نه بیرون آمدن اعتماد به نفس در [کودکان] از طرف” یک مادر نوشت: در FEA صفحه.

در مناطق دیگر مانند Beaufort, کارولینای جنوبی, که در آن تاسیسات مختلف در HPCON سطوح پدر و مادر هنوز هم نمی دانم که آیا آنها باید این گزینه برای ثبت نام فرزندان خود در آجر و ملات مدرسه.

در طی یک پرسش و پاسخ جلسه به میزبانی DoDEA جنوب شرقی منطقه در هفته گذشته مدیران گفت: آنها درک این موضوع آمده است و مقامات “کار با نصب فرماندهان” برای هدایت اضافی.

“من متاسفم اما این است که یک پاسخ مناسب” نوشت: یکی از نا امید پدر و مادر در طول جلسه.

این DoDEA عمل 160 مدارس در 11 کشور و همچنین گوام و پورتوریکو, خدمت, بیش از 69,000 دانش آموزان است.

فعالیت شروع بسته شدن در اواخر زمستان در پاسخ به گسترش بیماری همه گیر. مدارس در ایتالیا بسته شد Feb. 24 پس از کره جنوبی و بحرین در فوریه. 26. مدارس در انگلستان و سایر نقاط اروپا و ترکیه و ژاپن و آمریکا بسته شد در ماه مارس ،

مقامات اعلام کرد در ماه مه که مدارس باقی خواهد ماند بسته تا پایان سال تحصیلی. این DoDEA شده است ارائه دوره های آنلاین در طول تابستان برای برخی از دانش آموزان است.

بیش از 36,600 پرسنل وابستگان و DoD کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus از ماه فوریه و 3,417 وابستگان — همسران بازنشسته اعضای خانواده و کودکان-که قرارداد آن با توجه به DoD. سه پرسنل نظامی و هفت وابستگان فوت کرده اند.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: DoDEA می دهد دانش آموزان در پایگاه های نظامی یک استراحت در نمرات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>