دیزنی زندگی است رسما مرده − کاربران در حال حاضر باید برای ثبت نام به دیزنی به علاوه

دیزنی زندگی است رسما مرده است. آن روز شد شماره از لحظه ای که دیزنی به همراه راه اندازی در بریتانیا در مارس 24, و آن را در حال حاضر رسما به پایان رسیده-از-زندگی. دیزنی زندگی سایت است که هنوز هم زندگی می کنند در زمان انتشار.

اگر شما یک دیزنی زندگی مشترک, شما لازم نیست برای انجام کاری است. شما باید خود را دریافت کرده اند لایحه نهایی در حال حاضر. با این حال, اگر شما می خواهید برای دریافت ادامه دسترسی به دیزنی کاتالوگ از فیلم را نشان می دهد و شما نیاز به ثبت نام به کمی گرانتر دیزنی به علاوه.

مرتبط با: Netflix بکشد در مقابل دیزنی به همراه دو جریان خدمات در مقایسه با

درست است − دیزنی زندگی حساب نمی شود به طور خودکار انتقال به سرویس جدید است. به جای آن به نظر می رسد دیزنی تصمیم گرفته است به کاربران اجازه برای خود تصمیم می گیرید که آیا یا نه آنها مایل به ادامه رابطه.

قضاوت با پاسخ به توییت های جاسازی شده در بالا و جدید ترین پست ها در ‘توییتهایی و پاسخ بخش دیزنی زندگی UK & Ireland صفحه توییتر است که ممکن است داده شده برای همه دیزنی زندگی طرفداران.

برخی از کاربران متهم کرده اند دیزنی از پرداخت دیزنی زندگی مشتریان همان سطح از مراقبت و توجه بیش از ماه های اخیر به عنوان آن را قبل از دیگران ناراضی هستند که آنها شده اند پاداش برای مشتریان وفادار.

دیزنی زندگی استفاده می شود به هزینه £4.99 در هر ماه wheres دیزنی به علاوه هزینه اشتراک یا £5.99 در هر ماه (که می افزاید: به £71.88 در طول دوره از یک سال و یا £59.99 هر سال (که معادل £4.99 در هر ماه) و یک حساب اجازه می دهد تا به شما در تنظیم در چهار تا دستگاه های مختلف در هر زمان.

در مارس 9, دیزنی به علاوه آمار 50 میلیون علامت یک نقطه عطف قابل توجهی است که کمتر از پنج ماه پس از این سرویس در ابتدا رفت و زندگی در آمریکا و کانادا و هلند در نوامبر 12.

مرتبط: در اینجا این است چگونه می توانید دیزنی به علاوه در یک تلویزیون هوشمند

دیزنی گفته است که این هدف باید بین 60 میلیون و 90 میلیون مشترک تا پایان سال 2024.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurma