جانباز و معلول متعهد برای عکسبرداری 2 در فلوریدا VA بیمارستان

غرب پالم بیچ فلوریدا. — یک فعال کهنه سرباز ارتش به اتهام تیراندازی و زخمی شدن دو نفر در داخل یک فلوریدا جانبازان درمانگاه متعهد شده است به یک روان تسهیلات مراقبت های بهداشتی برای 25 سال است.

یک قاضی فدرال در غرب پالم بیچ دستور لری ری بن تعهد روز دوشنبه با توجه به سوابق دادگاه. اگر پزشکان تعیین می کند که او دیگر نیاز به درمان او را به دادگاه و به صورت 25 سال در زندان است.

Bon, 60, التماس کرد گناه در ماه مارس به سه فقره آزار مقاومت در یا مانع کارمندان فدرال و یک تعداد از در اختیار داشتن اسلحه گرم در یک مرکز فدرال به قصد ارتکاب جرم است.

Bon بود در اتاق اورژانس از وزارت امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی در غرب پالم بیچ در سال گذشته زمانی که او نا امید شد با کارکنان و کشیده یک اسلحه گرم از صندلی چرخدار خود دادستان گفت.

Bon اخراج چند عکس در هدف قرار دادن یک دکتر در گردن و چرای منظم قبل از این که پزشک قادر به خلع سلاح بون. دیگر اعضای هیات پس از آن تسخیر کرده بون. هر دو زخمی مردان جان سالم به در برد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>