دفاع سلامت سازمان به ذینفع: توقف مصرف Zantac

دفاع سلامت مقامات آژانس روز دوشنبه توصیه نظامی ذینفع که Zantac, همچنین شناخته شده به عنوان رانیتیدین برای سوزش سر دل و زخم و یا بیماری ریفلاکس معده به مری به صحبت با پزشک خود برای تغییر نسخه. کسانی که با استفاده از یک over-the-counter نسخه باید مصرف آن را متوقف.

این اطلاعیه به شرح زیر منظور از غذا و دارو به تولید کنندگان مارس 1 به خروج تمام داروهای تجویزی و بیش از حد رانيتيدين محصولات نگرانی که یک عنصر شده مرتبط با سرطان است.

با توجه به FDA یک ناخالصی در Zantac به نام N-nitrosodimethylamine یا ان دی ام ای, “طول زمان افزایش می یابد و زمانی که ذخیره شده در بالاتر از درجه حرارت اتاق ممکن است در نتیجه مصرف کننده قرار گرفتن در معرض سطوح غیر قابل قبول از این ناخالصی است.”

ان دی ام ای, یک ماده شیمیایی موجود در صنعتی و فرآیندهای طبیعی است که یک آلاينده زيست محيطی است که طبقه بندی به عنوان یک احتمال سرطان زا توسط آژانس حفاظت از محیط زیست.

در سپتامبر گذشته چند شرکت های دارویی از جمله نوارتیس و Apotex تولید کنندگان رانيتيدين generic اعلام داوطلبانه به یاد بیاورید از محصولات خود را به فروش می رسد در ایالات متحده, و داروخانه های زنجیره ای CVS و Walgreens تصمیم به جلو و Zantac و نسخه عمومی از قفسه های خود را.

شرکت سانوفی سازندگان از و Zantac و با صدور فراخوان از محصول خود را سه هفته بعد.

مرتبط با: Tricare در حال حاضر پوشش قابل حمل ماشین آلات CPAP برای اعزام نیروهای

در مارس 1 اعلام مقامات FDA گفت: آنها مشاهده نشد سطوح غیر قابل قبول از ان دی ام ای در نمونههای رانيتيدين آنها تست شده است. “اما از آنجایی که ما نمی دانند که چگونه و چه زمانی این محصول ممکن است ذخیره شده ما تصمیم گرفتیم که آن را نباید در دسترس مصرف کنندگان و بیماران مگر اینکه کیفیت آن می توانید مطمئن باشید” گفت: دکتر ژانت Woodcock مدیر مرکز FDA برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و پژوهش است.

DHA مقامات گفت: بیماران باید دنبال FDA مشاوره و صحبت با پزشکان قبل از توقف تجویز نسخه های دارو و خلاصی از تمام نسخه های مواد مخدر است. DHA مدیریت Tricare.

“FDA مشاوره مصرف کنندگان مصرف OTC رانیتیدین برای جلوگیری از مصرف هر گونه قرص یا مایع آنها در حال حاضر دور از آنها را به درستی و نه خرید بیشتر; برای کسانی که مایل به ادامه درمان بیماری خود آنها باید در نظر با استفاده از دیگر تایید بیش از حد محصولات” آنها نوشت.

وزارت دفاع شرکت می کند در مبارزه با مواد مخدر را به برنامه; با این حال DoD توصیه می شود که مصرف کنندگان به دنبال FDA راهنمايي به دور از بلا استفاده داروها به جای خطر رفتن به یک نگاهی به پشت محل در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

به دور انداختن داروها FDA توصیه می کند:

  • مخلوط کردن uncrushed قرص یا مایعات با ماده نچسب مانند خاک بستر گربه یا قهوه استفاده می شود.
  • قرار دادن مخلوط را در یک ظرف مانند یک بدون منفذ پلاستیکی ،
  • پرتاب ظرف را در سطل زباله.
  • از بین بردن تمامی اطلاعات شخصی در نسخه برچسب خالی دارو بطری یا بسته بندی و بازیافت.

FDA همچنین می پرسد بیماران برای گزارش هر گونه عوارض جانبی آنها تجربه کرده در حالی که مصرف این دارو با صحبت کردن خود را به ارائه دهندگان خدمات سلامت و یا گزارش از طریق FDA MedWatch رویداد جانبی گزارش برنامه.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید patriciankime@gmail.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: این رسمی: اکثر زوم نسخه در حال حاضر محدودیت های نظامی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر