دختر گارد ساحلی را بالا خدمت رهبر نجات بخش اهدا مدال برای نجات آب

در جولای 24, 2018, پس از Boatswain را Mate 3 کلاس ویکتوریا Vanderhaden بود یک شب قدم زدن در تفرجگاهی در آتش Island, New York, زمانی که او را دیدم دو شناگران در آب است.

آن بود 8:45 در شب امواج بودند چهار تا شش فوت و بادها بودند gusting تا 30 مایل در ساعت است.

جزئیات بعدی: فضای دریاسالار ؟ خانه قانونگذاران می خواهند صفوف نیروی دریایی برای نیروی فضا

این جفت ارز — مردان — شد و فریاد برای کمک در اسپانیایی.

Vanderhaden اختصاص داده شده به گارد ساحلی ایستگاه Eatons گردن نمی دریغ. او خواسته اطرافیان به 911 تماس بگیرید و همچنین به عنوان محلی گارد ساحلی واحد و شروع به پریدن کرد.

“هنگامی که متوجه شدم چقدر خطر بودند و من می دانستم که من تا به حال به عمل سریع” Vanderhaden در انتشار اخبار گفت: در مدت کوتاهی پس از این رویداد. “آموزش من به عنوان یک نجات غریق و دانش من به عنوان یک گارد عضو آمادگی من برای نمونه فقط شبیه به این.”

او قادر به رسیدن به هر دو مردان — یکی بود بازم 50 متری دریایی-و کمک به آنها را به شناور باقی می ماند در حالی که سه شنا از پاره کردن زمان.

روز دوشنبه Vanderhaden شد تنها دوم زن گارد ساحلی عضو برای دریافت نقره ای نجات بخش مدال داده شده به کسانی که نجات و یا تلاش برای نجات هر فرد از غرق شدن کشتی یا دیگر خطر از آب است.

او دختر Master Chief Petty Officer از گارد Jason Vanderhaden.

“امروز من تا به حال افتخار به شهادت و نوجوانان [Boatswain را Mate 2 کلاس] ویکتوریا Vanderhaden دریافت #CoastGuard نقره ای نجات بخش مدال برای نجات دو مرد ساحل آتش جزیره در تابستان 2018. من نمی تواند بیشتر افتخار برای دیدن عقب. دریاسالار [جان] Nadeau … پین مدال در او امروز در مقابل مادر و من و یک گروه کوچک از او shipmates” این MCPOCG نوشت: در Facebook صفحه.

بیش از 2000 نفر را به دست آورده نقره ای نجات بخش مدال پس از آن و طلا نجات بخش مدال — شجاعانه برای نجات است که با وجود خطر به نجات زندگی — تاسیس شد در سال 1874.

در سال 2011 رئیس استوار بث Slade — پس از آن رئیس boatswain همسر — دریافت این مدال برای یک سال 2001 نجات که در آن او و یک عضو از یک محلی تیم امداد و نجات وارد شرایط خطرناک برای نجات یک مرد به دام افتاده در یک قایق واژگون در کیپ ناامیدی پارک ایالتی در ایالت واشنگتن.

او و دیگر امدادگر داگ Knutzen استفاده از اره برقی به قطع از طریق قایق فایبر گلاس بدنه برای نجات ماهیگیر.

در طول روز دوشنبه مراسم Vanderhaden در حال حاضر اختصاص یافته به گارد ساحلی بخش Mobile, آلاباما, ابراز قدردانی برای این جایزه.

“من خوشحالم من در جای مناسب در زمان مناسب” او گفت: پس از نجات دو سال پیش.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: Badassery بر روی صفحه نمایش: Coasties توقیف نزدیک به 20 تن کوکائین

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>