تعجب! Fraggle Rock است و اولین قسمت از بازگشت به هوا فقط کاهش یافته است, در اپل TV Plus.

معشوق نمایش عروسکی از سال گذشته – یک خواهر تولید به Muppets – برای اولین بار در بیش از سه دهه با قسمت جدید مجموعه وارد هر هفته.

جدید mini-قسمت Fraggle Rock: Rock On! خواهد شد هر سه شنبه در اپل TV خدمات. برای اولین بار, که برای اولین بار امروز با تمرکز بر اجتماعی فاصله. غار-خانه Fraggles همه خود منزوی در بخش های مختلف از زیر زمین منزل و باید در پیدا کردن راه های جدید برای تعامل و موسیقی با هم.

با این موضوع در ذهن تولید کنندگان خود را در حال تیراندازی محتوای اپل از خانه های خود در ایالات متحده است که ممکن است نشان می دهد که راه رو به جلو برای تمام متحرک/غیر انسانی نشان می دهد که از این نقطه به بعد با توجه به زمان ممنوعیت تجمع جرم.

مرتبط با: Apple TV Plus در طول Netflix

در یک مصاحبه مطبوعاتی اپل می نویسد: “مطابق با Covid-19 ‘امن تر در خانه’ دستورالعمل. Fraggle Rock: Rock On! همه شات بر روی آی فون 11 تلفن از خانه از تیم تولید و فردی هنرمندان از سراسر ایالات متحده”

شما می توانید این تیزر تریلر زیر:

و همچنین آهنگ های جدید وجود دارد می تواند برخی از آثار کلاسیک از گذشته در حالی که همه از شخصیت های مورد علاقه شما مانند رها قرمز Boober Mokey و ومبلی همه بازگشت به نشان می دهد.

اصلی اجرا 96 قسمت پخش از سال 1983 تا 1987 در ITV در انگلستان و HBO در ایالات متحده بود و علاقه خاص در دوران کودکی از بررسی مورد اعتماد اعضای هیات خاص ،

تلویزیون اپل باز است تا دسترسی به بسیاری از خود نشان می دهد در طول covid-19 مستند و این یکی از آنها است. بنابراین اگر شما می خواهید به اویختن در Fraggle Rock, شما لازم نیست که به از بیخ و بن تا پول نقد و یا قرار دادن خود اپل تلویزیون محاکمه آزاد به خوبی استفاده کنید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de