Cyberpunk 2077 می شود تب و تاب بودن در تاریکی Xbox One X

Cyberpunk 2077 ممکن است به تعویق افتاده اند تا سپتامبر اما این است که به توقف مایکروسافت از تغییر از یک نسخه ویژه Xbox One X کنسول در این میان است.

این شرکت برداشته درب در “1TB Xbox One X Cyberpunk 2077 نسخه محدود بسته نرم افزاری” است که در فروش در ماه ژوئن. مایکروسافت از یک طرح در خور این عنوان از بازی با پانل های سفارشی, تب و تاب بودن در تاریکی لیزر قلم و یک LED آبی پرواز در مقابل کنسول.

مرتبط با: Cyberpunk 2077

نیز وجود دارد یک سفارشی نقره ای و سیاه و سفید کنترل با “آینده” حک شده به حق جنگ دست به یقه است که کشتی ها در کنار 1TB کنسول. شما می توانید طرح های در تیزر تصویری زیر:

به طور کلی آن را بسیار تهاجمی به دنبال وحش این فقط یک شرم ما در حال رفتن به باید صبر کنید یکی دیگر از سه ماه به بازی بازی خود را.

آن را در فروش در 17 سپتامبر سال 2020 پنج ماه پس از آن برنامه ریزی ورود در مارس سال 2020 است. آن را در دسترس بر روی PS4, Xbox One و PC با نسخه برنامه برای راه اندازی در گوگل Stadia انتظار بیش از حد.

توسعه دهنده CD Project Red نیز تایید اندازی برای Xbox One و PS5 با ‘تمام عیار نسل بعدی’ نسخه از بازی پس از رسیدن به در برخی از نقطه. در حالی که بازی اصلی در دسترس خواهد بود بر روی کنسول های نسل بعدی زمانی که آنها به فروش این نسخه بهبود یافته است که در تاریخ بعد.

“از نظر مایکروسافت کنسول مثل من گفت: ما رسما تایید هر دو به روز رسانی و cross-gen بودن به این معنی است که شما قادر خواهید بود به بازی این بازی از گرفتن بر روی next-gen,” CD Projekt Red SVP توسعه کسب و کار Michal Nowakowski نشان داد در طول سال های اخیر درآمد تماس بگیرید.

“اما وقتی که می آید به مناسب تمام عیار نسل بعدی نسخه که به بعد ما در میانهی شب اعلام کرد که و من لازم نیست که یک دیدگاه جدید در اینجا است.”

خود ما جید شاه توصیف این بازی به عنوان “یک تجربه جهانی مجموعه در سراسر شب شهر گسترده و غیر قابل انعطاف محیط پر از تهدیدات ناشناخته و عجیب و غریب افراد و روایت شاخه پر از آرایه ای از تاب و چرخش ما نمی توانیم صبر کنید برای کشف برای خودمان.”

همچنین کیانو ریوز در آن است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر