Cyberpunk 2077: همه چیز ما در مورد سال 2020 بزرگترین RPG

Cyberpunk 2077 آخرین پروژه از CD Projekt Red یک استودیو لهستانی ساخته شده است که یک جهنم از یک نام برای خود در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 اردیبهشت 1399

Cyberpunk 2077 آخرین پروژه از CD Projekt Red یک استودیو لهستانی ساخته شده است که یک جهنم از یک نام برای خود در این نسل با استادی The Witcher 3: Wild Hunt – بازی مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری به عنوان یکی از بزرگترین آر پی جی تا کنون ساخته شده است. به طوری که تیم توسعه بسیار بالا معیار برای رسیدن به آن آینده باز جهان حماسه.

مجموعه گسترده ای در سراسر اینده شهرستان متشکل از چندین متمایز مناطق Cyberpunk 2077 به دنبال خواهد داشت و این بازیکن به عنوان آنها در کشتی سوار در سفر حماسی برای کشف اسرار جاودانگی. این ماجرا خواهد بود مملو از خطرات – این که آیا شما duking آن را با فاسد سندیکاهای جنایی هوشمندانه هکرها و یا قدرت فراتر از تصورات خود را. خوب حداقل شما باید کیانو ریوز آمدن است همراه برای سوار شدن.

بررسی مورد اعتماد است وارد همه چیز ما در مورد این بازی شامل تمام آخرین اخبار در مورد تاریخ انتشار گیم پلی و ما آخرین پیش نمایش از نمایشگاه Gamescom 2019.

Cyberpunk 2077 اخبار – CD Projekt Red نشان می دهد سرب طراحی

به مناسبت روز بین المللی زنان CD Projekt Red در زمان به رسانه های اجتماعی و نشان داد رسمی طراحی برای Cyberpunk 2077 را شخصیت زن که در دسترس خواهد بود در نسخه فیزیکی بازی به عنوان برگشت پذیر جعبه هنر است. شما می توانید آن را چک کنید برای خودتان زیر:

Cyberpunk 2077 تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

Cyberpunk 2077 خواهد شد راه اندازی در سپتامبر 17 سال 2020 است. آن را در آینده برای PS4, Xbox One و PC در aformentioned تاریخ در حالی که گوگل Stadia نسخه در حال حاضر ذکر شده به عنوان " به زودی.' ما به احتمال زیاد پیدا کردن اطلاعات بیشتر در ماه های آینده.

چه Cyberpunk 2077?

در مقایسه با The Witcher 3: Wild Hunt, Cyberpunk 2077 بسیار شدید خروج. این یک تجربه جهانی مجموعه در سراسر شب شهر گسترده و غیر قابل انعطاف محیط پر از تهدیدات ناشناخته و عجیب و غریب افراد و روایت شاخه پر از آرایه ای از تاب و چرخش ما نمی توانیم صبر کنید برای کشف برای خودمان.

ما آن را دیده ام در جسم یک تعداد انگشت شماری از بار در حال حاضر در حوزه های مختلف تجارت را نشان می دهد و آن را در شکل دادن به یکی از بلند پروازانه ترین RPG تجربه دیده ایم در سال است. این انتظارات بسیار بالا برای رسیدن به, و زمان خواهد شد بگویید اگر آن را یک شانس زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره.

Cyberpunk 2077 تریلر

ما وارد یک زن و شوهر از آخرین تریلر Cyberpunk 2077 در زیر برای شما لذت مشاهده:

Cyberpunk 2077, گیم پلی, پیش نمایش — نمایشگاه Gamescom 2019 نسخه ی نمایشی را تحت تاثیر قرار یک بار دیگر

CD Projekt Red آخرین کار بلند پروازانه است, حماسه در نظر گرفتن همه چیز را یاد گرفته از The Witcher 3: Wild Hunt و با استفاده از آن به سادگی وسیع و غیر قابل انعطاف چشم انداز ما شکسته آینده.

من نشستم به تماشای 50 دقیقه ای از گیم پلی نسخه ی نمایشی در نمایشگاه Gamescom 2019 ابتلا به دیگری نگاه اجمالی مختصری در آنچه انتظار در نئون روشن خیابان های شهرستان شب. جهان از Cyberpunk 2077 متشکل از چند شهرستان متحده هر یک به نمایندگی از جنبه های مختلف جامعه است. نسخه ی نمایشی ما در زمان ما به Pacifica یک بار موفق توپی که در حال حاضر به تسلیم بی نظمی از باند خشونت homlessness و فاسد زیرزمینی بازار.

معلوم می شود آن را یک مکان بسیار خوب بود و ما شخصیت پیدا می کند که به زودی پس از ورود به یک کلوپ شبانه و کشیده کنار همراهی در سراسر زمین برای دیدار با رهبر محلی جناح – Placide. عنوان افسون پسر او می خواهد ما قهرمان (V) برای نفوذ به باند رقیب شناخته شده به عنوان حیوانات. درخواست مثل این است که بسیار ساده تر از انجام گفت به عنوان باند است cooped رها شده مرکز خرید پر از تله اسرار و چیزهای دیگر که شما می خواهید چیزی برای انجام با.

مرتبط با: فاینال فانتزی 7 بازسازی

Cyberpunk 2077

کیانو Reeve است جانی Silverhands یک شخصیت مرموز است که شما به شرح زیر در سراسر Cyberpunk 2077

تقریبا هر لحظه در Cyberpunk 2077 است مربوط توسط معنی دار گفت و گو را انتخاب کند. نظر مردم آواتار خود را منعکس شده است هر تصمیم گیری شما را, مهم نیست چقدر بزرگ یا ناچیز. شما می توانید رویکرد تهاجمی ماندن کاملا آرام و یا حتی استفاده از خود را backstory مربوط به جمعیت است. شما را انتخاب کنید بین سه داستان خود را ایجاد Cyberpunk و پس از آن هیچ برگشتی وجود ندارد.

چگونه شما ایجاد آواتار خود را نیز با گزینه های سفارشی سازی به صورت جزئیات روی گونه نمایشگاه زخم سایبرنتیک دستکاری. به عنوان عجیب و غریب آن فوق العاده بود به شنیدن این که شما می توانید گام به کفش از یک شخصیت که می خواهم در این بازی کامل دین و روحانیت است که احساس می کند درست است که من هستم. این به سادگی یک چیزی که در بسیاری از سه گانه-A تجربیات و با توجه به این پرت و دور افتاده آینده Cyberpunk 2077 من می خواهم انتظار این تنوع است.

V مجبور است به برخی از سختی مذکور تصمیم گیری در سراسر این نسخه ی نمایشی از جمله اینکه آیا یا نه آنها اجازه می دهد Placite به کانال به شخصی لینک یک دستگاه واقع در مچ دست از تقریبا هر کس در شب شهر. اجازه دادن به کسی که باعث می شود شما آسیب پذیر ریختن اسرار شخصی در کنار فریم از ذهن خود را. این می آید و به نیش ما قهرمان یا نمی کند با توجه به آنچه انتخاب ساخته شده است.

پس از موافقت با ماموریت خود را به نفوذ حیوانات, V باعث می شود راه خود را در سراسر شهر روی یک lusciously اینده موتور سیکلت. CD Projekt Red گفت: وجود خواهد داشت انواع وسایل نقلیه در سراسر شب شهر که برخی از آنها با شما تماس خود را در حالی که دیگران ممکن است به سرقت رفته از خیابان در یک لحظه متوجه. عمل رانندگی به نظر می رسد بزرگ در اختیار داشتن یک وزن من تصور را پس از صرف ساعت ها در این جهان است. شما همچنین می توانید تبدیل به سوم شخص ارائه یک نگاه بهتر در خود suave cyberpunk.

مرتبط با: Google Stadia پیش نمایش

Cyberpunk 2077

Pacifica یکی از بسیاری از وسیع و غیر قابل انعطاف متحده در سراسر شهر شب

پس از ورود در مقصد خود را, ما در نهایت دیدن برخی از Cyberpunk 2077 چند وجهی مبارزه در گوشت. بدون در نظر گرفتن که چگونه بسیاری از دشمنان در اتاق یا جایی که شما در جهان هستند – هر وضعیت پنجه می تواند در بسیاری از راه های. این همه بستگی دارد در کلاس خود است که CD Projekt Red تاکید شده است به طور کامل غیر خطی. شما محدود به یک نقش خاص و می توانید ترکیب و مطابقت با این حال شما می خواهم یک بار قرار دادن تلاش در.

این demoist ارائه شده ما با دو کلاس مجزا گزینه – یواشکی هکر مرد و یک بی شعور سخت-مشت زن. شما نمی توانید این سوئیچ به راحتی در تجربه کامل اما برای راحتی کار توسعه دهندگان مشغول به کار سحر و جادو خود را. من عاشق دیدن هکر خیزان از طریق تلخ مجتمع منحرف دشمنان با rogue تلوان ماشین آلات قبل از برش دست خود را با غوغا-سلاح شناخته شده به عنوان نانوسیم. این بیت از کیت همچنین می توانید هک دشمنان از دور اگر شما علاقه داشتن به گرفتن دست خود را کثیف.

در حالی که پیشرفت از طریق مرکز ما در سراسر یک درب ما به اندازه کافی ندارد سایبرنتیک آب برای دسترسی به, و زمانی که ما برای اولین بار اتفاق می افتد. در حال حاضر ما یک زبر و خشن گسترده قادر به پاره شدن مردم از هم جدا با دست خالی. به جز او از کانال او تجاوز در باز کردن درب های تقویت شده به جای. به زودی ما در بازار دهلیز خزنده با سپاه پاسداران است.

هدف این است که برای رسیدن به یک ون واقع در وسط مسکن یک هدف و گرفتن وجود دارد آسان نخواهد بود. خوشبختانه V بیش از اندازه کافی قدرت شلیک. او اشک از طریق ساخت و ساز با استفاده از یک زمان گلوله-esque توانایی پاک کردن جوخه در ثانیه است. پس از مصرف یک اسیر ما با استفاده از آنها به عنوان سپر انسانی به نقض سرنشین دار برجک و استفاده از آن توپ را برای خودمان.

مرتبط با: افسانه از موبایل و کامپیوتر – Link بیداری

Cyberpun 2077

Placide رهبر افسون پسران بسیار خطرناک باند نمی شود عبور

Gunplay سخت به نظر می رسد اگر کمی قابل پیش بینی به عنوان شما موسیقی پاپ بین پوشش گرفتن potshots. من عاشق دیدن سایبرنتیک قدرت مورد استفاده قرار گیرد به منظور ارتقاء مهمات خود را, و یا حتی تبدیل بخش هایی از بدن خود را به سلاح گرم در یک لحظه متوجه. Cyberpunk 2077 teases بسیار بالقوه در آن دنیا و من امیدوارم که آن تیراندازی مکانیک نیست محدود به وانیلی مکانیک. برای این نسخه ی نمایشی وجود دارد مقدار زیادی از باد بی نام نگهبانان دور تا ماموریت هدف مواجه شد.

غوغا سلاح نیز رایج است و V بدست می آوریم عظیم پتک پس از به دست گرفتن یک رئیس شناخته شده به عنوان 'Sasquatch.' با وجود قدرت او حتی او می تواند یک در یک با این جانور. او به سرعت کشف یک نقطه ضعف در آن نیز اتفاق می افتد به منبع قدرت او القا قابلیت های. مقدار زیادی از برخوردهای مانند این احساس مهندسی برای بهره گیری از کارنامه خود و نه محدود به یک راه حل واحد.

من نمی بینم هر چیزی را در عرصه تفنگ سفارشی سازی در نسخه ی نمایشی, اما من فکر می کنم آن را می توان در همان راه به عنوان شخصیت خود را و هر چیز دیگری در Cyberpunk 2077: با پوچ سطح از جزئیات. پس از اتمام ماموریت برای ما Placide معلوم می شود او نباید اعتماد خود را با استفاده از شبکه لینک به وب سایت ما را و خود را اسیر دوستان از فضای مجازی است. که همه او می خواست بدون در نظر گرفتن بقای ما.

معلوم ما نیست بسیار آسان است را به پایین و به زودی ما به Placide به امد و شد زیاد به تصویب انتقام. اگر تصمیم گیری های مختلف ساخته شده بود در راه و یا به حال ما شناخته شده یک بار مختلف از اطلاعات در رفتن در نتیجه این ماموریت بوده ام کاملا متفاوت است. CD Projekt Red در حال ایجاد یک تنوع در آن طراحی شده است که واقعا خطر ناک و آن باقی مانده است دیده شود که آیا این می تواند به حفظ بسیار بلند پروازانه دامنه قبلی خود دو دموی.

مرتبط با: Call of Duty – Modern Warfare

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 در ادامه به نگاه خیره کننده خود را با نئون روشن خیابان

من هم نگرانی در مورد آن جهان و آن تصویر از اقلیت. هر دو نفر از رنگ و فراجنسیتی افراد شده اند پرسش برانگیزی به تصویر کشیده شده از طریق بازی جهان و گفت و گو و آن را احساس نگران کننده در برخی از راه. CDPR گفت: "آنها می خواهند به شما احساس ناراحت کننده" اما در صورتی که نمی ascend فراتر از سطح شوک ما باید نگران.

من به احتمال زیاد فاقد زمینه است و بدون شک شخصیت بازیکن را به مبارزه برای عقب راندن برابر تعصب در شب شهر را به عنوان آنها به شدت چسبیده به هر امیدوارم که آنها را ترک کرده اند. اما از آنچه که من دیده ام آن را ترک یک طعم و مزه غیر معمول را در دهان خود. برای کسانی که امید به مقدار زیادی از کیانو ریوز – او ظاهر شد و چندین بار در طول دمو به ظاهر اقدام به عنوان یک شبح از انواع به عنوان او نشان می دهد تا به طور تصادفی در سراسر بده. فکر می کنم از او به عنوان یک جذاب تر و خشونت آمیز نسخه از The Legend of Zelda را Navi.

آخرین برداشت

Cyberpunk 2077 همچنان به مانند یک RPG فوق العاده تجربه CD Projekt Red مشتاق به فشار رو به جلو معیار در باز جهان, طراحی, قصه گویی و اهمیت ایجاد شخصیت خود را.

شب شهر V را برای کمک به رشد از بین ببرد و یا در نهایت به تماس خود را از طریق تصمیم گیری های این بازیکن باعث می شود. البته این همه پوست و بدون گاز در این لحظه اما ما می دانیم که CDPR است که لغو احکام صادره به این کشش.

آنچه شما می خواهم برای دیدن در Cyberpunk 2077? اجازه دهید ما می دانیم در Twitter و Facebook @trustedreviews.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب