آن بوده است مدت هفت سال پس از آخرین بازی در سری Crysis اما در حال حاضر این مجموعه در حال ساخت باز گشت در نینتندو سوئیچ, PS4, Xbox One و PC با توجه به نشت.

یک صدای جیر جیر از @RobotBrush کشف وسوسه انگیزی برخی از جزئیات در مورد remaster. به ظاهر آن را ببینید کرایسیس اصلی بازی بود که ترجیح داده شده توسط طرفداران به عواقب آن منتقل شده بر روی سوئیچ و سیستم عامل های دیگر. ما مجموعه ای برای دیدن بازگشت 2007 بازی ground-breaking free-form action که ارائه تنوع تاکتیکی برای بازیکنان و همچنین تصاویری بزرگ.

کرایسیس تصاویری جلوتر از زمان خود را در سال 2007 و هنوز هم نگاه قابل قبول در حال حاضر. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر آنها در بهبود مدرن سخت افزاری و چه ترکیبی کنسول copes با شدت خواستار بازی. امیدوارم آن را کمی کمتر خواهان در سراسر هیئت مدیره.

مرتبط: بهترین تعویض بازی ها (مارس 2020) – همه چیز شما نیاز به بازی در کنسول ترکیبی

این زیر برخی از رسانه های اجتماعی تقلب که تا به حال مقدار زیادی از طرفداران و رسانه های ما گنجانده شده است) تفکر که Crysis 4 می تواند تماس های ورودی.

این کرایسیس توییتر حساب شده غیر فعال در سال از کار اخراج شدند تا با یک زن و شوهر از نقل قول ها مربوط به نسخه اصلی Crysis بازی. این منجر به حدس و گمان به عنوان به آنچه که دقیقا در راه بود – یک بازسازی remaster یا کامل دمیده عاقبت.

مرتبط: بهترین بازی PS4 (مارس 2020) – 13 عناوین شما قطعا باید در مجموعه خود

این آخرین نشت به نظر می رسد برای تایید است که چه در راه است که در واقع یک remaster. این یک بازی است که خواهد شد در کیسه های سرگرم کننده جدید کنسول ها ارائه می دهد و چیزی کمی متفاوت به بازی در حال حاضر در دسترس بر روی پلت فرم به لطف ترکیب مستقیم فریم در ثانیه عمل رومینگ رایگان اکتشاف و sci-fi لرزش.

آیا این به این معنی است که تمام عیار عاقبت ‘Crysis 4’ مرده است در آب ؟ احتمالا. آن را ممکن است هرگز حتی شده بر روی جدول.

اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که اگر آن را بر روی میز و سپس موفق remaster می تواند برخی از توجه به کرایسیس IP و آن را کشش آن نیاز به کیسه عاقبت کامل. در ارتباط باشید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de