25-پا وزوز یک نیروی دریایی recon هواپیما بود به احتمال زیاد نتیجه “غیر حرفه ای” رفتار روسیه, جنگنده, خلبان, بازیگری خود را به جای یک تلاش عمدی توسط مسکو به تحریک یک حادثه نیروی هوایی ژنرال Tod Wolters گفت: پنج شنبه.

Wolters که دو برابر به عنوان فرمانده عالی ناتو و آمریکا در اروپا فرماندهی گفت که او تا به حال نگاه دوربین فیلم از این حادثه در حریم هوایی بین المللی بیش از دریای مدیترانه در روز چهارشنبه.

“نتیجه گیری من در این نقطه است که آن را احتمالا چیزی بیشتر در امتداد خطوط غیر حرفه ای, به عنوان مخالف به عمدی,” او گفت:.

او اضافه کرد که سفارت آمریکا در مسکو بود تسلیم “نارضایتی” با دولت روسیه است.

برای لحظه ای اما خطرناک پرواز است “شناخته شده است به عنوان نا امن و غیر حرفه ای و است که دقیقا آنچه در آن به نظر می رسد در این مرحله” Wolters گفت: در یک کنفرانس تلفنی از اروپا است.

مرتبط با: ازدحام ایرانی قایق آزار ما کشتی ها در خلیج فارس

در بیانیه روز شنبه نیروی دریایی گفت: تنها-صندلی روسی Sukhoi Su-35 آمد عرض 25 فوت نیروی دریایی P-8A Poseidon هواپیمای شناسایی در حالی که با سرعت بالا و معکوس باعث بیدار تلاطم و قرار دادن ایالات متحده “خلبانان و خدمه در خطر است.”

روسیه جنگنده تعیین شده “فلنکر” توسط ناتو نیز در سایه این Poseidon برای حدود 42 دقیقه قبل از تماس با شکستن نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

“در حالی که روسیه هواپیما عامل بود در حریم هوایی بین المللی این تعامل شد مسئولانه” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت:.

در نظر او Wolters همچنین هشدار داد در حال رشد روسیه کمپین دروغ با هدف ایجاد تفرقه در میان متحدان ناتو بیش از پاسخ به coronavirus همه گیر در اروپا است.

او گفت: روسها به دنبال “تطهیر اهمیت یک ملت در ناتو ارائه [تجهیزات حفاظت شخصی] به دیگری” و اشاره کرد او همچنین در مورد گزارش که ماموران اطلاعاتی بودند همراه امداد پرواز به ایتالیا.

روز چهارشنبه دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ همچنین متهم است که مسکو در تلاش بود به استفاده از coronavirus بحران “در تلاش برای ایجاد بخش در داد و در اروپا” و “تضعیف دموکراسی ما.”

“ما در حال مقابله با این غلط روایات با حقایق و با بتن اقدامات” استولتنبرگ گفت: در مجازی کنفرانس خبری. “ما همچنین در حال کار حتی نزدیک با متحدان و اتحادیه اروپا برای شناسایی, نظارت و افشای دروغ و پاسخ استوار.”

Wolters همچنین گفت که این بیماری همه گیر کرده بود به شدت محدود ناتو و اروپایی فرمان تمرینات و آموزش های مشترک اما او تاکید کرد که توانایی داد برای جلوگیری و دفاع بی نقص بود.

“ما خواهد شد به طور مداوم تنظیم دامنه و مقیاس ما تمرینات” در پاسخ به کروناویروس بحران Wolters گفت.

اگر ورزش نمی تواند به طور کامل به اتمام “ما تلاش خواهد کرد به نگه داشتن آن در مسیر و اگر وجود دارد هیچ توانایی برای انجام این کار ما به لغو و یا به تعویق افتادن,” او گفت:.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: می تواند به اخراج نیروی دریایی کاپیتان چهره اتهامات? کارشناسان وزن در

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de