پس از بین بردن یک ویروس زده کاپیتان کشتی فرماندهی سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly گفت: خدمه سابق خود کاپیتان نبود فقط از خط برای ارسال ایمیل به بیش از 20 نفر در مورد وضعیت پردازنده — او ممکن است همچنین شکسته نظامی قانون است.

بسیاری اتفاق افتاده است پس از آن. Modly استعفا داد در خرید اینترنتی از آدرس خود را و در حال حاضر در قرنطینه پس از سفر به حامل. سروان. برت Crozier سابق افسر فرمانده این ناو تئودور روزولت است خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس همراه با بیش از 650 دیگر اعضای خدمه. بالا مقامات پنتاگون اجازه داده اند برای این احتمال که Crozier در بسیار نادر حرکت ممکن است دوباره بازسازی شد به فرمان. اما می تواند Crozier هنوز هم تحت شارژ یکنواخت کد عدالت نظامی ؟

قانون کارشناسان که صحبت با Military.com گفت: بعید است — و می تواند مشکل اگر آن اتفاق افتاد.

Modly پیشنهاد که Crozier شکست نظامی قانون درست پس از اقدام سابق SecNav پیشنهاد کاپیتان به بیرون درز به رسانه ها جزئیات یک نامه برای درخواست منابع برای مقابله با شیوع ویروس.

“اگر او فکر نمی کنم به نظر من که این اطلاعات نمی خواهید برای دریافت کردن را به, در این روز و عصر اطلاعات که ما زندگی می کنند و سپس ما بود یا بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت: یک نامه Crozier تا به حال ایمیل فرستاده شده به مردم در خارج از زنجیره ای از فرمان. “دیگر این است که او این کار را بر روی هدف — و این یک نقض جدی UCMJ که همه شما با آن آشنا باشد.”

مربوط به: ‘هیچ چیز را از روی میز”: پنتاگون نمی خواهد قانون را احیا اخراج نیروی دریایی کاپیتان

اما به احتمال زیاد نیست زمینه را برای اتهامات عنوان شده علیه سابق شرکت کوری باقلا که صرف یک دهه در نیروی دریایی قاضی مدافع کل سپاه گفت. اگر آنها ظ گفت: آنها نشان دهنده “جدی نفس بیش از حد.”

Modly در سخنرانی خود گفت: Crozier ارسال اطلاعات حساس در مورد وضعیت مواد از یک کشتی جنگی نیروی دریایی به “مخاطبان گسترده ای از مردم” قرار دادن حامل و خدمه آن در خطر است. این تحقیقات که تکمیل شده و در انتظار بررسی از نیروی دریایی را بالا افسر بود و هنوز هم در حال انجام است.

مقامات با Modly را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در مورد وزیر سابق به اظهارات. وزیر دفاع علامت Esper هفته گذشته گفت که او تا به دستور رهبران نیروی دریایی را به هر اقدام دیگری علیه Crozier تا زمانی که تحقیقات به اقدامات خود را کامل است.

“ما را ببینید که در آن است که ما” Esper گفت که هیچ چیز را از روی میز از جمله برقراری Crozier به عنوان حامل افسر فرمانده. رئیس عملیات نیروی دریایی مایکل Gilday به خبرنگاران گفت: همان چیزی که در هفته گذشته.

نیروی دریایی ساخته شده است عمومی که نتایج تحقیقات خود را به کاپیتان.

بر اساس Modly نظرات هر چند باقلا گفت: هیچ روشن UCMJ نقض به ذهن می آیند. وجود دارد می تواند تلاش برای مشخص Crozier اقدامات به عنوان hazarding یک کشتی dereliction از وظیفه و یا رفتار ناخوشایند یک افسر باقلا گفت: اما او تشبیه تمام پتانسیل اتهامات به “تلاش خودرا برای امتحان اماده مربع میخ را به سوراخ گرد.”

“اجازه بدهید چیزی شبیه hazarding یک کشتی برای مثال اگر آنها فکر می کنند که رادیو و تلویزیون این ایمیل که کشتی ممکن است در معرض خطر قرار داده و این کشتی در خطر” باقلا گفت. “Hazarding یک کشتی معمولا نیاز به بیشتر از یک بتن روشن و در حال حاضر خطری که کشتی خواهد بود. نه ضعیف نظری پشته از استنتاجات که احتمالا می تواند در نتیجه در معرض خطر اگر همه شرایط در حال تحقق است.”

به طور مشابه وی افزود dereliction وظیفه نیاز به یک “مثبت عمل می کنند و یا ماموریت در برابر یک وظیفه خاص کاپیتان بود.”

“در اینجا حتی اگر نیروی دریایی در نظر است که این افسر فرمانده استفاده می شود سوال برانگیز قضاوت من نمی بینم در این واقعیت است که او انجام شد با عنوان جرم جنایی عمدی یا غفلت كيفرى.”

Gary Solis یک استاد حقوق که در خدمت به عنوان یک دریایی قاضی مدافع توافق کردند که اتهامات در این مورد بعید به نظر می رسد. مانند لوبیا, Solis گفت: ممکن است مقامات ممکن است در نظر گرفتن رفتار ناخوشایند یک افسر از آنجا که مقاله خیلی مبهم نوشته شده است.

“اما اگر من یک کارکنان قاضی مدافع توصیه می کنم در برابر آن” Solis گفت. “و اگر من فشرده شد من کاهش است.”

اگر Crozier استفاده نا امن کامپیوتر و دولت به انتقال رسمی مربوط به کسب و کار گفت: این امکان وجود دارد کاپیتان نقض UCMJ مقاله 92: عدم اطاعت از دستور و یا قوانین و مقررات.

چه نگرانی Solis بیشتر هر چند او گفته است که در اثر سرما Crozier را شلیک می تواند در فرماندهی افسران نیاز به گزارش مشکلات.

روز قبل از Modly رها Crozier فرماندهی سابق نیروی دریایی وزیر به خبرنگاران گفت: کاپیتان بعید است که در صورت مجازات مگر اینکه معلوم شد او خودش را به بیرون درز نامه خود به سان فرانسیسکو کرونیکل. کمتر از 24 ساعت بعد Modly اخراج Crozier.

هنوز معلوم نیست که تا به حال ارسال نامه به مقاله.

Modly بود و در قدرت خود را برای از بین بردن Crozier از فرمان Solis گفت: اما هنوز هم می فرستد نگران کننده پیام به افسران نیروهای پیشرو.

“این واضح است که به وضوح در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که هیچ بیشتر شکایات از فرماندهان با توجه به از دست زدن به COVID-19,” Solis گفت.

راشل VanLandingham یک استاد حقوق و سابق نیروی هوایی قاضی مدافع موافق است و اضافه کرد که آن را نامناسب برای Modly بگویید Crozier خدمه که او ممکن است قانون را شکسته اند.

“او توضیح نداد آن در همه,” او گفت:. “چه اثر است که رفتن به جلو؟”

مانند لوبیا و Solis, VanLandingham همچنین گفت بعید است نیروی دریایی به ارمغان خواهد آورد هر گونه اتهام علیه Crozier.

“او فقط در تلاش برای انجام وظیفه خود,” او گفت:.

— امیدوارم که هاج سکک کمک به این گزارش.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: تحقیق و تفحص به نیروی دریایی حامل CO شلیک در حال حاضر کامل بالا Admiral می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im