Coronavirus بازماندگان ممکن است منع از پیوستن به ارتش ایالات متحده

تشخیص از COVID-19 coronavirus نگه دارید ممکن است آینده نگر استخدام خارج از ارتش ایالات متحده بر اساس یک یادداشت از نظامی ایالات متحده ورودی پردازش دستور ساخت دور در توییتر.

نظامی ایالات متحده ورودی پردازش فرمان صادر شده به زودی به استخدام پردازش ایستگاه گفت: سابقه COVID-19 تایید شده توسط یک تست آزمایشگاهی یا یک پزشک تشخیص است به طور دائم رد صلاحیت.

و “در دوران قبل از صفحه نمایش, روند, گزارش تاریخ تایید COVID-19 خواهد بود مشروح ‘در نظر گرفته رد صلاحیت,’ ” این یادداشت می افزاید.

سخنگوی پنتاگون جسیکا ماکسول را تایید کرد یادداشت اصالت اما گفت که آن را به روز شده است برای روشن شدن هدایت شود. او کاهش یافته است به فاش به روز رسانی.

اما وزارت دفاع رسمی با آگاهی از این تغییر گفت: بستری برای COVID-19 در نظر گرفته خواهد شد از نظر پزشکی رد صلاحیت. هر بالقوه استخدام با چنین سابقه ای می تواند برای چشم پوشی از اعمال.

محتویات این یادداشت ابتدا گزارش نظامی نیوز.

هدایت همچنین جادوها روند در پارلمان اروپا برای دست زدن به متقاضیان جدید طی و بعد از همه گیر. در حال حاضر تمام کسانی که به پارلمان اروپا دریافت متوسط بررسی و پاسخ به پرسشنامه ای در مورد علائم و هر گونه تماس با هر کسی تایید با کوروناویروس.

مرتبط: مواد مخدر, قاچاقچیان, مارس آغاز شده COVID-19 شیوع در نیروی دریایی ناوشکن SecDef می گوید:

متقاضیانی که موفق غربالگری خواسته خواهد شد که برای بازگشت به پارلمان اروپا پس از حداقل 14 روز اگر آنها باقی می ماند علامت رایگان. اگر آنها توسعه علائم و تشخیص داده میشود که آنها باید صبر کنید حداقل 28 روز پس از تشخیص به گزارش به پارلمان اروپا.

آنها ممکن است تعیین شده به عنوان پزشکی رد صلاحیت شده بسته به شدت مورد.

در حالی که تعداد بسیار کمی از عفونت های ویروسی از نظر پزشکی رد صلاحیت برای خدمت نظامی فعال ویروس نقص ایمنی انسانی مورد و یک چشم و بیماری ناشی از ویروس هرپس سیمپلکس در حال رد صلاحیت. بیماری های تنفسی مانند آسم و سابقه پنومونی و بیماری ریوی انسدادی مزمن نیز مانع مردم از خدمت در ارتش ایالات متحده است.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.K[email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

بیشتر بخوانید: ده ها تن از دریایی استخدام در بوت کمپ در سن دیگو COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>