Coronavirus درس از ناو یو اس اس روزولت شیوع کمک USS Kidd

واشنگتن — نیروی دریایی ناوشکن USS Kidd بود به عنوان شرق در سراسر اقیانوس آرام از پرل هاربر که به آن اضافه شده پیچ و تاب غیر معمول به آن حمل و نقل — شبکه-و-جداسازی مته. این عمل بخشی از یک پروتکل جدید ساخته شده در درس از شیوع کروناویروس روی عرشه یک ناو هواپیمابر به زودی به کنار مبتلا به بیماری.

“که … در واقع به ما کمک بسیار کمی برای آماده شدن برای چه آمده بود” این کید را فرمانده افسر Cmdr. ناتان Wemett گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه از روی عرشه کشتی.

چه شد آمدن چند هفته بعد برای Wemett و خدمه اش در حدود 330 بود COVID-19 شیوع است که فقط دوم روی یک کشتی نیروی دریایی در دریا. نزدیک به یک چهارم از کید خدمه این ویروس. هنوز درس های آموخته شده از شیوع سرنشین هواپیمابر یو اس اس روزولت اجازه داده است Kidd برای جلوگیری از یک شبیه عینک از بحران است.

این کید را در شرایطی است که نه به طور کامل که قابل مقایسه با هسته ای-صفحه روزولت که خدمه 4,900 است به مراتب بزرگتر و که حضور در اقیانوس آرام است بزرگتر نماد قدرت آمریکا. اما Wemett می گوید کشتی خود را بهره مند از اطلاعات و راهنمایی های مشتق شده از آشکار و فاجعه پیش بینی نشده روی عرشه ناو هواپیمابر.

برای مثال در مارس 20 Kidd جدید دریافت راهنمایی های پزشکی در علائم اضافی به تماشای برای به عنوان شاخص ممکن است coronavirus.

“که ما سوار به گزارش اولین مورد” که همان روز Wemett گفت. بد ملوان بود تخلیه پزشکی به یک مرکز پزشکی در سن آنتونیو دو روز بعد برای تست و بعد یک نتیجه مثبت گزارش شد. این زمان کشتی بود و قرار دادن آن در دریا دریل استفاده کنید با قرار دادن برخی از اعضای خدمه در انزوا.

حتی قبل از اولین نتیجه آزمون شناخته شده بود نیروی دریایی مونتاژ یک تیم پزشکی در ایالات متحده و اعزام آن به کید. تیم رهبر Cmdr. Michael Kaplan, مدیر پزشکی و خدمات دریایی در بیمارستان جکسون ویل در فلوریدا گفت که او ایستاده در انتظار چنین ماموریت.

مرتبط با: نیروی دریایی سفارشات عمیق تر بررسی Crozier شلیک بیش از ‘سوالات پاسخ داده نشده’

“ما تا به حال هیچ سر آنچه” کاپلان گفت.

اما این تیم بود در راه خود را در چند ساعت و, وارد, روی Kidd با هلیکوپتر همان روز. توسط شب پزشکان تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته حدود 25 نفر و در عرض 24 ساعت نزدیک به یک چهارم از خدمه بوده و تست شده است. نیروی دریایی نیز منحرف یک amphibious assault ship, USS Makin جزیره به ارائه پشتیبانی های اضافی به کید. این Makin جزیره به طور کامل مجهز به امکانات پزشکی از جمله بخش مراقبت ويژه.

کاپان’ گفت: تیم خود را نیز ساخته شده است یک نقطه از تست ملوانان بدون علائم کروناویروس, نقاشی روی روزولت تجربه که در ابتدا آزمایش تنها کسانی که با علائم متوجه نیست که افراد بدون علامت می تواند از انتقال ویروس است. کاپلان تا به حال بدون علامت موارد جدا شده در هیئت مدیره.

“ما نمی دانیم که چه مدت آن را به عقب بر گردیم روی زمین و ما می خواستیم به انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید برای به حداقل رساندن گسترش در کشتی” کاپلان گفت.

به عنوان روز پنج 78 اعضای Kidd خدمه حال آزمایش مثبت است. هیچ کدام بیمارستان بستری است.

همه جنبه های پزشکی و عملیاتی پاسخ گرفته روی روزولت در حال عموم شناخته شده است و که کل قسمت است که در حال حاضر تحت بررسی از جمله سوالات در مورد چگونه به آن را حذف کردم و روی در وهله اول. فقط بیش از 1100 نفر از اعضای روزولت خدمه باید آزمایش مثبت و یک نفر از عوارض ناشی از این بیماری است. این روزولت کاپیتان سروان. برت E. Crozier کار اخراج شد برای توزیع نامه شفاعت برای سریع تر اقدام نیروی دریایی برای حفاظت از خدمه و رسمی که دستور حذف او از فرمان توماس Modly استعفا داد و چند روز بعد به عنوان سرپرست نیروی دریایی ،

در ابتدا از روزولت مشکل ارشد نیروی دریایی به نظر می رسد مقامات به دست کم گرفتن توانایی خود را برای مهار آن و نگه داشتن کشتی جنگی از بودن کنار.

شعار نیروی دریایی با پاسخ Modly خبرنگاران در مارس 24, دو روز پس از اولین مورد تایید شد: “این یک نمونه از توانایی ما برای حفظ کشتی های مستقر در دریا جریان حتی با فعال COVID-19 موارد است.”

در مقابل کید به پایان رسید آن آمریکای مرکزی ماموریت در مدت کوتاهی پس از گرفتن اولین coronavirus مورد بر اساس یک برنامه در پیش ساخته شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده 4th ناوگان سازمان از counterdrug عملیات. هنگامی که یک کشتی بود تعداد معینی از علامتی ملوانان آن را به نزدیکترین مناسب متحده آمریکا. Wemett کاهش یافته و به طور مشخص تر از گفتن به تحریک تعداد کمتر از 10.

این کید رهبری برای سن دیگو که در آن وارد سهشنبه نقل مکان کرد و بسیاری از خدمه در ساحل به خاموش پایه مسکن.

مسیر از کید و روزولت جدا در بیشتر تحت اللفظی. آنها در ابتدا مستقر با هم در Jan. 17 پس از کید خانه منتقل شده در اورت واشنگتن پیوست تا با روزولت و بقیه آن اعتصاب در سن دیگو. اما کید ساخته شده آن بیشتر از هیچ هاوایی دستور به قطع از اعتصاب و سر شرق دوباره به شرکت در آمریکای مرکزی counterdrug عملیات. روزولت و بقیه آن اعتصاب گروهی در ضمن رهبری به شرق آسیا است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رابرت برنز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: نیروی دریایی جدید ناوچه خواهد شد بر روی کشتی ایتالیایی با ‘افسر با کیفیت’ Staterooms

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de