Coronavirus زمینه Thunderbirds جلوتر از وایومینگ نشان می دهد

CHEYENNE Wyo. — Coronavirus میان ایالات متحده پرسنل نیروی هوایی اتحاد مبتنی بر Thunderbirds.

جت جنگنده تظاهرات تیم برنامه ریزی شده بود به انجام در چینن چهارشنبه آینده اما لغو شد چرا که “چند تن از اعضای تیم ما” آزمایش مثبت برای ویروس, Nellis Air Force Base در بیانیه ای گفت.

این پایگاه در نزدیکی لاس وگاس مرکزی برای Thunderbirds. این Thunderbirds و نیروی دریایی ایالات متحده آبی فرشتگان را overflown چندین شهرهای ایالات متحده در ماه های اخیر در یک نمایش وحدت ملی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فدرال مقررات منع نیروی هوایی از گفت چگونه بسیاری از پرسنل ویروس و شرایط خود را اما هیچ کدام از آنها یک خلبان Thunderbirds, سخنگوی سروان. Remoshay نلسون گفت: پنج شنبه.

کسانی که تست مثبت خواهد خود جدا برای 14 روز و این تیم قصد دارد برای از سرگیری پرواز در هفته آینده. تماس با ردیابی توسط مقامات بهداشت عمومی جریان بود برای تعیین اگر هر کس دیگری تا به حال ویروس, Nelson گفت.

“تمرکز اولیه ما این است که تضمین سلامت و رفاه پرسنل ما بنابراین ما می توانید حفاظت ماموریت ما این آمادگی و قابلیت های” نلسون گفت: از طریق ایمیل.

بسیاری از Thunderbirds,’ برنامه ریزی شده را نشان می دهد در این سال ها لغو شد در میان عامه دستور ممنوعیت جمعیت زیادی. این شایانی رویداد در اصل برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از چینن Frontier روز کاری جشنواره برگزار می شود هر سال بیش از گذشته دو هفته از ماه جولای.

مرز روز لغو شده است برای اولین بار در این رویداد 124 سال سابقه به دلیل coronavirus. چندین هواپیمای نظامی باقی می ماند برنامه ریزی برای شرکت در یک نمایش هوایی در شایانی در روز چهارشنبه.

این Thunderbrids’ بعدی برنامه ریزی رویداد است Ocean City, مریلند, نمایش هوایی Aug. 15-16.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>