از امروز (21 آوریل), 59 حملات در ارتباطات راه دور زیرساخت های گزارش شده در سراسر انگلستان با حملات اعتقاد بر این بوده است سوخت توسط یک کاملا بی پایه و اساس تئوری توطئه سرزنش 5G تکنولوژی برای گسترش Covid-19 در میان تمام شیوه ای از دیگر مسائل مربوط به سلامت.

شگفت آور شکل نازل شد توسط مت Warman MP در تلگراف و اکثر این اعمال خرابکاری انجام شده بر روی دکل های تلفن همراه متعلق به EE و وودافون.

EE گفته اعتماد بررسی شده است که وجود دارد 22 “موفق” حملات خود را به دکل و اضافی چهار اقدام به حملات آوردن آن در مجموع به 26. یک “بسیار کم” تعدادی از این بودند 5G دکل. وودافون گفته است که بررسی مورد اعتماد که 24 از آن دکل مورد حمله قرار گرفته اند و تنها پنج نفر از آنها 5G دکل.

20 مورد گزارش شد بیش از آخر هفته عید پاک, اما پس از آن نرخ حملات آهسته و با توجه به تلفن همراه انگلستان, انجمن تجارت برای EE وودافون و O2.

“ما به دنبال در چهار تا کنون این هفته” گرت الیوت, تلفن همراه, انگلستان سر از سیاست و ارتباطات گفت: بررسی مورد اعتماد.

“است که می گویند, آن را متوقف کرده است. آن را هنوز هم ادامه … بیش از این نمی اما ما شاهد آن در این نوع مقیاس زمانی که آن آغاز شده است. من فکر می کنم در برخی از راه, محکومیت توسط دولت های محلی و مقامات و نهادهای دیگر است که به طور بالقوه داشتن یک تاثیر است.”

الیوت گفت که حملات گزارش شده در سراسر کشور و محدود نیست به هر منطقه تنها اما مناطق اطراف لیورپول و بیرمنگام پتانسیل را دارند که به عنوان نقاط.

اتفاقا یکی از سایت های که مورد هدف قرار گرفت و بیش از آخر هفته عید پاک ارائه شده قابلیت اتصال به بیمارستان بلبل در بیرمنگام.

“آنچه این افراد انجام می دهند این است که آنها در حال حمله به توانایی بریتانیا برای انجام مستند و به اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن در خانه را به اطمینان حاصل شود که خدمات اضطراری می تواند به کار خود ادامه دهند. بیایید نکنید که یک آمبولانس که رفتن خارج از خانه است نه متصل شده توسط یک خط ثابت آن متصل شده توسط تلفن همراه گفت:” الیوت.

“افرادی که در حال انجام این کار هستند تحت تأثیر جوامع خود را. مردم در خانه مدرسه و خانه ، شما نیاز به اتصال به اطمینان حاصل شود شما می توانید که مستند به طوری که مردم می تواند به ماندن در خانه و انجام آنچه آنها نیاز به انجام است.

“صنعت ما این است که انحراف منابع به رفع دکل که نباید نیاز به رفع هنگامی که ما در واقع تلاش برای نگه داشتن شبکه انعطاف پذیر. و خدمات اورژانس در حال رفتن به یک دکل های سایت و مقابله با آن زمانی که شما می باید امیدوار بود آنها می خواهم نگه دارید که منابع به منظور مقابله با آنچه که یک بحران ملی.”

به شما یک حس چگونه مضر و خطرناک برخی از این اعمال خرابکاری می شود, چهار آتش نشانی و بیش از 20 آتش نشان شد و فرستاده شده به مقابله با یک حادثه در دگنهم هفته گذشته هنگامی که یک تلفن دکل مجموعه بود شعله ور در ساعات اولیه صبح است. چند خانه در این منطقه نیز تخلیه به عنوان یک احتیاط.

West Yorkshire آتش نشانی و خدمات امداد و نجات تا به حال به ارسال شش موتورهای آتش برای مقابله با “آتش قابل توجهی” پس از یک جداگانه صبح زود تلفن دکل های حمله در هادرزفیلد هفته گذشته بود که گفت به یک خطر برای سرنشینان 37 آپارتمان. یکی از این دکل که آسیب دیده بود تا به حال ارائه شده قابلیت اتصال به خدمات اورژانس.

بازداشت شده و میزان حملات را کند کرده است اما روشن است که 5G توطئه نمی توان دور نشده است.

در بانک تعطیلات پنج شنبه, Eamonn هلمز انتقاد رسانه ها برای “شکنجه کردن” نظریه در صبح امروزنشان می دهد که به طور منظم بیش از یک میلیون بیننده در حالت عادی هفته.

“خدمات مخابراتی هرگز حیاتی در تضمین این که مردم قادر به کمک آنها نیاز دارند به این معنی که هر گونه خسارت به دکل قرار دادن زندگی در معرض خطر, بنابراین ما می خواهیم که مردم گزارش هر گونه فعالیت مشکوک در اطراف آنها را بلافاصله به پلیس” رابرت فینیگان, مدیر عامل شرکت سه UK, گفت بررسی مورد اعتماد.

“ترس از 5G دکل به طور کامل بی اساس و ما ضمن استقبال از این حرکت دولت برای برطرف کردن این اسطوره ها است. ما با تشکر از مهندسان ما برای خود کار حیاتی در این زمان و در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنها.”

“این بی معنی جنایات در حال ایجاد خطر غیر ضروری برای زندگی انسان هر دو به کسانی که زندگی در مناطق هدف قرار داده و به خدمات اورژانس کار شامل وضعیت” یک سخنگوی EE گفت: بررسی مورد اعتماد.

“هر حادثه است که گزارش شده توسط تیم ما و ما در حال افزایش امنیت در معرض خطر بالا سایت. ما گارد گشت عرضه شده با دوربین های بدن و بلافاصله هشدار نیروی پلیس محلی به هر گونه فعالیت های مشکوک.

“صنعت تلفن همراه نیز مشغول به کار در همکاری با سیستم عامل رسانه های اجتماعی به حذف محتوای مضر برای متوقف کردن گسترش اطلاعات غلط و کمک به محافظت از ما کارگران است.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im