کنگره به تشکیل جلسه در دست زدن به مسابقه بر اساس اتهامات در گارد ساحلی آکادمی

دست زدن به مسابقه بر اساس اتهامات در گارد ساحلی آکادمی خواهد بود که موضوع کنگره شنوایی این هفته است.

سران دو کمیته برگزاری جولای 16 جلسه گفت: فرمانده گارد عقب بازو. کارل شولتز, خودداری کرده است, به شهادت یک تصمیم آنها انتقاد علنی در یک بیانیه هفته گذشته است.

“در زمانی که مردم در سراسر این کشور هستند که با یکدیگر برای مقابله با نژادپرستی نظاممند آن است که عمیقا ناامید کننده است که گارد ساحلی این فرمانده دریاسالار کارل شولتز را رد کرده است دعوت ما را به شهادت علنا در مسابقه مبتنی بر آزار و اذیت در گارد ساحلی آکادمی گفت:” دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه Bennie تامپسون از می سی سی پی, رئیس کمیته مجلس در امنیت داخلی و کارولین Maloney نیویورک, رئیس خانه کمیته نظارت و اصلاحات است.

مالونی و تامپسون گفت شولتز در عدم اشاره شده “یک بی اساس کاخ سفید بخشنامه ممنوعیت مجازی شهادت را از دولت شاهد است.”

“تحت قانون اساسی کنگره-و نه قوه مجریه — تعیین نحوه برگزاری کنگره, مجموعه مقالات” آنها گفت:, و اضافه کرد که مواد غذایی و دارو کمیسر Stephen هان و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هر دو شهادت قبل از کنگره عملا “بدون حادثه است.”

سرهنگ Cmdr. بریتنی پانتا یک سخنگوی گارد ساحلی در بیانیه ای گفت: روز شنبه که سرویس “مشتاق” به شهادت “در یک زمان و مکان برگزاری است که هم راستا با تاسیس شاخه های اجرایی و کمیته رویه های مربوط به شنوایی اطلاع حد نصاب و پرسش و پاسخ دوره است.”

این جلسه به دنبال یک گزارش منتشر شده در ماه ژوئن توسط وزارت امنیت داخلی دفتر بازرس کل است که آکادمی سقوط کوتاه در پاسخ به اتهامات مسابقه مبتنی بر آزار و اذیت مربوط به دانشجویان نیست به درستی بررسی برخی از موارد و نه اقدام انضباطی در دیگران حتی زمانی که اتهامات اثبات میان دیگر کمبود.

این اولین بار است که کنگره به مداخله کرد. در اواخر 2019 در کمیته های منتشر شده یک گزارش مشترک پس از 18 ماه بررسی است که گارد ساحلی موفق به انجام سریع و دقیق و بی طرفانه تحقیقات از آزار و اذیت و قلدری اتهامات و موفق به برگزاری مقامات مسئول.

تامپسون و مالونی همچنین با انتقاد شولتز پس از آن به نظر می رسد عدم در جلسه برگزار شده در این گزارش یافته است. به جای میلر ، مایکل مک آلیستر شهادت در دفاع از گارد ساحلی به دلیل گارد ساحلی گفت: در آن زمان که او تخصص و مسئولیت شد بیشتر مربوط به پرس و جو.

سرهنگ Cmdr. پانتا گفت: گارد ساحلی در ادامه به “اقدامات قاطع” برای اجرای توصیه های گزارش کنگره و در اخیر بازرس کل را نقد کنید.

“ما در حال تشویق پیشرفت های ساخته شده توسط این اقدامات در طول خدمت. با این حال ما همچنان به دنبال فرصت هایی برای پرورش یک فراگیر, احترام آکادمی محیط زیست است که به تولید یک ماموریت-آماده کار داریم که نشان دهنده مکان ما در خدمت” او گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط جولیا برگمن از روز لندن خرده. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روز لندن خرده.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>