فرماندهان به نوبه خود به رسانه های اجتماعی برای اطلاع رسانی در بخش, الهام بخش, سرکوب, شایعات در طول ویروس مستندات

MARINE CORPS AIR STATION IWAKUNI ژاپن — فرمانده مسئول Sasebo پایگاه نیروی دریایی در جنوب غربی ژاپن شروع اخیر پرسش و پاسخ در Facebook Live با یک جارو به روز رسانی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سروان. براد استالینگس قرار داده و تعدادی از آمریکا زندگی می کند, این بیماری تا به حال ادعا کرد که در شرایط جنگ این کشور برپا کرده: 24 برابر بیشتر از جنگ افغانستان 11 بار به عراق, درگیری دو بار به عنوان بسیاری به عنوان انقلاب آمریکا و تقریبا به همان تعداد از آمریکا اعضای کشته شده در ویتنام است.

“این عاقلانه است که در کمتر از دو ماه” او گفت:, مارس 23. “کشور ما را جریحه دار است.”

در طول همه گیر سرویس عضو شده اند گوش دادن به رهبران خود در آرامش بیشتری تنظیمات از طریق رسانه های اجتماعی به جای صبح سازند و یا سالن اجتماعات مجامع.

فرمانده ماموران در اطراف پایگاه های خود در ژاپن با استفاده از Facebook Live, برای مثال, برای به روز رسانی پایگاه محدودیت سرکوب شایعات upbraid قانون شکن و الهام بخش نیروهای نظامی خود را به اقامت در این دوره است.

تبادل دو طرفه به عنوان رهبران مانند استالینگس پاسخ به سوالات در آینده آنها را اگر چه اغلب فیلتر شده توسط روابط عمومی افسران در زمان واقعی است. خدمات اعضای خانواده و کارکنان غیر نظامی در همین حال را نشان می دهد به صورت ناشناس در خانه خود صفحه نمایش بهره برداری از پرسش ها و هدف قرار دادن شکلک دکمه.

در Marine Corps Air Station Iwakuni پایه فرمانده سرهنگ لنس لوئیس گفت: تیم او شروع به آماده شدن برای coronavirus در ماه ژانویه است.

لوئیس گفت که او به سرعت متوجه شدم همه گیر نمی خواهد فقط یک دریایی سپاه, مشکل, آن را تحت تاثیر قرار 13,500 مردم در مسئولیت خود — تفنگداران دریایی ملوانان خانواده های آنان و کارکنان غیر نظامی از جمله شهروندان ژاپنی, کار بر روی پایه.

او نیاز به برقراری ارتباط به سرعت در سراسر 30 مستاجر دستورات از جمله هوایی و نیروی دریایی و هوایی بال.

لوئیس متمرکز در یک کمپین رسانه های اجتماعی با استفاده از هوا ایستگاه official Facebook page برای مقابله با اطلاعات غلط در حالی که ارائه به روز رسانی مکرر به موقع و دقیق اطلاعات.

او با اقتباس از یک تکنیک از آمریکا و فرماندهان نظامی در کره جنوبی و اروپا بودند که برای اولین بار برای مقابله با این ویروس در ایالات متحده تاسیسات لوئیس گفت: در مارس 1, مصاحبه با ستاره و راه راه. او شخصا گذراند Facebook به روز رسانی تقریبا هر روز در طول شش هفته اول وزارت دفاع در پاسخ به این بیماری همه گیر.

لوئیس شاغل دریایی سپاه ارتباطات استراتژی و عملیات تیم به تولید پیام. فروشگاه استخدام روابط عمومی متخصصان عکاسان و فیلمبرداران رسانههای.

لوئیس گفت: اولویت ارائه اطلاعات دقیق از معتبر و قابل اعتماد منابع از سمت راست بروید.

در ابتدا نیروی دریایی پزشکان در پایگاه شعبه درمانگاه بهداشت ارائه اطلاعات پزشکی, Lewis گفت. او گفت: او با استفاده از نقل قول مستقیم از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به رد شایعات در گردش در رسانه های اجتماعی.

“ما بسیار باز و صادقانه با روش ما و” چرا ” در پشت همه چیز,” او گفت:. “به جای گفتن, ‘ماسک می پوشند!’ توقف کامل است. آن بود که ” ما نیاز به پوشیدن ماسک به دلیل …'”

در برخی موارد فرماندهان با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تایید شایعات. استالینگس با استفاده از پایه Facebook صفحه ممکن است 4 تا اعلام کند که برخی از ملوانان نقض جنبش محدودیت بیش قبلی آخر هفته.

در جلسات دیگر او مانند دیگر فرماندهان در ارتباط با نیروهای نظامی خود را در بیشتر شخصی راه. در طول یک livestream ماه گذشته استالینگس به اشتراک گذاشته است که او از دست داده بود پسر عموی به کروناویروس و خواهد بود قادر به شرکت در مراسم تشییع جنازه.

“این نا امید کننده در بسیاری از راه های در گیر شود در خانه,” او گفت:.

خود به خود و یا بر روی نشانه فرماندهان نیز نمایش داده می شود چشمک می زند از شوخ طبعی است.

لوئیس به عنوان مثال در مارس 20 پست توضیح داد که شهر هیروشیما خاموش است محدودیت های را در خارج از خاموش پایه رستوران ها مجاز نمی باشد و در صورت پوشش مورد نیاز در داخل خانه.

“در نهایت به قرار دادن یکی از طولانی ترین ایستاده استدلال های شناخته شده برای انسان به استراحت ‘The Empire Strikes Back’ است و همواره بهترین فیلم جنگ ستارگان” او به این نتیجه رسیدند.

لوئیس گفت که فقط به عنوان دریایی سپاه توسعه آن ارتباطات استراتژی واحد از درس های آموخته شده در عراق و افغانستان گیر کرده است اضافه شده صفحه خود را به این داستان.

انتشار اطلاعات دقیق و خرد کردن اطلاعات غلط در حال حاضر تمرکز از رهبران نظامی او گفت:. در پاسخ به کروناویروس آموزش رهبران بالا و پایین زنجیره ای از فرمان چگونه به آن را انجام دهد با شفقت طنز و جاذبه برای رسیدن به وسیع ترین شکل ممکن مخاطب است.

ادامه مطلب: نمایندگان مجلس در نظر مسدود کردن برخی از F-35 استقرار بیش از Huawei 5G شبکه: گزارش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de