برخی از اعضای خدمات در ژاپن دیدم تعجب خوش آمدید در حقوق خود را روز شنبه پس از هزینه زندگی, حد مجاز افزایش در سراسر منطقه, نیروهای نظامی ایالات متحده در ژاپن گفت: در طول یک livestreamed تاون هال پنج شنبه.

خدمات اعضا در اردوگاه زما, میسوا پایگاه هوایی Yokota پایگاه هوایی و اردوگاه فوجی دریافت خواهد شد در مورد $4.50 بیشتر در هر روز افزایش 4 درصد USFJ را رهبر ارشد ارشد کارشناسی ارشد Sgt. ریک Winegartner گفت: از طریق USFJ رسمی Facebook صفحه. که حدود 67.50 بیشتر در هر 15 روز دوره پرداخت.

پرسنل مستقر در پایگاه نیروی دریایی یوکوسوکا نیروی دریایی پایگاه Sasebo یا تاسیسات در یوکوهاما یا در اوکیناوا دریافت افزایش از حدود 2.25 هر روز Winegartner گفت: در livestream تاون هال توسط نیروهای آمریکایی اقیانوس آرام شبکه های رادیویی. که حدود 33.75 بیشتر در چک.

مربوط به: آن را فقط میخوام ساده تر برای جانبازان که اصلا فایل مالیات به کروناویروس بررسی

هزینه زندگی کمک هزینه نرخ منعکس کننده قیمت آن چقدر است برای زندگی در یک منطقه نسبت به ایالات متحده است. وزارت دفاع با استفاده از یک درصد سیستم برای تنظیم نرخ به افزایش چهار امتیاز به معنی این منطقه هزینه زندگی اضافی 4% بالاتر از آن خواهد بود به بازگشت به خانه.

این افزایش به دنبال یک کاهش در هزینه زندگی کمک هزینه در ماه نوامبر در بسیاری از تاسیسات در ژاپن است. اردوگاه زما شاهد کاهش هشت امتیاز; میسوا از دست داده و شش امتیاز; آتسوگی, Iwakuni Sasebo و Yokota چهار امتیاز از دست داد; و اوکیناوا از دست دو با توجه به دفاع آژانس مسافرتی بیانیه Nov. 19.

Winegartner گفت که او خوشحال برای به اشتراک گذاشتن اخبار مثبت در طول livestream که در غیر این صورت مربوط با پرسش از مردم درباره رمان coronavirus بیماری همه گیر. او و دیگر مقامات نظامی ایالات متحده در سراسر ژاپن بوده است شرکت در منظم مجازی سالن های شهر و تصویری اظهارات در مورد کوروناویروس مربوط به تغییر سیاست در طول بیماری همه گیر.

“برخی از خبر خوب — آن را تا به چیزی برای انجام با COVID — من فقط می خواستم به قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن که هر کسی می تواند ‘هی خبر خوب بیرون می آید از این گفتگوها و همچنین'” Winegartner گفت: در livestream با اشاره به نام این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

او اشاره نمی کند که آیا کولا تغییر در Marine Corps Air Station Iwakuni یا Naval Air Station آتسوگی.

USFJ بلافاصله پاسخ جمعه به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات یا دیگر تاسیسات در ژاپن واجد شرایط برای افزایش.

بیشتر بخوانید: ده ها تن از جدید آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلان به عنوان مستقیما به فضا نیروی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im