گارد ساحلی خدمه تست منفی پس از کوکائین مجسمه نیم تنه; مشکوک قاچاقچیان COVID مثبت

خدمه از گارد برش فعال را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 بعد از کوکائین مجسمه مربوط مشکوک قاچاقچیان که تست مثبت برای این بیماری است.

خدمه برنامه ریزی شده است برای بازگشت به پورت آنجلس شنبه پس از 47 روز گشت زنی در اقیانوس آرام شرقی که در طی آن آنها کشف و ضبط حدود 37 میلیون ارزش کوکائین از مشکوک قاچاقچیان مواد مخدر.

فرمانده James O’Mara فعال گفت: خدمه لغو یک پورت بازدید و منحرف 500 مایل به انجام رساندن ماموریت خود را که شامل بازداشت سه مظنون مواد مخدر قاچاقچیان در یک کشتی در سواحل السالوادور.

یکی از بازداشت شدگان بود خفیف بیماری از جمله تب و گلو درد و درمان شد پردازنده. سه تن از بازداشت شدگان تحت درمان قرار گرفتند به عنوان به طور بالقوه COVID-19 مثبت باقی مانده در خارج بر روی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از برش حفاظت شده در زیر یک سایه بان و با پوشیدن ماسک های جراحی.

بازداشت شدگان منتقل شده به وزارت دادگستری بازداشت در سن دیگو در مارس 20, تست مثبت برای COVID-19. آنها بستری شده در یک بیمارستان محلی برای مراقبت از جایی که آنها همچنان در بازداشت هستند.

فعال شد و مقادیر و تمام خدمه مورد آزمایش قرار گرفتند . خدمه بودند همه منفی با توجه به آزادی مطبوعات صادر مارس 22.

این مقاله نوشته شده توسط Lynda V. Mapes از سیاتل تایمز بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سیاتل تایمز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>