گارد ساحلی ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن تاسیسات

گارد ساحلی را ممنوع کرده است صفحه نمایش از مؤتلفه پرچم از آن تاسیسات از جمله محل های کار و سربازخانه. در یادد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

گارد ساحلی را ممنوع کرده است صفحه نمایش از مؤتلفه پرچم از آن تاسیسات از جمله محل های کار و سربازخانه.

در یادداشت منتشر شده جمعه Adm. کارل شولتز فرمانده گارد ساحلی گفت: در حالی که کنفدراسیون نبرد پرچم ممکن است نمادی از باورهای مختلف آن تقسیم آمریکایی و تهدید ما سیاه shipmates."

"در نظامی ما محیط زیست از جمله بخش به وضوح به خطر می اندازد وفاداری و نظم و روحیه; تضعیف واحد انسجام و ماموریت اثربخشی; و به حاشیه رانده بخش از نیروی کار ما," شولتز گفت.

گارد ساحلی سیاست است که بلافاصله موثر امر به دسترسی مشترک و عمومی مناطق از جمله بیرونی از گارد ساحلی خانواده مسکن و خودرو سپر تابلوچسبها و دیگر خودرو, دکوراسیون, لباس و پوشاک دیگر. این سیاست نه حاکم بر فضاهای خصوصی مانند داخل خانواده مسکن و یا در اموال شخصی از جمله خصوصی خودرو به غیر از سپر تابلوچسبها و دکوراسیون که در "نظر ساده" و "به آسانی visibile به مردم است."

در سال گذشته گارد ساحلی به روز شده سیاست خود را به فرماندهان اختیار به بررسی نمایش نمادهای ظلم و ستم و یا تنفر از جمله مؤتلفه پرچم به عنوان پتانسیل نفرت حوادث و مجاز آنها را به حذف تفرقه نمادهای وقتی موجه حتی اگر صفحه نمایش می کند مقدار به یک نفرت حادثه است.

"هیچ سود وجود دارد از یک صفحه نمایش از تفرقه نمادها در ما disaggregated و از لحاظ جغرافیایی به طور گسترده ای پراکنده نیروی کار و من تعیین کرده اند که مؤتلفه نبرد پرچم منحصر به فرد تفرقه" شولتز گفت: در اعلام اخیر سیاست های به روز رسانی.

بخشنامه آمد از تصمیم مشابه توسط پنتاگون نیز اعلام کرد که سیاست های جمعه که اساسا ممنوع نمایش از مؤتلفه پرچم در تاسیسات نظامی در سراسر جهان است. هدایت می کند به طور خاص ذکر مؤتلفه پرچم اما لیست انواع پرچم های است که می تواند نمایش داده شده در تاسیسات نظامی از جمله کسانی که از آمریکا و سرزمین های خدمات نظامی و دیگر کشورهایی که متحدان ایالات متحده

جنبش برای عدالت نژادی که ناشی از قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس پرسیده است: گفتگو در مورد حذف نمادها و مجسمه ها تا حد زیادی دیده می شود به عنوان سرکوبگر. این شامل مؤتلفه پرچم و بناهای تاریخی و پایگاه های نظامی به نام و به افتخار مؤتلفه سربازان.

تعدادی از گروه ها و افراد از جمله گارد ساحلی پرسنل و نوادگان بنیانگذار کنفدراسیون بود به نام شولتز به ممنوعیت پرچم در هفته های اخیر.

این مقاله نوشته شده توسط جولیا برگمن از روز لندن خرده. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روز لندن خرده.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب