جدید لندن — گارد ساحلی آکادمی روز دوشنبه اعلام کرد که آن را نگه مجازی مراسم فارغ التحصیلی مارس 20 برای کلاس 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf برنامه ریزی شده است برای ارائه سخنرانی در طول مجازی مراسم است. Adm. کارل شولتز فرمانده گارد ساحلی نیز ارائه اظهارات.

“این تصمیم به نفع سلامت و رفاه ما کل آکادمی خانواده و جامعه محلی ما” گفت: سرپرست عقب Adm. لایحه کلی. “من می خواهم برای تشکر از اعضای هیات علمی و کارکنان که ساخته اند آن را ممکن است برای فارغ التحصیل کلاس 2020 در زمان و ارائه آنها را به ایستگاه های وظیفه آماده به خدمت به ملت ما. کل آکادمی جامعه آمده است با هم به مسابقه بی سابقه ماموریت بی سابقه تلاش و نوآوری است. من بسیار افتخار از آنها است.”

مرتبط با: اقدام اولیه کمک می کند تا گارد ساحلی نگه داشتن ویروس در خلیج

کلاس 2020 که شامل 258 دانشجویان, بزرگترین فارغ التحصیلی کلاس در آکادمی 144 سال سابقه و همچنین دارای بیشترین تعداد دانشجویان زن و 102 نفر فارغ التحصیل در یک سال است.

یکی از این دانشجویان است که 22 ساله النا Calese که گفت: تصمیم به برگزاری جشن فارغ التحصیلی تقریبا تا حدودی رود.

“من بسیار هیجان زده هستم که کلاس من هنوز هم می شود یک فرصت به یک مراسم در برخی از راه شکل یا فرم” Calese گفت: صحبت کردن با تلفن از Alexandria, Virginia, که در آن او شده است quarantining با خانواده.

دانشجویان شد و در بهار زمانی که آنها در ابتدا به دستور کلی در مارس 13 به ماندن در خانه به مدت حداقل دو هفته دیگر. در مارس 23, آنها شروع کلاس های آنلاین که در ادامه.

Calese گفت: آکادمی رهبری گردش یک بررسی به کلاس او درخواست در مورد فارغ التحصیلی. بسیاری از آنها نشان داد حداقل می خواستم به یک مجازی, مراسم, و برخی از دانشجویان نیز شامل ایده هایی برای چگونه آنها می خواهم این مراسم به رفتن. Calese گفت: او را به او صحبت کرد خانواده در مورد انجام یک چت تصویری گروهی به جشن می گیرند.

حتی اگر او در حال فارغ التحصیلی Calese باقی خواهد ماند در این منطقه است. او اولین ماموریت به عنوان یک افسر خواهد بود به عنوان یک عرشه تماشای افسر گارد ساحلی آموزش کشتی پوست درخت عقاب مستقر در لندن است.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط جولیا برگمن از روز لندن خرده. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روز لندن خرده.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im