گارد ساحلی آکادمی تغییر می دهد آموزش برای ورودی کلاس با توجه به ویروس

لندن خرده. — وجود خواهد داشت هیچ کس فریاد در صورت از 18 سال الی Hiigel زمانی که او می رسد روز شنبه برای آموزش پیش از سال اول خود را در گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا آکادمی که با مادرش کمی نا امید کرد.

مدرسه در کانکتیکات مانند دیگر سرویس دانشکده های نظامی و مراکز آموزشی ساخته شده است که تغییرات عمده ای به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. این بدان معناست که هشت هفته از بوت کمپ برای دانشجویان جدید شناخته شده به عنوان “گرد و خاک تابستان” خواهد بود بسیار متفاوت از زمانی که جوانا Hiigel رفت و از طریق آن خودش را در سال 1991 به عنوان یک چهارم کلاس سواب یا حتی زمانی که Ellie, خواهر, تانا رفت و از طریق آن دو سال پیش.

Ellie Hiigel و 266 دیگر سواب خواهد شد ورود نه به عنوان یک گروه بزرگ اما در هشت جداگانه جوخه های فاصله در طول چهار شنبه. وجود خواهد داشت هیچ کوتاهی مو بدون حفاری بدون در حال اجرا به عنوان یک گروه از جایی به جای دیگر بدون پوشش در برابر دیوار در سالن پادگان برای pushups. آنها حتی نمی تواند صادر لباس خود را. مراسم بزرگ در پایان آن روز برای اولین بار در رژه میدان در مقابل خانواده خود را نیز لغو شده است.

تماس خود را با سال سوم دانشجویان خواهد شد که آموزش آنها شناخته شده به عنوان کادر خواهد آمد از یک فاصله اجتماعی.

“آنها در حال رفتن به در قرنطینه برای 14 روز” جوانا Hiigel گفت. “من امیدوارم که آنها حداقل می توانید برای برخی از ورزش چرا که بسیار مهم است برای جسمی و احساسی خوب بودن. من نمی دانم آنچه که قرنطینه زمان حال رفتن به مانند نگاه. که بزرگترین نگرانی من.”

گارد ساحلی گفته مقامات این دو هفته را صرف خواهد شد در سربازخانه بر آنچه شناخته شده به عنوان رام — محدودیت حرکت — وضعیت. این دانشجویان را تحت coronavirus تست و تنها چیزی که آنها صادر خواهد شد که روز اول خواهد بود یک کامپیوتر است. آنها را صرف بخش اول از سواب تابستان آنلاین در اتاق های خود را به یادگیری در مورد مسئولیت ها و وظایف, همراه با تاریخ و سنت های گارد ساحلی و آکادمی.

تربیت بدنی آغاز خواهد شد و پس از قرنطینه به پایان می رسد با این فریاد که از کمی دورتر از در سال گذشته. آن را نتیجه با آنچه در سال های گذشته بوده است سه روز بادبان کشتی گارد ساحلی قد بلند کشتی عقاب. اما برای اعضای این کلاس خواهد شد که تقسیم به چند تک سفر روز اجازه می دهد تا برای بیشتر اجتماعی فاصله در هیئت مدیره.

ارشد دن Taglianetti این سواب تابستان فرمانده گروهان گفت: آموزش نمی شود هیچ کمتر دقیق است. او گفت که گروه خود را از کادر آموزش داده شده است که چگونه به نگه داشتن همه امن در حالی که مطمئن شوید سواب یادگیری آنچه آنها نیاز به دانستن است.

“مردم برگزار خواهد شد در یک راه خاص به طوری که آنها نمی آیند به تماس با هر یک از دیگر,” او گفت:. “اما در بیشتر قسمت ها به شدت هنوز هم وجود خواهد داشت. آن را فقط نمی خواهد به عنوان سنتی با نزدیکی و ماسک ها و همه چیز.”

عقب Adm. William G. کلی گارد ساحلی آکادمی فرمانده می بیند یک پوشش نقره ای. او گفت: این بیماری همه گیر است او را مجبور و کارکنان خود را به فکر می کنم در مورد اینکه چرا آنها به طور معمول پرتاب سواب را به آتش آموزشی به سرعت و اینکه آیا آنها داده اند در گذشته کلاس های بیش از حد برای جذب در یک بار.

“ما امیدواریم که که ما آمده ایم از این روند در این سال — و ما امیدواریم و دعا می کنم که ما نمی خواهد در همان وضعیت سال آینده — که ما می رویم به یادگیری یک یا دو چیز,” او گفت:. “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد بهتر است در این سال ما در حال رفتن به آن را انجام دهد بهتر در آینده است.”

همه گیر ناشی از تغییرات نیز ساخته می شد در دیگر بزرگتر خدمات آکادمی که هر کدام دارای حدود 1200 سال اول دانشجویان.

وست پوینت مقامات گفته اند که آنها انتظار می رود برای تکمیل حدود 80 درصد از عادی تابستان اساسی برنامه های آموزشی و متراکم کردن آن از چهار ماه به دو. ارتش نیز الزامی است که ماسک توان اجتماعی فاصله به دنبال زمانی که امکان پذیر است و راه اندازی پروتکل برای کاهش تماس های غیر ضروری بین دانشجویان و مربیان در آکادمی نیویورک.

نیروی دریایی خواسته دانشجویان می رسند در مریلند با موهای خود را در حال حاضر قطع به قوانین و مقررات. این plebes هر یک از دریافت یک چک دما و coronavirus تست قبل از مجاز بر روی پردیس در هفته گذشته. آموزش خود را که برخی از آنها در حال حاضر خواهد شد حاضر خواهد شد و پس از 72 ساعت از انزوا در بازداشتگاه انتظار برای نتایج آزمون.

در آکادمی نیروی هوایی در کلرادو جدید دانشجویان شروع آموزش ژوئن 24. پردازش برای آنچه شناخته شده به عنوان من-بعد منتقل شد به بزرگتر امکانات به جای اجتماعی فاصله و دانشجویان آموخته مارس در حالی که با پوشیدن ماسک و 6 فوت (2 متر) از هم جدا.

در گارد ساحلی آکادمی تابستان شده است متفاوت برای حدود 1000 نفر دوم-سوم – چهارم-سال دانشجویان بسیاری از آنها برای بازگشت بیشتر آموزش آنلاین تکالیف در ماه ژوئن.

فرمانده گردان نوئل گرین وود گفت که او قرار بود به گذراندن نیمی از تابستان قبل از ارشد سال کارآموزی در پورتوریکو, یادگیری آنچه در زندگی می خواهم پس از فارغ التحصیلی. او شده است در لندن جدید نظارت بر برنامه های تابستانی از جمله گرد و خاک تابستان است. او اذعان دارد که کمی نگران گم کردن.

“من ابراز کرده اند که به برخی از افسران و چند تن از مربیان من در اینجا,” او گفت:. “آنها همه به من گفت که این تجربه در این تابستان — مدیریت کارکنان و پس از آن نیاز به سازگار و نگه داشتن در حال تغییر همه چیز و مسئول چنین تعداد زیادی از کادر و کارآموزان — از آن خواهد شد در واقع آماده شدن من برای ناوگان.”

کلی گفت که او انتظار دارد همه گیر تجارب همه دانشجویان از جمله سواب نیز آنها را بهتر آماده به خدمت در گارد ساحلی.

“ما خوش شانس با یک گروه از زنان و مردان که در حال حاضر درک آنچه در آن معنی به دنبال پروتکل های ایمنی درک آنچه در آن به معنی به دنبال سفارشات و درک کنند که آنها باید یک ماموریت مهم را به انجام,” او گفت:.

این مقاله در نوشته شده بود توسط پت یتن-ROBB از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>