بسته شدن استدلال شور و مشورت با تاخیر در آکادمی نیروی دریایی Midshipman دادگاه-رزمی

دادگاه نظامی از Midshipman نیکسون Keago به تعویق خواهد افتاد یک روز پس از عضو را به حال یک اورژانس پزشکی نیاز به او را به دست دادگاه روز سه شنبه.

بسته شدن استدلال شد برنامه ریزی برای شروع صبح روز سه شنبه.

Keago است به اتهام تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی انسداد عدالت و سرقت. او در حال حاضر یافت شده را از اتهام یک اتهام اقدام به تجاوز جنسی.

عضو — دادگاه-رزمی نسخه از یک داور — انتظار می رود به ارائه به روز رسانی به قاضی سروان. هارون عمیق در مورد خود بیماری بعد شنبه. اگر آن را به نظر می رسد او نیاز به دست بیشتر دادگاه او می تواند معاف شود به عنوان یک عضو.

دفاع استدلال برای excusing او را به عنوان آن نامشخص است اگر عضو قادر خواهد بود به بازگشت به چهارشنبه. اما عمیق منتخب به تاخیر یک روز و ببینید چه اتفاقی می افتد.

بسته شدن و استدلال و همچنین عمیق دستورالعمل به اعضای انتظار می رود صبح روز چهارشنبه. مذاکرات آغاز خواهد شد و پس از آن.

در حالی که اعضای عمدی دفاع و وکلای دولت خواهد استدلال می کنند اگر یک کارشناس دولت در تکرار جرم سال می تواند شهادت در مورد صدور حکم اگر Keago است مجرم از هر یک از اتهامات عنوان شده علیه او.

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>