تغییرات در ارتش استخدام تحمل ممکن پس از همه گیر

واشنگتن — با ارتش خود استخدام منشی توقیف با توجه به coronavirus گروهبان دوم ، آنتونی هولت تا به حال به خلاق خود را برای دیدار با نام نویسی اهداف است. با استفاده از رسانه های اجتماعی یک راه است. ثبت نام از مواد غذایی تحویل مرد دیگری است.

هولت پرسید: چگونه او به پایان رسید تا با خرید مجازی ، معلوم شد او می خواست به یک اپراتور قایق, اما کار با کروز آلاسکا شرکت از طریق کاهش به دلیل بیماری همه گیر.

ارتش همچنین دریایی مشاغل هولت به او گفت. او در بر داشت یک باز آموزش اسلات برای ارتش شناور اپراتور. تحویل مرد داوطلب خدمت سربازی.

“من صحبت کردن با هر کسی که دیدار من مهم نیست چرا که من هیچ ایده چه چیزی آنها داستان زندگی” گفت: Holt که بر اساس Bowling Green, Kentucky. “اگر من این فرصت را به کمک کسی راه که ارتش را به من کمک کرد من که فرصت.”

COVID-19 تا به حال تاثیر دراماتیک در ارتش, استخدام بسته شدن نام نویسی در ایستگاه و وادار کردن هزاران نفر از استخدام برای خواستگاری بالقوه سربازان آنلاین و یا حتی در مراحل جلو. به عنوان ویروس خروشان, enlistments کند و سوخت نگران هستند که نیروهای مسلح را مجبور به تکیه بیشتر بر روی زمان نیروهای re-جلب برای دیدار با تعداد نیروی مورد نیاز تا پایان سال مالی در ماه سپتامبر.

استخدام مجبور به رها طبیعی خود را از بازدیدکننده داشته است به مدارس و مراکز و به جای تکیه تقریبا به طور انحصاری در رسانه های اجتماعی برای رسیدن به افراد جوان است. همانطور که تلاش می سازد رهبران ارتش آن را باور ممکن است تکامل را به یک سیستم جدید است که اجازه خواهد داد که آنها را به مقیاس اندازه و نیروی انسانی در نام نویسی عرض و کاهش تعداد استخدام.

“ما در حال رفتن به توانمند سازی این استخدام اجازه می دهد تا برای بیشتر خودمختار استخدام” گفت: مسلح ، ژنرال فرانک Muth سر از ارتش استخدام فرماندهی. او گفت که اجازه خواهد داد که این سرویس به منظور کاهش حجم از آجر و ملات دفاتر از آنجا که برخی از استخدام خواهد بود که کار فقط به صورت آنلاین و رفتن به دفتر فقط گاه به گاه.

“اگر ما استخدام هستند که عامل در بهره وری بیشتر (آنلاین) پس ما لازم نیست 10,000 استخدام. ما ممکن است قادر به کاهش این تعداد به از 7000 یا 8000 تا” او گفت:, و اضافه کرد که این کاهش اجازه خواهد داد که ارتش به حرکت سربازان بیشتر به طور منظم واحد و مبارزه سازند.

اما در ابتدا, ارتش, برای تعیین, موفق, مجازی, استخدام می شود.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر ارتش enlistments سقوط کردن توسط حدود 50٪.

“آیا که ما را پشت ؟ آره” گفت: Muth, و اضافه کرد که enlistments حدود 4000 کمتر به هدف خود در این مرحله با وجود انجام بهتر برنامه ریزی شده در اوایل سال مالی قبل از همه گیر در زمان نگه دارید. اما او گفت: استخدام آنلاین بهبود یافته است. ماه گذشته ارتش رو حدود 80 درصد از هدف خود را در مقایسه با حالت عادی 90% برای آن دوره Muth گفت.

به طور کلی موفقیت بستگی سربازان مانند گروهبان. 1st Class اریک Nordin, است که ساخت مجازی استخدام یک حرفه ای است.

“من یک مقدار زیادی کولر آنلاین از من در زندگی واقعی” گفت: Nordin که آغاز شده به عنوان یک به طور منظم همکاران در لا گرنگ کنتاکی است اما در حال حاضر فرمانده Nashville, مجازی, استخدام, ایستگاه. “من نمی گویم من نمی لذت بردن از رفتن به مراکز و درخواست افراد اگر آنها می خواستند به استخدام. اما من موفق تر آنها ارسال DM (direct message) یا ارسال مسائل در مورد خودم.”

Nordin و هولت گفت: ارتش انجام داده است و جلسات آموزشی برای تدریس استخدام چگونه می توانید پیروان بیشتر در Facebook و Instagram. اغلب آنها گفت, استخدام می رسیدن به سربازان آنها به داوطلب خدمت سربازی در گذشته و از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاشتن پست های, گسترش دیدگاه های خود را آنلاین پیام.

به عنوان بخشی از, جدید, خلاق, روش های Muth گفت: او در زمان یک ایده از مک دونالد. چند سال پیش این مواد غذایی سریع نیروی عظیم منهدم کننده گفت: این امر استخدام 50000 نفر در یک روز. Muth گفت: او تصمیم گرفت ارتش می تواند سعی کنید همان چیزی که.

پس در شنبه Muth راه اندازی “ارتش استخدام روز” و خواستار تمام خدمات رهبران در تمام سطوح برای پر کردن رسانه های اجتماعی با استخدام و پیام. هدف این است که برای آوردن 10,000 استخدام و رهبران در حال حاضر آغاز شده عطف به توییتر به مشتری جلب کردن سرباز زندگی است.

“ارتش ملی استخدام روز آینده 30 ژوئن-جولای 2! ارتش ایالات متحده را در سراسر کشور مجازی استخدام کمپین یک رویداد سه روزه با هدف پیدا کردن 10,000 مردان و زنان برای پیوستن به تیم ما ایم” ژنرال جیمز McConville بالا افسر ارتش.

نقدی خواهد بود و یکی از انگیزه.

واجد شرایط استخدام که کمک طلب کردن در طول سه روز رویداد — goarmy.com/hiringdays — می تواند واجد شرایط برای 2000 دلار جایزه است. خواهد شد که در بالا از دیگر مشوق های ارتش ارائه می دهد برای استخدام کسانی که نمره بالا و یا طلب کردن برای برخی از مهم تر شغل. برای مثال جذب که ثبت نام به عنوان زبانشناسان عملیات روانی متخصصان نیروهای ویژه و یا اطلاعات جمع می کنید تا به $40,000 در پاداش بیش از نام نویسی اولیه خود را.

بالا تقاضا مشاغل که واجد شرایط برای کوچکتر پاداش شامل پیاده نظام دفاع موشکی و کنترل آتش متخصصان است.

فلج بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر ممکن است کمک به ارتش را استخدام. زمانی که نرخ بیکاری پایین است وجود دارد مقدار زیادی از رقابت برای افراد جوان شدن از دبیرستان و یا کالج. اما زمانی که آن می رود بالاتر از 6 ٪ — آن را در حال حاضر بیش از 13 درصد — نظامی می شود بیشتر فریبنده گزینه است. Muth گفت که او نمی کند در عین حال باید اطلاعات به منظور تعیین تاثیر این آخرین بیکاری افزایش است.

Nordin گفت که او را دیده می شود برخی از موفقیت در ماه گذشته است. و یک کلید پیام او ارسال شده است که ارتش در حال استخدام. او گفت که او توصیف 30 روز از تعطیلات پرداخت پول برای کالج و مزایای دیگر.

و به عنوان برای Kroger تحویل مرد ؟ او برای ارتش آموزش های پایه در تاریخ 1 ژوئن.

“آن را فقط اتفاق افتاده است که او تحت تاثیر این ویروس و من قادر به کمک به او” هولت گفت. “این احساس بسیار جذاب است.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر