صدها دریایی poolees وارد بوت کمپ در کارولینای جنوبی هفته گذشته خود را تجربه آموزش در طول رمان coronavirus همه گیر خواهد بود اما هر چیزی عادی است.

مته مدرسان و استخدام هستند و با پوشیدن ماسک; سالن های غذاخوری و تیم ملی خلیج شده اند پیکربندی مجدد برای قرار دادن فضای بیشتر بین استخدام و خانواده ها می توانند در حال حاضر کشتی های تلفن های همراه به آموزش انبار.

اینها فقط برخی از تغییرات در محل یک هفته پس از Marine Corps Recruit Depot parris در جزیره شروع به پذیرش نیروهای جدید دوباره. معروف پایگاه آموزشی تعطیل ورودی محموله های استخدام در ماه گذشته پس از حداقل 20 نفر وجود تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس گسترش در پایه.

ادامه مطلب:‘ما در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر’: استخدام اصرار بوت کمپ بسته شدن در میان همه گیر

در حال حاضر حدود 300 آینده کارآموزان که دریایی سپاه تماس poolees در دومین هفته از قرنطینه در جدید اعزامی به منطقه عملیات در پایگاه. آنها شروع به ورود در parris در جزیره در آوریل 20, سروان. برایان مکدانل یک parris در جزیره گفت.

این poolees نمی شود مجاز به حرکت به تیم ملی خلیج به مدت دو هفته به عنوان آنها تحت دو بار در روز چک از پرسنل پزشکی را به مطمئن شوید که آنها نمی حمل COVID-19 به مناطق آموزش. جدید منطقه عملیات می تواند به برگزاری بیش از 500 نفر مکدانل گفت.

رهبران نظامی شده اند مردد برای جلوگیری از ورود به سطح آموزش که آنها می گویند لازم است برای حفظ نیروی سطح لازم برای پاسخگویی به امنیت ملی مورد نیاز است. استخدام قطار خواب و غذا خوردن در گروه های بزرگ و محله های تنگ, اگر چه, و تمرین مربیان نیست دقیقا شناخته شده برای نگه داشتن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود 6-پا راه دور برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

همه این خدمات به طور موقت متوقف جدید حمل و نقل از کارآموزان به عنوان رهبران با عجله به اجرای دستورالعمل جدید برای کمک به جلوگیری از امکان گسترش در اردوگاه های آموزشی. فارغ التحصیلی و خانواده وقایع روز باقی می ماند بسته به مکان های جدید و تفنگداران دریایی در حال حاضر کشتی مستقیما از بوت کمپ به دنبال آموزش.

Parris در جزیره در حال حاضر اجازه می دهد جدید تفنگداران دریایی که به پایان خسته کننده سه روزه بوته رویداد آموزشی در پایان از بوت کمپ برای حمل یک تلفن همراه. مقامات در parris در جزیره گفت: اخیرا در پست های رسانه های اجتماعی است که اعضای خانواده از لیما شرکت می تواند ایمیل خود را در دریایی از یک تلفن.

“آنها به عنوان تکمیل بوته آن توزیع خواهد شد تا آنها را با خود تمرین مربیان در زمان مناسب” پیام ارسال شده در مارس 20, متحده است. “آنها خواهد شد *نه* دسترسی نامحدود به تلفن های خود را به عنوان آنها هنوز هم در محیط های آموزشی. این اندازه گیری به سهولت جریان ارتباطات به عنوان جدید تفنگداران دریایی انتقال به طور مستقیم به دنبال در مدارس, در پاسخ به موقت COVID-19 اقدامات است.”

مکدانل گفت: آنها دنبال این تعداد گوشی هایی که شده است از طریق پست به انبار پس از آنها شروع به اجازه دادن به آنها. خانواده و پدر و مادر و یا دوستان شما می توانید ارسال آنها از طریق ایمیل استاندارد در آدرس آنها استفاده از نامه الکترونیکی به استخدام او گفت:.

دریایی سپاه اعلام کرد در هفته گذشته آن را به طور موقت waiving آن تست آمادگی جسمانی مورد نیاز با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. که نمی توان در مورد بوت کمپ هر چند که در آن سربازان باید هنوز دیدار که نیاز مکدانل گفت: همراه با اتمام مبارزه با آزمون آمادگی جسمانی و برخی دریایی سپاه, هنرهای رزمی, برنامه های آموزشی.

“در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تعلیق مورد نیاز آن, اما, آموزش برنامه شده است به شدت اصلاح شده برای به حداقل رساندن خطر در حالی که انجام این ماموریت ما,” او گفت:. “این شامل به تاخیر انداختن MCMAP تا حدود 30 روز پس از ورود به MCRD parris در جزیره کلاس های مجازی اجتماعی فاصله پایبندی به حداکثر میزان ممکن و با پوشیدن پارچه ماسک صورت است.”

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:استخدام که انجام COVID-19 به بوت کمپ منتقل شده بود Temp چک نمایش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im