CDC می خواهد به می دانم که اگر برخی از ملوانان در زده حامل توسعه Coronavirus ایمنی

نیروی دریایی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آغاز خواهد شد یک تست داوطلبانه 1000 ملوانان پردازنده ویروس زده ناو تئودور روزولت در طول هفته آینده برای جمع آوری اطلاعات است که می تواند به رهبران یک درک بهتر از نحوه ویروس بر جمعیت در محله های نزدیک مقامات روز جمعه گفت.

عقب Adm. بروس گیللینقم جراح عمومی و رئیس اداره دارو و عمل جراحی به خبرنگاران گفت که پرسنل پزشکی را به یک سواب نمونه و آزمایش خون برای ملوانان در حامل باقی می ماند که لنگر انداخت در گوام در میان شیوع کروناویروس که تحت تاثیر نزدیک به 600 ملوانان در هیئت مدیره کشتی; ملوان که منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در گوام در اوایل این ماه درگذشت این هفته از این بیماری است.

ملوانان خواسته خواهد شد که برای پر کردن یک نظرسنجی که آنها خود را فاش سن و دیگر مشخصات فیزیکی و هر گونه پتانسیل موجود شرایط برای تعیین که ملوانان ممکن است بیشتر در معرض این بیماری اضافه سروان. رابرت هاوکینز فرمانده نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مرکز بهداشت عمومی. هاوکینز جریان در کنار گیللینقم و Dr. Dan Payne, اپیدمیولوژی برای CDC.

مرتبط با: نیروی دریایی معتقد است تحویل پرواز نمی ویتنام بندر توقف آورده ویروس به حامل

“هر دو نمونه ارائه خواهد شد به CDC آزمایشگاهی که در آن بینی گرد و خاک را تحت یک تست تشخیصی برای COVID-19,” گیللینقم گفت. “این نمونه خون را تحت یک آزمایش جدید که برای شناسایی COVID-19 آنتی بادی در خون … نتایج را به ما بگویید اگر مردم شده اند در معرض coronavirus و پس از آن توسعه آنتی بادی است.”

شیوع تجزیه و تحلیل را نیز مطالعه چگونه بدون علامت انتقال — هنگامی که کسانی که این ویروس گسترش آن به دیگر افراد قبل از برگزاری نمایشگاه نشانه های خود را — می گیرد در یک چهارم محیط زیست, مقامات گفت.

“پیدا کنیم و تست سرولوژيک می شود بسیار مهم است زیرا ما در واقع می توانید شناسایی که سوار یک پاسخ ایمنی نوعی از پاسخ آنتی بادی در برابر عفونت و شاید حتی نشان دادن هر گونه علائم” Payne گفت. “پس از آن ما کمک می کند تا به پرده که زاویه بررسی است.”

“هنگامی که شما اتصال به نتایج آزمایشگاه تست هم شما شروع به گرفتن یک عکس است که ممکن است به ما اجازه می دهد برای تنظیم سیاست های, به سیاست ها و [به] اطلاع رسانی بهداشت عمومی شیوه یک کل” هاوکینز اضافه شده است.

این روند را باید حدود یک ماه به تولید نتایج است.

نیروی دریایی در حال حاضر آزمایش بیشتر از 92 درصد از ملوانان اختصاص داده شده به روزولت و کشف حداقل 585 موارد مثبت این ویروس. یکشنبه, نیروی دریایی گفت که 3,724 ملوانان باید آزمایش منفی از آنجا که حامل کشیده به گوام در ماه گذشته.

مقامات در این تماس تاکید کرد آخرین بررسی خواهد شد و نه تمرکز بر تعیین می کند که فرد ممکن است “بیمار صفر” اگر از آن است که به احتمال زیاد بدون علامت ملوانان — آنچه در گیللینقم به نام “presymptomatic” — اجازه این ویروس به تصویب از طریق کشتی “کاملا آزادانه.”

در اوایل این هفته وال استریت ژورنال گزارش داد که ناو هواپیمابر پردازنده تحویل شناخته شده به عنوان CODs بودند کاتالیزور برای آوردن COVID-19 در هیئت مدیره کشتی. پرواز در سوال می تواند سرچشمه گرفته و در فیلیپین و ژاپن به عنوان حامل عمل در منطقه آسیا و اقیانوس آرام رسمی گفت: Military.com.

روز جمعه یک نیروی رسمی به طور جداگانه تایید کرد که دو مورد اول در کشتی بودند از هوا بال اما گفت که مقامات هنوز مشخص نیست که آیا هوانورد بودند از COD پرواز F/A-18 اعتصاب اسکادران جنگنده یا بالگرد اسکادران پردازنده حامل.

گیللینقم گفت: اعضای خدمه که آزمایش مثبت برای COVID-19 باقی می ماند و در انزوا در کنترل مکان و پایگاه نیروی دریایی گوام جایی که آنها دریافت روزانه پزشکی حمایت از مراقبت.

علاوه بر پردازنده پرسنل پزشکی و از اعضای نیروی دریایی آمریکا, بیمارستان, گوآم, ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی’ 3rd پزشکی گردان از اوکیناوا کمک, بیماران, او گفت:.

— Gina Harkins کمک به این گزارش.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

بیشتر بخوانید: وزارت دفاع ناظر می خواهد به می دانم که اگر نیروی دریایی P-8 هواپیمای جاسوسی می توانید آهنگ روسی فیلم

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر