ناو تئودور روزولت به پایان می رسد استقرار لرزاند توسط COVID-19 و هرج و مرج

حامل تئودور روزولت وارد در سن دیگو پنج شنبه اما این بازگشت بدون دو خدمه که درگذشت در طول استقرار و اصلی افسر فرمانده.

جزئیات بعدی:سرباز بی سابقه به عنوان اولین زن تاریخ Green Berets

خدمه دیده می شود به چالش کشیدن شش ماه استقرار مملو از بیماری و رهبری تحولات پس از آن اعزام به منطقه آسیا و اقیانوس آرام در ماه ژانویه است. دو کشتی حامل اعتصاب گروه — ویرانگر راسل و هدایت موشک رزمناو Bunker Hill — بازگشت به کالیفرنیا روز چهارشنبه با مقامات سوم ناوگان اعلام کرد.

کاردانی الکترونیک کلاس 1 وینسنت Testagrossa یک ملوان اختصاص داده شده به هدایت موشکی ناوشکن USS راسل, آغوش خانواده اش پس از بازگشت به پایگاه نیروی دریایی سن دیگو پس از شش ماه استقرار 8 ژوئیه سال 2020 است. (نیروی دریایی ایالات متحده/متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس Kevin C. لایتنر)

روزولت خدمه از دست دو ملوانان در طول استقرار. حمل و نقل هوایی, الکترونیک, تکنسین Chief Petty Officer جاستین Calderone اختصاص داده شده به اعتصاب اسکادران جنگنده 146 درگذشت, هفته گذشته پس از یک اورژانس پزشکی است. در مارس حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور در اثر عوارض ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

هفته قبل از آن کشتی سابق فرمانده افسر سروان. برت Crozier شد رها از فرمان او دست زدن به یک ایمیل هشدار در مورد حامل سلامت رو به رشد بحران به عنوان COVID-19 موارد شروع به سرعت در حال گسترش. Crozier یکی از 1,273 خدمه به قرارداد این ویروس در نیروی دریایی بزرگترین شیوع به تاریخ.

Crozier امداد به دنبال داشت تا با سفر برنامه ریزی نشده از, پس از اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly که پرواز نزدیک به 8000 کیلومتر از واشنگتن دی سی به گوام که در آن حامل بود کنار برای حدود دو ماه به عنوان خدمه تخلیه و جدا شده است. Modly که از کار اخراج شده بود Crozier, ناودان کاپیتان تصمیم به ارسال یک ایمیل هشدار در مورد کوروناویروس موارد در روزولت در تماس تلفنی با “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه” را به خدمت خود را به عنوان افسر فرمانده.

سخنرانی ضبط شده بود و به دست آمده توسط رسانه ها از جمله Military.com. Modly مواجه واکنش بیش از سخنرانی خود و تصمیم به پرواز در سراسر جهان به ارائه آن است. او پا به پایین مارس 7, ترک وزیر نیروی دریایی و موقعیت به طور ناگهانی خالی برای دومین بار در شش ماه.

روزولت حدود یک سوم از آن استقرار لنگر انداخت در گوام است. بسیاری از خدمه منتقل شد به هتل ها و دیگر امکانات این کشتی ضد عفونی اما coronavirus گسترش rampantly در میان پرسنل خود را در نهایت آلوده کردن حدود یک چهارم از ملوانان در کشتی.

خدمه به رهبری بازگشت به دریا است. حدود یک ماه بعد نیروی دریایی رهبران نشان داد که یافته های یک تحقیق جدید به Crozier را شلیک اعلام کرد که آنها به حمایت از تصمیم گیری و وزن برنامه ریزی توسعه یک ستاره بیش از آنچه آنها به نام مشکوک, تصمیم گیری به عنوان COVID-19 موارد شروع به کوه.

بود که پس از رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday توصیه می شود که Crozier می تواند دوباره به عنوان روزولت افسر فرمانده. هنگامی که فشرده به آدرس خود برگشت Gilday گفت اولیه خود را توصیه تنها بر اساس یک “دقت مورد بررسی” است که به بررسی Crozier ایمیل هشدار.

“من وظیفه بود به نگاهی به آن حقایق در برابر آن اقدام وزیر Modly را توجیهی برای تسکین او” Gilday به خبرنگاران گفت: “و من احساس می کنم که … حقایق پشتیبانی توجیه.”

“به این دلیل است که از آنچه که او انجام نداده است که من را انتخاب کرده اند برای بازگرداندن او” Gilday گفت که Crozier بود آهسته به در محل قرار داده و اقدامات لازم برای نگه داشتن خدمه در طول شیوع و منتشر شده از سوی برخی از افراد می شده است و آزار بیش از حد به سرعت.

در ماه ژوئن روزولت دیدم بحران دیگر زمانی که یک F/A-18F Super Hornet سقوط به دریای فیلیپین طی یک روال آموزش پرواز. هر دو خلبان و سیستم های سلاح افسر با خیال راحت خارج شده و بدست آمده توسط MH-60S هلیکوپتر.

صدها نفر از اعضای روزولت خدمه تصمیم گرفتند به شرکت در یک مطالعه بین نیروی دریایی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به دنبال در چگونه coronavirus تحت تاثیر قرار می افراد جوان زندگی در محله های نزدیک. این مطالعه نشان داد حدود یک سوم از شرکت کنندگان که می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19 توسعه آنتی بادی بیماری.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی نمی یافتم Crozier دارای 1-ستاره ارتقاء بیش فقیر تصمیم گیری

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>