می تواند حریم خصوصی زنده ماندن coronavirus? اپل و گوگل جزئیات قرارداد ردیابی برنامه های

گوگل و اپل به دنبال دریافت جلوتر از کشت از نگرانی های حریم خصوصی با ارائه ویژگی های بیشتر جزئیات بیشتر در مورد چگونه مشترک خود را coronavirus قرارداد ردیابی سیستم کار خواهد کرد.

برای شروع قرارداد مدت ردیابی کردن جدول با دو تکنولوژی عظیم ترجیح می دهند عبارت ‘قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی’ به صورت بلوتوث مبتنی بر سیستم طراحی شده است که برای هشدار به کاربران اندروید و آیفون اگر آنها در تماس با هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

در اسناد جدید منتشر شده امروز در گوگل و اپل می گویند همه از بلوتوث ابرداده درگیر در تماس با ردیابی خواهد شد رمزگذاری و کلید های جدید برای شناسایی گوشی های هوشمند خواهد شد به طور تصادفی تولید شده در هر روز است. این باید آن را سخت تر برای کسانی که با بد نیت به استفاده از داده ها برای شناسایی افراد توسط Bluetooth sig.

این جفت ارز نیز می گویند که وجود دارد را 30 دقیقه زمان محدودیتی در اندازه گیری تماس افراد با یکدیگر با فواصل گرد به مدت پنج دقیقه در حالی که استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) استفاده می شود به نگه داشتن تمام داده های رمزگذاری شده است. گوگل و اپل نیز می گویند آنها غیر فعال کردن تکنولوژی که همه این است که بیش از, به اطمینان حاصل شود هیچ غیر ضروری و یا با استفاده مداوم.

مرتبط با: آندروید معادل به آی فون SE 2

این پروژه شامل ایجاد back-end تکنولوژی است که بیمار قادر به مصرف کننده رو به برنامه های کاربردی از مقامات بهداشت عمومی در کشورهای مختلف در سراسر جهان است. هنوز هم وجود دارد که موانع مربوط به چگونه داده ها را ذخیره می شود برای غلبه بر قبل از این سیستم می تواند به استفاده از. اپل و گوگل به نفع غیر متمرکز ذخیره سازی داده ها مدل حالی که بسیاری از دولت ها به دنبال متمرکز داده است که می تواند صلیب اشاره شده با داده های دیگر مانند نتایج آزمون و/یا به اشتراک گذاشته شده با مقامات محلی.

توسعه دهندگان از برنامه ها نیاز به اپل و گوگل زیرساخت برای برنامه های کاربردی به کار به طور موثر در غیر این صورت آنها فقط جمع آوری داده ها اگر گوشی قفل شد پس از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه از این بن بست می تواند حل شود.

این برنامه خواهد شد در انتخاب کردن به جای اجباری اما بیشتر افرادی که ثبت نام بهتر است شانس ملت در سوال از محدود کردن گسترش coronavirus. کسانی که آمده ام به تماس با covid-19 فرد مثبت خواهد شد ‘قرار گرفتن در معرض اطلاع و گفت: به قرنطینه.

در حالی که برنامه های کاربردی و فن آوری در پشت آنها خواهد بود مفید سلاح در مبارزه با ویروس برنده شدن اعتماد یک تردید عمومی دشوار خواهد بود. آشکار خود را ویژگی های برنامه برای محافظت از اطلاعات می تواند جبران برخی از نگرانی های مردم نگران tech بعد می تواند توان مورد استفاده برای نظارت بیشتر تلاش. این برنامه با استفاده از GPS برای ردیابی محل از کاربران فقط بلوتوث برای شناسایی نزدیکی به دیگر کاربران.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر