لباس استتار, پرواز مناسب در حال حاضر خارج از محدوده برای تفنگداران و ملوانان در پنتاگون

سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی در حال سفت کردن حجاب برای نیروهای اختصاص یافته به سرمایه های ملی منطقه و

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی در حال سفت کردن حجاب برای نیروهای اختصاص یافته به سرمایه های ملی منطقه و پنتاگون در تلاش برای قرار دادن به جلو ظاهر حرفه ای تر.

در اخیر پیام های مربوطه خود را نیروهای خدمات اعلام کرد که موثر جولای 6, تفنگداران و ملوانان باید ارز خود را راحت استتار آب و برق برای crisper خدمات لباس, حداقل زمانی که آنها در پنتاگون و در مکان های خاص در اطراف واشنگتن دی سی

جزئیات بعدی: پس از 110 سال, نیروی دریایی, می 1st, سیاه, زن خلبان جنگنده

نیروی دریایی اداری پیام منتشر شده در این ماه به طور خاص ممنوع می پوشند پرواز مناسب و نیروی کار یکنواخت نوع سوم جنگل سبز استتار است که در حال حاضر خدمات استاندارد ابزار ، این را نمی توان در داخل پنتاگون در بازار ملی و منطقه اطراف تپه کاپیتول کاخ سفید وزارت امور خارجه ساختمان و آثار ملی.

"این NWU نوع سوم ممکن است فرسوده به عنوان جایگزین از روز افسر فرمانده یا افسر مسئول اجازه در DoD تاسیسات دستورات و امکانات درون شورای ملی مقاومت دیگر از مناطق محدود تاسیس شده در بالا" پیام متحده است.

این یادداشت که ملوانان که در وظیفه ملی نظامی مرکز فرماندهی نیروی دریایی مرکز عملیات و DiLorenzo Tricare درمانگاه بهداشت در پنتاگون رزرو مجاز به پوشیدن استتار آب و برق و پرواز مناسب.

این استاندارد روز برای ملوانان در منطقه سرمایه ملی است که در حال حاضر خدمات خاکی برای افسران و chief petty افسران نیروی دریایی سرویس مدرسه به صورت داوطلب خدمت سربازی ملوانان در صفوف E-1 به E-6 اد Zeigler سخنگوی نیروی دریایی منطقه واشنگتن گفت: Military.com.

یک مسئول همه-دریایی پیام منتشر شده 30 ژوئن دیکته که از روز برای تفنگداران دریایی در پنتاگون رزرو فصلی خدمات "ب" یا "ج" یکنواخت با زیتون سبز-شلوار و یا دامن و آستین کوتاه یا آستین پیراهن خاکی بسته به فصل.

"ما تعهد نیروی دریایی-دریایی سپاه, یونیفرم سیاست در منطقه سرمایه ملی و پنتاگون رزرو برای نشان دادن یک متحد تصویر حرفه ای از ما یکپارچه, نیروی دریایی, نیروی" Zeigler, گفت:, و اضافه کرد که تصمیم گیری ساخته شده بود توسط نیروی دریایی منطقه واشنگتن "در هماهنگی با نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی رهبری است."

نظامی سیاست در پنتاگون تکامل یافته است چند بار در سال های اخیر به عنوان رهبران به دنبال اعتصاب تعادل بین حق آسایش و حرفه ای.

تفنگداران دریایی ملوانان و سربازان بودند همه مجاز به پوشیدن لباس استتار در پنتاگون پس از حملات سپتامبر. 11, 2001, با توجه به یک گزارش از USNI اخبار. نیروی دریایی در ابتدا نگه داشته ملوانان در خدمات لباس, اما در سال 2019 تغییر مقررات اجازه می دهد تا NWU نوع سوم بود و از روز بیشتر از روز است.

هر دو سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی نیاز به خدمات لباس پوشیده می شود و در روزهای جمعه.

در سال 2011 ارتش منتقل مختلفه ظاهر در داخل پنتاگون تغییر قوانین نیاز به استفاده از ارتش سرویس مدرسه به جای استتار.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط: جدید ارتش سبز یکنواخت به زودی در دسترس خواهد بود برای سربازان برای خرید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن