تماس همه گیاه عاشقان: این جدید Netflix است که

اگر شما عشق بزرگ, انگلیسی, پخت , اما ترجیح می دهم آلاله و petunias به tortes بریزید و نان, سپس شما در حال رفتن به عشق این گل بزرگ مبارزه کنند. این یک نام تجاری جدید در هشت بخش Netflix سری که یکی از بزرگ گیاه شناسی جشن برای چشم—و راستش زمان نمی تواند بهتر است.

اگر شما در حال تصویربرداری از یک گروه از شرکت کنندگان مصرف از طریق یک میدان لاله ها با خود بنیادی برش و سبد به خوبی این نیست که. Starrings 10 تیم از گل مجسمه سازان و طراحان باغ مسابقه می گیرد در یک لوله فلزی گنبد (خارج روستایی حومه شهر انگلیسی وسوسه) حاوی یک فلز کارگاه ابزار من حتی نمی تواند نام و بله گل. هر هفته آنها میدان به ایجاد بزرگ گل شاهکارهای.

و بزرگ مناسب است. چالش در این نمایش بزرگتر-از-زندگی و عجیب و غریب است که کمی در تقابل با زمانی که ما جهان را به طور چشمگیری جهانیان. اما شاید که دقیقا به همین دلیل ما نیاز به یک نمایش شبیه به این—پر از خارق العاده خزدار موجودات و جانوران و عجیب و غریب “مدل لباس” ساخته شده با هیچ چیز اما هزاران گل—یک نوش دارو برای بار زندگی می کنیم.

بسیار سرگرم کننده اول قسمت است هر تیم طراحی “تایتانیک اشکالات” (حتی بیشتر لذت بخش بعد از من فقط می خواهم گذشته را صرف 30 دقیقه تعقیب بسیار زیادی زنبور در خارج از آپارتمان من). تبدیل کردن یک پروانه زیبا می باشد; و “این مضحک ترین خرطوم من تا کنون دیده اند” بود تعریف هر شرکت کننده با هدف شد.

آره این خلاقیت ، و رقابت شدید است (کلمات هستند قطعا رد و بدل شده در بعد قسمت). و این جای تعجب نیست چرا که ریسک بالا: برنده کلی از این گل بزرگ مبارزه را به طراحی خود را در مجسمه سازی به نمایش در لندن Royal Botanic Gardens, Kew. با موضوع حفاظت از منابع طبیعی شرکت کنندگان نیز تشویق به نگه داشتن تمرکز خود را بر روی گیاهان است که به بازگشت به محیط زیست از قبیل گرده افشانی حشرات-دوستانه گونه است.

بر خلاف پخت و آن تخته سنگ تازه و در عین حال بسیار ماهر و نانوا خانه شرکت کنندگان در اینجا حرفه ای در این زمینه است. نشان می دهد که توسط کمدین ویک ریوز و Natasia Demetriou که نیست نام خانواده در خارج از بریتانیا—حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. طرفین آنها را اولیه قاضی و “گلفروش به ستاره” کریستن گریفیث-VanderYacht همراه ویژه افراد مشهور قاضی در هر قسمت. تا کنون سه نفر از آنها باید برخی از دوستانه گفتگوی بورسی رفتن, مطمئن, اما آنچه که من واقعا هنوز در مورد پل هالیوود سبعیت و مری بری شیرین grandmotherly کیفیت در GBBOساخته شده است توسط برخی از رنگارنگ شرکت کنندگان است. (من تیم یان و Henck.)

اگر هیچ چیز دیگری, شما دور می آیند یادگیری نام حداقل 10 گونه جدید از گیاهان گلدار. من در حال حاضر می دانید چه heuchera و coreopsis هستند و سفرهای من به کارخانه مهد کودک هستند هرگز خواهد بود که دوباره همان.

گل بزرگ در مبارزه با در دسترس خواهد بود در Netflix بکشد از 18 مارس.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>