Call of Duty: Black Ops 5 – همه چیز را ما می دانیم در مورد این سال ورود

ندای وظیفه: جنگ های مدرن مسلما تیرانداز فیلمهای بزرگترین ورود در سال اقدام به عنوان یک شکوه بازگشت-به-شکل برای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

ندای وظیفه: جنگ های مدرن مسلما تیرانداز فیلمهای بزرگترین ورود در سال اقدام به عنوان یک شکوه بازگشت-به-شکل برای Infinity Ward را magnum opus. بنابراین ما امیدواریم که همه چیز فقط بهتر با Call of Duty: Black Ops 5 – در اینجا همه چیز ما تا کنون می دانیم.

ارائه شده تنها رشد در قدر پس از راه اندازی با علاوه بر این از سلاح های جدید, شخصیت های فصلی نبرد می گذرد. خیلی از این مطالب این است که رایگان به تمام بازیکنان به این معنی که شما نمی باشد در سمت چپ گرد و غبار پس از ناکامی در چنگال برای حق بیمه و محتوای قابل دانلود.

جزئیات بیشتر در حال حاضر و در حال ظهور در سراسر اینترنت, بنابراین ما وارد شده همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Black Ops 5 از جمله آخرین اخبار, تاریخ انتشار, زامبی نبرد رویال و بیشتر.

مرتبط با: آینده بازی PS4

Modern Warfare Review

Call of Duty: Black Ops 5 – آنچه در آن است ؟

هویت واقعی این سال Call of Duty باقی می ماند کفن را در پنهان کاری اگر چه تعدادی از گزارش ها ادعا می کنند آن را بازگشت به تنظیمات Ops سیاه و سفید اقدام به عنوان یک reboot از انواع به Treyarch محبوب خط بازی – که به اوج خود رسید در استقبال خوبی Black Ops 4 در سال 2018 است.

آن جهان رشد تا حدودی مضحک پایان تا شاید با فشار دکمه تنظیم مجدد مورد نیاز است ؟ شایعات ادعا Black Ops راه اندازی مجدد را به دنبال خواهد داشت مشابه جدول زمانی و روایت خواهد شد از ویژگی های جدید از شخصیت های, مکان و ساختار کلی است که با هدف به انجام چیزی که خود آن. برای تلفن های موبایل زیادی مانند Infinity Ward جنگ های مدرن راه اندازی مجدد اگر ما صادق بودن.

بلومبرگ است Jason Schreier به تازگی در پاسخ به یک زن و شوهر از توییتهایی ابراز مخالفت با این ایده از بازی Call of Duty: 2020 بودن یک راه اندازی مجدد در عملیات سیاه و سفید این ادعا که "ویتنام" پرتاب شده و در اطراف به عنوان یک زیرنویس. اقدام به عنوان یک مکرر محل در این مجموعه شاید در این سال ورود به تمرکز به طور خاص در جنگ که به عنوان مخالف به توطئه زده ماجراهای گذشته عنوان.

مرتبط با: 5 پلی استیشن مقابل ایکس باکس سری X

Call of Duty: Black Ops 5 تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

اکتیویژن هنوز به طور رسمی اعلام Call of Duty: Black Ops 5 اجازه دهید به تنهایی هر گونه نشت لوبیا تاریخ انتشار. با این حال آن را منطقی امن فرض کنیم که آن را راه اندازی در پنجره این حق را اشغال کرده است برای چندین دهه در حال حاضر.

بازیکنان انتظار می رود راه اندازی در اکتبر یا نوامبر سال 2020 و یا شاید کمی به تازگی با توجه به Covid-19 وضعیت و چگونه این ممکن است به قطع گردش کار از یک پروژه بزرگ. ما تصور اکتیویژن هنوز هم فوق العاده مشتاق به اطمینان حاصل شود آن را راه اندازی در این سال ،

مرتبط با: Assassin's Creed Ragnarok

Black Ops 4 Ambush

Call of Duty: Black Ops 5 زامبی – را از حالت گروه ترکان و مغولان بازگشت ؟

زامبی تبدیل شده اند یاد جزء اصلی از Treyarch تماس با وظایف از پروژه های توسعه عملا اختراع مفهوم با سال 2008 جهان در جنگ.

پس از آن رشد کرده است از بلند پروازانه پروژه جانبی به خود زندگی و تنفس و حالت منحصر به فرد با شخصیت های مکانیک و حتی خود داستان اتفاق می افتند. ما تصور این را ادامه خواهد داد در عملیات سیاه و سفید 5 با برخی از واقعا ایده های خلاق در حال اجرا.

Call of Duty: Black Ops 5 کمپین – آن را یک داستان حالت ؟

این باقی می ماند تایید نشده است. عملیات سیاه و سفید 4 گنجانیده شده بسیار سست روایت به خود را آنلاین چند نفره, فوق اختصاصی مبارزات انتخاباتی انفرادی در محل نبرد رویال. این یک شجاع خروج و نه یکی که همه بازیکنان شد و کاملا راضی. اگر این پیشنهاد راه اندازی مجدد می خواهد به انجام اصل عدالت ما تصور آن را نیاز به یک تمام عیار در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک موفقیت است.

مرتبط با: Cyberpunk 2077

Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 5 نبرد رویال – خواهد آن را بازگشت ؟

راه اندازی انجمن ایران هات نسبتا اخیر, و آن را, رایگان-به-بازی بازی های مستقل تلاش با وجود اینکه بر اساس شدت به ندای وظیفه: جنگ های مدرن. دانستن این امر را حس منطقی است که این باقی مانده متمرکز نبرد رویال تجربه برای حق رای دادن رفتن به جلو به روز شده با نقشه های اضافی سلاح ها و شخصیت ها بر اساس هر سال سالانه ورود.

این به این معنا نیست که Black Ops 5 نمی خواهد از ویژگی های خاص خود را در نبرد رویال, آن را فقط می تواند عاقلانه اگر آن ایده های جدید گنجانیده شده بود به Warzone با صاحبان جدید ورود به کسب پاداش های اضافی و مواد آرایشی برای تعهد خود را به سری اصلی. ما تصور این است که Activision قصد از بازسازی این حالت در هر سال با یک مطلب جدید باید مقدار کافی از منابع است.

Call of Duty: Black Ops 5 – آن است که در آینده به PS5 و Xbox سری X ؟

نسل بعدی کنسول ها را به راه اندازی بعد از این سال و به احتمال زیاد سقوط در کنار ورود ندای وظیفه. دانستن این روند از کنسول در گذشته Activision خواهد بود به دنبال تیرانداز به گل سرسبد راه اندازی عنوان. شما می توانید انتظار افزایش یافته است تصاویری با وضوح و شاید چند پاداش اضافی برای پریدن بر روی یک پلت فرم جدید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن