راهنمای خریدار: بهترین صندلی

5 بهترین صندلی اداری گزینه برای هر کجا که شما کار می کنند | باب ویلا

راحت و مولد—در هنگام کار از خانه با صندلی سمت راست بدن خود را سبک و بودجه.

Best Office Chair - Detail

یک دفتر کار کامل نیست بدون یک صندلی راحت برای حمایت از شما در طول روز از کنفرانس تلفنی و نوشتن گزارش. در واقع یک صندلی اداری خوب است تقریبا به عنوان ضروری به بهره وری خود را به عنوان یک عملکرد کامپیوتر و تلفن. به علاوه با بیشتر و بیشتر مردم در حال کار از خانه این هرگز مهم تر بوده است به راه اندازی با صندلی سمت راست. خوانده شده در برای خرید هوشمند مشاوره و پیدا کردن که چرا زیر پنج در حال بالا علاقه در میان بهترین صندلی اداری گزینه برای هر کجا که شما کار می کنند.

 1. بهترین کلی: OFM ملزومات مجموعه چرم بالا پشت صندلی اداری
 2. بهترین روز رسانی: Duramont ارگونومیک قابل تنظیم صندلی اداری
 3. بهترین ارزش: OFM ملزومات مجموعه مش پشت صندلی اداری
 4. بیشتر ارگونومیک: Smugdesk صندلی اداری ارگونومیک
 5. ذکر شریف: AmazonBasics بالا-بازگشت اجرایی مفصل گردنده صندلی اداری

Best Office Chair - Home Office

انواع صندلی

وجود دارد انواع صندلی اداری هر کدام با سبک خود و تابع. اینها محبوب ترین سبک در نظر بگیرید:

 • Banker صندلی: این صندلی گردان مجموعه نورد چرخ ها به طور معمول ساخته شده از پهن برگان مانند بلوط و افرا. کمی کوچکتر از برخی از صندلی های اداری بانکی صندلی بزرگ با نوشتن یک میز در مقابل یک دیوار و قرض دادن یک حرفه ای پرنیان به دفتر خانه تنظیم.
 • صندلی: وبهلسترد به طور سنتی در اجرایی صندلی ناب صندلی اداری. آنها نگاه درست پشت بزرگ چوب ماهون میز در مرکز اتاق—و به طوری که آنها ممکن است کمی از حد برای یک دفتر خانه مگر اینکه شما فضای کافی.
 • صندلی ارگونومیک: مباهات آخرین فن آوری در حمایت از صندلی ارگونومیک طراحی شده برای از بین بردن نقاط فشار و ناراحتی به شما اجازه می دهد به جلو و ساعت های طولانی بدون درد و درد. آنها به طور معمول ساخته شده با مواد مصنوعی مانند پلاستیک و نایلون و مش.
 • تهیه پیش نویس صندلی: بلندتر از دیگر گزینه های تهیه پیش نویس صندلی به معنای صندلی یک معمار یا طراح در ارتفاع یک پیش نویس میز. آنها مناسب برای کار در یک نمونه میز.

خرید ملاحظات

کمری پشتیبانی

این هیچ راز است که نشستن در تمام طول روز می تواند بد برای بازگشت خود پس از هر صندلی شما انتخاب می کنید باید کمک به حمل بار است. صندلی ها با قابلیت تنظیم گودی کمر حمایت طراحی شده برای از بین بردن فشار بر روی پشت خود را پایین تر و تشویق وضعیت ایستاده. برخی از استفاده از صندلی بادی کیسه در بخش پایین تر از در پشتی در حالی که دیگران ممکن است استفاده از یک طرف میل لنگ به تنظیم سطح حمایت. وجود دارد حتی صندلی با قابلیت تنظیم حرارت و ماساژ پد در ناحیه کمری. برای صندلی قابل تنظیم بدون پشتیبانیبرای کسانی که با ارگونومی در ذهن به عنوان آنها اغلب ثابت کمری پشتیبانی ساخته شده است در.

امکان تنظیم

دستیابی به این حق نشسته موقعیت کلیدی است. شما می خواهید پای خود را بصورتی پایدار و محکم کاشته شده روی زمین زانو و آرنج و زاویه سمت راست مانیتور کامپیوتر خود حداقل یک طول بازو دور. داشتن توانایی برای تنظیم صندلی و بازوی ارتفاع و همچنین زاویه صندلی خود را به عقب می تواند تفاوت بین درد و راحتی. بهترین صندلی اداری باید به اندازه کافی امکان تنظیم را فشار خارج از باسن خود را پشت و شانه ها.

مفصل گردنده

صندلی اداری که محور آزادانه می افزاید راحتی به روز کاری خود را. این مفصل گردنده تابع اجازه می دهد تا شما را به در و خارج شدن از صندلی خود را بدون کشیدن آن را دور از میز کار خود و همچنین اجازه می دهد تا شما به راحتی حرکت می کند برای رسیدن به اشیاء—به خصوص یک قفسه کتاب یا فایل کابینه واقع در پشت شما. توانایی مفصل گردنده 360 درجه نگه می دارد و معمولا بیشتر استفاده می شود موارد با بازوی خود برسد—و کمتر حرکات غیر ضروری شما را بیشتر شما می توانید تمرکز بر روی کارهای در دست.

نورد کاستورهای

اکثر صندلی باید نورد چرخ شناخته شده به عنوان کاستورهای که آن را به یک ماده ساده به حرکت صندلی—با یا بدون شما در آن است. اما مطمئن شوید که صندلی شما خرید یک مجموعه ای با کیفیت. کیفیت بالاتر چرخ ها ساخته شده از نایلون با یک جراحی بنیادی اما برخی با استفاده از پلی یورتان در توپ و یا چرخ های اسکیت رولر. ارزان کاستورهای تمایل به مسدود کردن و کشیدن به شما به عنوان تلاش به خودتان فشار و به دور از میز کار خود را. نه تنها باید چرخ رول هموار, اما آنها نیز باید در اطراف مفصل گردنده به راحتی. در غیر این صورت آنها گیر کرده و می تواند باعث شود شما به نکته اگر بیش از یک حفاری به فرش در حالی که شما در حال تلاش برای رول به دور از میز کار خود را.

مواد

مش و چرم دو تا از محبوب ترین نوع مواد مورد استفاده برای صندلی اداری صندلی.

 • مش است که کمتر از گران قیمت انتخاب و در حالی که آن را ممکن است فاقد “اداره” نگاه چرمی که گویا آن را به مراتب بیشتر تنفس است. این باعث می شود مش یک گزینه بهتر است اگر شما صرف ساعت های طولانی در صندلی به خصوص اگر دفتر خود را در سمت گرم.
 • کلاسیک چرم با دوام تر است اما این گران است و می تواند ناراحت کننده پس از نشستن طولانی مدت.

بهترین صندلی اداری انتخاب

The Best Office Chair Option: OFM Essentials Collection Leather High-Back Office Chair

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: OFM ملزومات مجموعه چرم بالا پشت صندلی اداری

این OFM ملزومات مجموعه چرم بالا پشت صندلی اداری هر دو شیک و کاربردی. اجرایی آن به سبک طراحی را نگاه بزرگ در خانه, اتاق کار یا مطالعه—لمس خوب اگر شما شاهد خواهید بود مشتریان در فضای کاری خود را. راحتی آن را عامل به همان اندازه چشمگیر, با تشکر خمیده تنظیم خالی اسلحه کمری پد برای حمایت از خود را به عقب در طول روز است. تنها نکته: صندلی عقب نمی تكيه به طور مستقل از صندلی بنابراین اگر شما می خواهم به تکیه به عقب در حالی که شما کار می کنند این ممکن است بهترین ها برای شما.

The Best Office Chair Option: Duramont Ergonomic Adjustable Office Chair

عکس: amazon.com

2. بهترین روز رسانی: Duramont ارگونومیک قابل تنظیم صندلی اداری

اگر شما آماده برای یک از ویژگی های غنی صندلی گزینه ارتقاء خود را به Duramont ارگونومیک قابل تنظیم صندلی اداری. آن را صاف غلتک اسکیت چرخ برای حرکت آسان بر روی هر سطح بسیار مش تنفس مواد برای نگه داشتن شما سرد تحت فشار و ضخامت صندلی خالی برای کاهش ناراحتی و عقب خستگی. نیز وجود دارد چند شایسته ویژگی های قابل تنظیم از جمله زیرسری و بازو و ارتفاع و این تنها صندلی در لیست ما واقعا با کمری قابل تنظیم پشتیبانی می کند. در حالی که Duramont را تنظیم قطعا اجازه می دهد تا شما را به کنترل خود را به راحتی تجارت کردن است که این مدل قابلیت تنظیم ارتفاع شناخته شده است شروع به لغزش به پایین پس از استفاده طولانی مدت.

The Best Office Chair Option: OFM Essentials Collection Mesh Back Office Chair

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: OFM ملزومات مجموعه مش پشت صندلی اداری

اگر کار از خانه است ناگهانی وضعیت شما, شما ممکن است در بازار خوب است اما کم هزینه صندلی اداری. هر چند بدون زواید OFM ملزومات مجموعه مش پشت صندلی اداری طراحی شده با ارگونومی در ذهن است. این ویژگی راحت حمایتی مش پشت ضخامت پد صندلی و یک شیب مفصل گردنده و تنظیم. حتی برخی از پشتیبانی کمری اگر چه این بخش از صندلی قابل تنظیم نیست.

The Best Office Chair Option: Smugdesk Ergonomic Office Chair

عکس: amazon.com

4. بیشتر ارگونومیک: Smugdesk صندلی اداری ارگونومیک

ارگونومی و پشتیبانی رفت و به طراحی این قیمت مناسب صندلی اداری. این Smugdesk صندلی اداری ارگونومیک بسیار سبک وزن و مش حمایت با ارتفاع قابل تنظیم, توانایی خم شدن و ضخامت اسفنج صندلی پد به راحتی. حتی اگر آن را یک گزینه بودجه آن را تا 360 درجه مفصل گردنده تابع قرار دادن آن را در تاریخ همتراز با دیگر صندلی ها در این سبک است. آن را واقعا می تواند استفاده از ارمرستس خالی و آن پا کاستور و چرخ ممکن است کمی دشوار به مانور بر روی فرش بدون صندلی پلاستیکی مات.

The Best Office Chair Option: AmazonBasics High-Back Executive Swivel Office Chair

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: AmazonBasics بالا-بازگشت اجرایی مفصل گردنده صندلی اداری

برای اجرایی تجدید نظر در ورود به سطح قیمت AmazonBasics بالا-بازگشت اجرایی گردان اداری صندلی وبهلسترد در چرم—ترکیبی چرم و پلی اورتان و مواد که فراهم می کند به راحتی و لوکس نگاه در یک نقطه قیمت مقرون به صرفه. این ارتفاع قابل تنظیم مکانیسم است که توسط یک اهرم زیر صندلی و در حالی که دسته های صندلی نیست قابل تنظیم آنها خالی برای راحتی فوق العاده.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر