راهنمای خریدار: چوب قفسه

چوب باقی می ماند مستقیم و خشک هنگامی که شما آن را به درستی. آیا شما مقدار زیادی از فضا را در گاراژ یا کارگاه یا اتاق محدود و بودجه یکی از این چوب قفسه های ذخیره سازی می تواند خود را نگه دارید و چوب صدا.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Lumber Storage Racks

عکس: amazon.com

این که آیا شما نیاز به فروشگاه چوب برای پروژه شما بدست نمی اطراف به, هنوز, و یا شما نیاز به یک محل برای نگه داشتن چوب ساج باقی مانده از قفسه کتاب شما فقط ساخته شده است, شما نیاز به یک منطقه ای که حفاظت از عناصر و آسان برای دسترسی به. این است که در آن یک چوب دندانه دار کردن ذخیره سازی وارد تصویر. با استفاده از یکی می تواند تفاوت بین چوب باقی می ماند که صاف و خشک و چوب است که مرطوب می شود, تار و ارائه شده است قابل استفاده نباشد. ترین چوب قفسه های ذخیره سازی متصل به دیوار خاتم, اما آنها همچنین می توانید بر روی سقف و یا پایه خود را.

کیفیت چوب دندانه دار کردن ذخیره سازی باید به اندازه کافی قوی برای تحمل وزن چوب شما برنامه ای برای ذخیره و باید آسان به ضمیمه به یک دیوار یا سقف مگر اینکه آن را مستقل است. در زیر لیست علاقه مندی خود را برای پشتیبانی وزن و راحتی و توانایی نگه داشتن چوب خشک و سازمان یافته و از راه. یکی این است که مطمئن شوید که به حق انتخاب برای گاراژ خود را, زير زمين, ریختن—و یا هر کجا که شما می خواهم به کار!

ما تراکم بالا

The Best Lumber Storage Rack Option: Bora Portamate Lumber Storage Rack

عکس: amazon.com

بهترین دیوار رک: بورا Portamate چوب سازمان

هر یک از شش قفسه بورا Portamate چوب سازمان پشتیبانی می کند تا 110 پوند وزن. با هم که 600 پوند از چوب رک می توانید نگه دارید. رک متشکل از دو 41-اینچ قد بلند و عمودی آهن پرانتز هر کدام شامل شش نوار قفسه های ساخته شده از 12 اینچ پودر پوشش لوله های فولادی برای قدرت است. این قفسه های طراحی شده برای نصب 4 تا 6 فوت از هم جدا و باید وصل کنید به گاراژ یا کارگاه دیوار خاتم برای پشتیبانی. هر قفسه را ارائه می دهد 7-1/2 اینچ با چوب-فضای ذخیره سازی. به فروشگاه دیگر تخته (10 فوت یا بیشتر) نصب قفسه های end-to-end.

The Best Lumber Storage Rack Option: FLEXIMOUNTS Lumber Storage Rack

عکس: amazon.com

بهترین سقفی رک: FLEXIMOUNTS 2-قطعه سربار گاراژ دندانه دار کردن ذخیره سازی تنظیم

زمانی که فضای دیوار است در حق بیمه در نظر بگیرید ماشین فوق العاده چوب در یک سربار رک مانند FLEXIMOUNTS 2-قطعه سربار گاراژ دندانه دار کردن ذخیره سازی مجموعه ای که پیچ و مهره و ایمن به یک گاراژ سقف تیرچه برای پشتیبانی. دندانه دار کردن اقدامات 96 اینچ طول و 48 اینچ گسترده و رها کردن قفسه ارتفاع از سقف تنظیم از 22 به 40 اینچ اجازه می دهد تا برای نصب در سطح بالاتر از درب گاراژ. این FLEXIMOUNTS رک مواد سرد-نورد 14-سنج فولاد و باید نگه حداکثر 600 پوند به طور مساوی توزیع وزن است. دندانه دار کردن ذخیره چوب و از راه خود را در حالی که نگه داشتن آن را خشک و آماده برای استفاده است.

The Best Lumber Storage Rack Option: West Horizontal Lumber Storage Rack

عکس: amazon.com

بهترین ایستاده رک: غرب افقی دندانه دار کردن ذخیره سازی

اگر فضای طبقه مجوز اتمام غرب افقی دندانه دار کردن ذخیره سازی که اشغال 3-پا 5-پا رد پا و صدر در 5-1/2 پا بالا. درست دندانه دار کردن ذخیره سازی همراه با شش نوار قفسه های ساخته شده از فولاد گالوانیزه برای جلوگیری از زنگ زدن و هر مجموعه ای از اسلحه پشتیبانی خواهد نگه دارید تا 140 پوند است. موقعیت های متعدد قفسه های end-to-end به فروشگاه دیگر تابلوهای و تنظیم فرد قفسه های بالا و یا پایین به جای بلندتر یا کوتاه تر پشته از چوب است. فروشگاه گسترده تر تخته (تا 18 اینچ در عرض) در پایین نوار قفسه بين عمودی پرانتز.

The Best Lumber Storage Rack Option: Grizzly Lumber Storage Rack

عکس: amazon.com

بهترین ارزش رک: Grizzly صنعتی چوب دندانه دار کردن ذخیره سازی

با جمع و جور خاکستری صنعتی چوب دندانه دار کردن ذخیره سازی شما می توانید تمیز کردن که کف گاراژ و چوب خود به راحتی در دسترس و بدون هزینه های زیادی از پول است. هنگامی که نصب شده 3-قفسه های خاکستری سیستم قفسه 17 اینچ بالا و ویژگی های سه پودر با پوشش فلزی نوار قفسه قادر به نگه داشتن تا 100 پوند در هر کدام. نصب عمودی پشتیبانی تا 6 فوت از هم جدا و خرید واحد های اضافی برای نصب به پایان رسیده و یا اگر شما نیاز به ذخیره تخته بیش از 10 فوت. هر قفسه را ارائه می دهد 7 اینچ از فضای عمودی برای انباشته تخته.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im